Szkła progresywne już od 699 zł za parę

  • Mega promocja w salonach Okularium! Tylko teraz obniżamy cenę szkieł progresywnych aż do -30%!*
  • Zapisz się na bezpłatne badanie wzroku w naszym salonie i zyskaj doskonałe widzenie na każdą odległość dzięki szkłom progresywnym – teraz w specjalnej cenie.

* Oferta ważna do końca marca 2024 r. lub do wyczerpania zapasów. Szczegóły promocji w regulaminie u sprzedawcy i na okularium.pl. Nowość od 1.01.2024! Cena katalogowa 999 zł/ 2 szt. (szkła progresywne Izoplast 150 Intro 3.0 Szmaragd UV lub Izoplast 150 Intro 3.0 Ideal UV).

Regulamin promocji  tutaj

Oferta ważna

od 1 stycznia
do 31 marca 2024

Poznaj opinie o nas

Miła i bardzo profesjonalna obsługa. Panie doradzają na najwyższym poziomie. Ogromny plus za uśmiech i życzliwe podejście do klienta. Polecam

Piotr z Radzynia Podlaskiego

Najlepszy salon optyczny w jakim byłam. Badanie wzroku było bardzo profesjonalne. Bardzo przyjemna atmosfera, cudowna obsługa. Przemiły Pan optometrysta :) Nic dodać nic ująć.

Karolina z Rzeszowa

Jestem zadowolona zarówno z obsługi klienta, jak i z okularów, które sprawdzają się świetnie. Panie bardzo miłe, posiadające dużą wiedzę. Polecam serdecznie :)

Ania z Garwolina

Jestem zadowolony z przeprowadzonego badania wzroku, jak i dobranych szkieł. Teraz faktycznie widzę ostro na większą odległość.

Łukasz z Lublina

Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Pani która dobierała okulary mojej córce zwracała uwagę na szczegóły. Polecam każdemu kto potrzebuje.

Małgorzata z Hajnówki

Wspaniały salon optyczny, w którym pracują ludzie z pasją i zaangażowaniem. Pani była niezwykle chętna do pomocy przy naprawie oprawek, gorąco polecam :)

Patrycja z Warszawy

Polecam !!! Super salon, pełen profesjonalizm. Bardzo sympatyczna obsługa. Fachowa pomoc przy doborze oprawek i szkieł.

Beata z Łomży

Serdecznie polecam Salon Okularium, Pani badająca Marta bardzo profesjonalnie zbadała, Pani Dominika z uśmiechem doradziła oraz miło obsłużyła rzadko się zdarza taka miła obsługa :) Będę na pewno polecać

Jerzy z Parczewa

Pełna pomoc, blisko Ciebie

Posiadamy 30 doskonale wyposażonych salonów, w których nasi specjaliści pomogą ci w dowolnej sprawie.