1 z 3 Informacja o Twoich danych

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz wyrażenie zgody poprzez zaznaczenie pola „zgadzam się”. Pamiętaj, że zawsze możesz wycofać zgodę.

Spełniamy obowiązek informacyjny

Szanowni Państwo,

W związku z RODO – Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, które zmienia zasady ochrony danych osobowych w całej Unii Europejskiej wysyłamy do Państwa niniejszą wiadomość, ponieważ posiadają Państwo swoje konto na naszym internetowym serwisie sprzedażowym.

1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Optyka Oxys Spółka Jawna

P.Gołębiowski, M.Kulas ul. Modrzejowska 80 42-500 Będzin.

2. Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych osobowych (dalej IODO).

Jest to osoba, z którą można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z tym przetwarzaniem.

Kontakt do IODO:

Adres korespondencyjny: Optyka Oxys Spółka Jawna P.Gołębiowski, M.Kulas ul.
Modrzejowska 80 42-500 Będzin
Email: iodo@oxys.pl

3. W naszym serwisie zbieramy następujące dane osobowe:

4. Podstawy prawne przetwarzania Państwa danych w poszczególnych celach oraz czas ich przetwarzania są następujące:

Państwa dane, w ramach naszych usług, przetwarzane będą wyłącznie w przypadku posiadania przez nas jednej z dopuszczonych przez RODO podstaw prawnych do ich przetwarzania i wyłącznie w celu dostosowanym do danej podstawy, zgodnie z opisem powyżej.

Państwa dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania:

5. Uzyskanych od Państwa danych osobowych nie udostępniamy osobom trzecim.

wyjątkiem podmiotów współpracujących z serwisem, np. operatorów systemów płatności oraz firm kurierskich i spedycyjnych, które realizują płatności za zakupione w serwisie towary oraz dostarczają zakupione towary do Kupujących, firm hostingowych. W takich przypadkach ilość danych przekazywanych współpracującym ze serwisem firmom ograniczona jest do wymaganego minimum.
Wszystkie firmy współpracujące z serwisem, które uzyskują dostęp do przekazanych przez Państwa danych zobowiązały się do ochrony danych osobowych w zakresie zgodnym z obowiązującymi przepisami prawa oraz do przeszkolenia swoich pracowników w zakresie przetwarzania i ochrony uzyskanych danych osobowych.

Ponadto, podane przez Państwa informacje mogą zostać udostępnione właściwym organom władzy publicznej, jeżeli wymagają tego obowiązujące przepisy prawa.
Nie przechowujemy danych poufnych, takich jak numery kart kredytowych czy dane dostępu do konta bankowego.

6. Dane osobowe, które uzyskaliśmy od Państwa nie są przekazywane poza strefę

Europejskiego Obszaru Gospodarczego i nie planujemy takich działań w przyszłości.

7. Przysługują Państwu następujące prawa w związku z przetwarzaniem przez nas Państwa danych osobowych:

Jeżeli dane są przetwarzane na podstawie zgody możecie Państwo dodatkowo skorzystać z prawa do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Jeżeli Państwa dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możecie Państwo dodatkowo skorzystać z prawa do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Swoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Mogą one zostać przesłane innemu administratorowi danych.

Jeżeli chcielibyście Państwo zapoznać się ze wszystkimi zagadnieniami dotyczącymi przetwarzania Państwa danych osobowych prosimy o przeczytanie naszej Polityki Prywatności.

Jednocześnie przypominamy, że możecie Państwo w każdej chwili cofnąć swoją zgodę, przez kliknięcie przycisku znajdującego się tutaj. Dane będziemy przetwarzali do czasu cofnięcia zgody.

Otrzymaliście Państwo niniejszą wiadomość, ponieważ założyliście Państwo swoje konto w serwisie internetowym Optyka Oxys Spółka Jawna P.Gołębiowski, M.Kulas , co wiąże się z przetwarzaniem przez nas Państwa danych osobowych.

Później

Salon optyczny Hrubieszów

Zapraszamy!
Dane Adresowe:
ul. Narutowicza 31
22-500 Hrubieszów
Czynne:
Poniedziałek - Piątek: 9:00-17:00
Sobota: Nieczynne
Bezpłatne badanie
wzroku
Największy
wybór opraw
28 lat
doświadczenia
Raty 0%
Dożywotni
serwis
Program
lojalnościowy

W naszym salonie oferujemy

Serdecznie zapraszamy do salonu Okularium w Hrubieszowie od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. U nas znajdziesz niezbędne akcesoria służące poprawie Twojego wzroku. Czekają na Ciebie okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne. Są tu też soczewki kontaktowe i płyny do ich pielęgnacji. Natomiast wyspecjalizowani pracownicy wykonują bezpłatne badanie komputerowe ostrości wzroku i pomagają w doborze oprawek, które pasują do Twojej twarzy. Przyjdź do naszego salonu przy ulicy Narutowicza 31 i zapoznaj się z całym asortymentem. Możesz też do nas zadzwonić pod numer (84) 618-31-92 bądź napisać maila na adres hrubieszow@okularium.pl. Z przyjemnością służymy pomocą!

Oprawki do okularów korekcyjnych

W Okularium w Hrubieszowie możemy zaproponować szeroki wybór oprawek do okularów korekcyjnych od renomowanych producentów. Znajdziesz tu propozycje takich projektantów jak Ray Ban, Dolce&Gabbana czy Prada. Każdy wybierze tu swoje wymarzone oprawki, które podkreślą indywidualny styl i będą niezwykle wygodne podczas noszenia. Pomoc w wyborze oprawek oferują wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy. Z chęcią dobierzemy oprawki idealnie pasujące do Twojego typu urody i kształtu twarzy.

