Badanie i dobór soczewek tylko 49,99 zł

  • Ciesz się latem bez ograniczeń w wygodnych soczewkach kontaktowych!
  • Zapisz się na badanie i dobór soczewek w promocyjnej cenie 49,99 zł*, a otrzymasz GRATIS próbki soczewek, instruktaż ich zakładania i zdejmowania oraz płyn do ich pielęgnacji.

* Promocja obowiązuje do końca września 2024 r. Szczegóły promocji w regulaminie u sprzedawcy w salonach Okularium i na okularium.pl. Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 100 zł. Podmiot prowadzący reklamę: Optyka Oxys sp. z o.o. (dawniej Optyka Oxys Spółka Jawna Paweł Gołębiowski, Marcin Kulas). Lista producentów prezentowanych wyrobów medycznych jest dostępna na www.okularium.pl/blog/info. Soczewki kontaktowe są wyrobem medycznym służącym do korygowania wad wzroku.

Regulamin promocji  tutaj

Oferta ważna

od 1 lipca
do 30 września 2024

Poznaj opinie o nas

Miła i bardzo profesjonalna obsługa. Panie doradzają na najwyższym poziomie. Ogromny plus za uśmiech i życzliwe podejście do klienta. Polecam

Piotr z Radzynia Podlaskiego

Najlepszy salon optyczny w jakim byłam. Badanie wzroku było bardzo profesjonalne. Bardzo przyjemna atmosfera, cudowna obsługa. Przemiły Pan optometrysta :) Nic dodać nic ująć.

Karolina z Rzeszowa

Jestem zadowolona zarówno z obsługi klienta, jak i z okularów, które sprawdzają się świetnie. Panie bardzo miłe, posiadające dużą wiedzę. Polecam serdecznie :)

Ania z Garwolina

Jestem zadowolony z przeprowadzonego badania wzroku, jak i dobranych szkieł. Teraz faktycznie widzę ostro na większą odległość.

Łukasz z Lublina

Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Pani która dobierała okulary mojej córce zwracała uwagę na szczegóły. Polecam każdemu kto potrzebuje.

Małgorzata z Hajnówki

Wspaniały salon optyczny, w którym pracują ludzie z pasją i zaangażowaniem. Pani była niezwykle chętna do pomocy przy naprawie oprawek, gorąco polecam :)

Patrycja z Warszawy

Polecam !!! Super salon, pełen profesjonalizm. Bardzo sympatyczna obsługa. Fachowa pomoc przy doborze oprawek i szkieł.

Beata z Łomży

Serdecznie polecam Salon Okularium, Pani badająca Marta bardzo profesjonalnie zbadała, Pani Dominika z uśmiechem doradziła oraz miło obsłużyła rzadko się zdarza taka miła obsługa :) Będę na pewno polecać

Jerzy z Parczewa

Często zadawane pytania

Masz pytanie? Znajdź odpowiedź poniżej
Promocja oferuje klientom salonów optycznych Okularium specjalne zniżki na pierwsze badanie soczekowe w cenie 49,99 zł oraz zakup pierwszych dwóch paczek soczewek I-Oxys z rabatem -30%.
Aby skorzystać z promocji na badanie soczewkowe, musisz wziąć udział w badaniu pod kątem doboru soczewek kontaktowych wraz z nauką aplikacją w promocyjnej cenie 49,99 zł. A następnie będziesz mógł skorzystać z rabatu -30% na zakup pierwszych dwóch opakowań soczewek kontaktowych I-Oxys.
Promocja trwa do 30 czerwca 2024 roku.
Promocją objęte są soczewki kontaktowe miesięczne oraz jednodniowe, takie jak: I-Oxys, takie jak I-Oxys 8.6, I-Oxys Astigmatico, I-Oxys Aria, I-Oxys Resto, oraz I-Oxys Daydreamer.
Tak, każdy klient, który odbędzie płatną wizytę z aplikacją soczewek kontaktowych, otrzyma kupon uprawniający do rabatu -30% na zakup dwóch opakowań soczewek kontaktowych I-Oxys.
Nie, promocja na badanie soczewkowe oraz kupon zniżkowy -30% na pierwsze dwa opakowania soczewek nie łączą się z innymi promocjami, zniżkami, ofertami specjalnymi ani kuponami.
Pamiętaj, że zawsze możesz skorzystać z pomocy w salonie. Nasze specjalistki i nasi specjaliści pomogą Ci znaleźć produkt idealny dla Ciebie.

Pełna pomoc, blisko Ciebie

Posiadamy 30 doskonale wyposażonych salonów, w których nasi specjaliści pomogą ci w dowolnej sprawie.