Zniżka firmowa Zniżka firmowa

Zniżka firmowa

  • Specjalny rabat dla firm: -20% na okulary korekcyjne z antyrefleksem oraz przeciwsłoneczne.
  • Przyjdź do salonu Okularium z kartą rabatową otrzymaną w pracy i skorzystaj z naszej zniżki.

*Oferta ważna do odwołania. Szczegóły promocji w regulaminie u sprzedawcy i na okularium.pl.

Regulamin promocji  tutaj

Oferta ważna

we wszystkich salonach Okularium

Poznaj opinie o nas

Miła i bardzo profesjonalna obsługa. Panie doradzają na najwyższym poziomie. Ogromny plus za uśmiech i życzliwe podejście do klienta. Polecam

Piotr z Radzynia Podlaskiego

Najlepszy salon optyczny w jakim byłam. Badanie wzroku było bardzo profesjonalne. Bardzo przyjemna atmosfera, cudowna obsługa. Przemiły Pan optometrysta :) Nic dodać nic ująć.

Karolina z Rzeszowa

Jestem zadowolona zarówno z obsługi klienta, jak i z okularów, które sprawdzają się świetnie. Panie bardzo miłe, posiadające dużą wiedzę. Polecam serdecznie :)

Ania z Garwolina

Jestem zadowolony z przeprowadzonego badania wzroku, jak i dobranych szkieł. Teraz faktycznie widzę ostro na większą odległość.

Łukasz z Lublina

Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Pani która dobierała okulary mojej córce zwracała uwagę na szczegóły. Polecam każdemu kto potrzebuje.

Małgorzata z Hajnówki

Wspaniały salon optyczny, w którym pracują ludzie z pasją i zaangażowaniem. Pani była niezwykle chętna do pomocy przy naprawie oprawek, gorąco polecam :)

Patrycja z Warszawy

Polecam !!! Super salon, pełen profesjonalizm. Bardzo sympatyczna obsługa. Fachowa pomoc przy doborze oprawek i szkieł.

Beata z Łomży

Serdecznie polecam Salon Okularium, Pani badająca Marta bardzo profesjonalnie zbadała, Pani Dominika z uśmiechem doradziła oraz miło obsłużyła rzadko się zdarza taka miła obsługa :) Będę na pewno polecać

Jerzy z Parczewa

Często zadawane pytania

Masz pytanie? Znajdź odpowiedź poniżej
Badanie wzroku w naszym salonie jest pełnym, profesjonalnym badaniem wzroku i trwa około 30 minut. Wykonuje je specjalista optometrysta, który najpierw przeprowadza z pacjentem dokładny wywiad, a następnie wykonuje tzw. badanie komputerowe na autorefraktometrze, by wstępnie sprawdzić wadę refrakcji. Nasz specjalista zweryfikuje również widzenie obuoczne oraz ewentualne zaburzenia akomodacji. Następnie optometrysta dobiera korekcję za pomocą foropteru, a po zakończeniu badania, zaleca konkretny rodzaj korekcji okularowej, w zależności od potrzeb wzrokowych pacjenta. Optometrysta nie wpuszcza kropli do oczu, więc po badaniu można swobodnie wrócić do pracy lub wsiąść za kierownicę.
Na badanie zalecamy przyjść wypoczętym. Dobrą praktyką jest przyniesienie okularów stosowanych do tej pory. W przypadku stosowania soczewek kontaktowych warto je wcześniej zdjąć – istnieje jednak taka możliwość w gabinecie.
Pamiętaj, że zawsze możesz skorzystać z pomocy w salonie. Nasze specjalistki i nasi specjaliści pomogą Ci znaleźć produkt idealny dla Ciebie.

Pełna pomoc, blisko Ciebie

Posiadamy 30 doskonale wyposażonych salonów, w których nasi specjaliści pomogą ci w dowolnej sprawie.