Okulary przeciwsłoneczne

Teraz w Hrubieszowie możesz kupić specjalistyczne okulary przeciwsłoneczne, które spełnią wszelkie Twoje oczekiwania. Przygotuj się na lato i kup nowe okulary z filtrami UV i specjalnymi powłokami, gwarantującymi satysfakcję z użytkowania. Podczas jazdy samochodem przydadzą się okulary z polaryzacją, która niweluje refleksy i wzmacnia kontrast. Okulary fotochromowe same dopasowują się do natężenia oświetlenia, zapewniając stałe zacienienie wrażliwych oczu. Przyjdź do salonu Okularium w Hrubieszowie i wybierz swoje nowe okulary przeciwsłoneczne! Zapraszamy!

Soczewki okularowe

Kupując okulary, musisz się przygotować na zakup oprawek oraz odpowiednio dobranych soczewek okularowych. Przyjdź do salonu Okularium w Hrubieszowie i pozwól naszym pracownikom dobrać właściwe szkła tak, aby zoptymalizować ostrość widzenia. Możesz zdecydować, czy chcesz soczewki szklane, czy plastikowe oraz wybrać specjalne powłoki, które ułatwiają użytkowanie. Jeśli często dotykasz okularów, to wybierz warstwę oleofobową, która zapobiegnie powstawaniu odcisków palców i zabrudzeniom. Natomiast powłoka hydrofobowa sprawia, że okulary nie parują. Jeśli spędzasz dużo czasu przed komputerem, to warto kupić soczewki okularowe z antyrefleksem.

Soczewki kontaktowe

Soczewki kontaktowe, które mają wysoką tlenoprzepuszczalność, są miękkie i zapewniają komfort użytkowania, znajdziesz w salonie Okularium w Hrubieszowie. Mamy szeroki asortyment, dostosowany do różnych wad wzroku. Możesz wybrać soczewki, które zmienią kolor Twoich oczu, a także takie, które są przystosowane dla użytkowników urządzeń cyfrowych. Wszystkie modele soczewek kontaktowych i-Oxys gwarantują wygodę noszenia nawet do 29 nocy. Materiał, z którego zostały wykonane, zapewnia odpowiednie nawilżenie oczu w całym okresie użytkowania.

Płyny do soczewek kontaktowych

W salonie Okularium w Hrubieszowie z przyjemnością doradzimy, jaki płyn do soczewek kontaktowych będzie odpowiedni do Twojego typu soczewek. Jeśli Twoje soczewki są twarde, to warto wybrać płyny dwustopniowe, czyli jeden do czyszczenia i drugi przystosowany do przechowywania. Płyn uniwersalny będzie odpowiedni do soczewek miękkich. Płyny do soczewek I-Oxys nie zawierają konserwantów i są całkowicie bezpieczne nawet dla wrażliwych oczu. Jednocześnie czyszczą, dezynfekują, nawilżają i nadają się do przechowywania. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, który płyn wybrać, to przyjdź do nas i zapytaj!

Badanie wzroku

Zapraszamy do badania ostrości wzroku w salonie Okularium w Hrubieszowie. Tutaj zaopiekuje się Tobą wykwalifikowany optometrysta, który za pomocą komputerowego badania wzroku określi ostrość widzenia. Następnie wykona badanie subiektywne, które pomoże wybrać szkła korekcyjne, zapewniające najlepsze widzenie. Na końcu specjalista zbada takie funkcje oczu jak widzenie obuoczne, akomodację czy ruchy oczu. Gdy będziesz gotowy, możesz skorzystać z naszej pomocy przy wyborze oprawek. U nas nie musisz mieć skierowania, aby bezpłatnie zbadać swoje oczy!

Nasz salon

Salon Okularium w Hrubieszowie gwarantuje profesjonalną obsługę i bogaty asortyment okularów przeciwsłonecznych, soczewek kontaktowych, oprawek oraz szkieł korekcyjnych. Oddaj się pod opiekę doświadczonych optyków i optometrystów, którzy zbadają Twój wzrok i pomogą dopasować szkła zapewniające prawidłową ostrość widzenia. Służymy też wsparciem i pełną informacją o soczewkach i oprawkach. Zapraszamy na zakupy!

Salon Okularium mieści się przy ulicy Narutowicza 31 w Hrubieszowie. Spotkasz się tam z profesjonalną obsługą. Świadczymy usługi bezpłatnego badania wzroku oraz dna gałki ocznej i ciśnienia wewnątrzgałkowego, co umożliwia wczesne wykrycie chorób oczu, zwłaszcza jaskry. U nas czeka na Ciebie kompleksowa obsługa, począwszy od badania wzroku, a na indywidualnym doradztwie w zakresie doboru szkieł i oprawek skończywszy. Dla naszych klientów oferujemy specjalne udogodnienia w postaci zakupów na raty 0%, ubezpieczenie oraz dożywotni serwis. Jeśli planujesz regularne zakupy soczewek, czy płynów do ich pielęgnacji to z pewnością program lojalnościowy przypadnie Ci do gustu. Nasi pracownicy mają doświadczenie i śledzą najnowsze trendy na rynku okulistycznym, dlatego ich pomoc jest bezcenna. Sprawimy, że zakupione u nas produkty będziesz nosił codziennie z prawdziwą przyjemnością. Zapraszamy do zakupów!