Okulary damskie

Umów bezpłatne badanie wzroku

Pomożemy z wyborem okularów. Wybierz dogodny dla siebie termin i skorzystaj z pomocy świetnych specjalistów. Odwiedź jeden z naszych 30 salonów. Umów bezpłatne badanie wzroku

Sortuj według:

Okulary korekcyjne damskie – subtelna elegancja i wygoda użytkowania

Nasz sklep od niemal 30 lat oferuje swoim klientom najwyższej klasy okulary, oprawki oraz soczewki korekcyjne. Wieloletnie doświadczenie i wiedza sprawia, że każdy klient może liczyć na profesjonalną pomoc w doborze okularów. Oprócz fachowej obsługi gwarantujemy wiele możliwości wyboru oprawek wykonanych przez renomowanych producentów. Dzięki temu klient ma szansę na zakup okularów dopasowanych do indywidualnych preferencji.

Odpowiedni wybór okularów damskich jest nie tylko ważny ze względów wizualnych, ale też decyduje o komforcie użytkowania. Z tego względu należy postawić na oprawki korekcyjne damskie, które podkreślą naturalne piękno twarzy oraz dopasują się do jej kształtu i specyfiki. Przed zakupem warto skorzystać z rady specjalisty, który pomoże w dokładnym określeniu kształtu twarzy.

Oprawki do okularów damskie – krótki przegląd rozwiązań

Jednym z najważniejszych kryteriów wyborów okularów damskich jest ich kształt. Musi on pasować do proporcji i rysów twarzy. Istnieje kilka uniwersalnych wskazówek, którymi można się kierować podczas zakupu okularów, choć oczywiście wiele zależy od indywidualnych potrzeb kobiety. W przypadku twarzy o okrągłym kształcie najczęściej polecane są oprawki damskie kanciaste, kwadratowe lub prostokątne. Dobrym rozwiązaniem będą również oprawki zwężane do dołu.

Dla twarzy owalnej gama możliwości wyboru okularów damskich zdecydowanie wzrasta. Niemal każdy model będzie wyglądał dobrze. Jedynym warunkiem jest dobór okularów w taki sposób, aby oprawki nie były dłuższe od maksymalnej szerokości twarzy. Kobiety o trójkątnym kształcie twarzy również mogą odnaleźć w naszym sklepie odpowiednie oprawki. Jednym z najpopularniejszych rozwiązań w tej sprawie są okulary owalne lub okrągłe. Natomiast kwadratowa twarz charakteryzująca się wyrazistymi rysami wymaga zastosowania zaokrąglonych oprawek korekcyjnych damskich. Najlepiej, aby góra oprawek była ciemniejsza, a dół jasny. Podobne rozwiązanie warto zastosować dla twarzy pociągłej.

Okulary damskie – najważniejsze kryteria wyboru

Oprócz kształtu twarzy przy wyborze warto zwrócić uwagę na kolor, model, wzór oraz markę okularów damskich. Część kobiet preferuje modele klasyczne, inne natomiast wolą postawić na nowatorskie, oryginalne rozwiązania, niebanalny styl i wzornictwo. Dlatego w naszym sklepie stawiamy nie tylko na wysoką klasę użytkową produktu, ale bierzemy też pod uwagę różnorodność charakteru i kobiecego temperamentu. Dla pewnych siebie i zdecydowanych kobiet przygotowaliśmy między innymi przyciągające uwagę oprawki damskie o nietuzinkowych kształtach i kolorach, które mogą podkreślić nowoczesny wizerunek i indywidualny styl. Miłośniczki uniwersalnych, ponadczasowych rozwiązań także mogą odnaleźć coś dla siebie.

Dostępne w naszym asortymencie klasyczne okulary damskie sprawdzą się zarówno, na co dzień, jak również podczas oficjalnych spotkań.

W naszym sklepie nie zapominamy, że komfort użytkowania okularów jest uzależniony, od jakości produktu. Dlatego oferujemy okulary korekcyjne damskie wykonane jedynie z wysokiej klasy materiałów. Każda para oprawek jest dokładnie i efektywnie wykończona, co wpływa na jej wytrzymałość, a także nadaje jej niepowtarzalnego charakteru. Dla podkreślenia wyjątkowości warto wybrać okulary posiadające dodatkowe, subtelne ozdoby, takie jak złote zauszniki lub zdobienia frontów. Możliwość zmiany koloru oraz personalizacja zdobień pozwala na to, aby idealnie dobrać okulary do kształtu twarzy, jej specyfiki, a także kobiecego charakteru.

Pełna pomoc, blisko Ciebie

Posiadamy 30 doskonale wyposażonych salonów, w których nasi specjaliści pomogą ci w dowolnej sprawie.