Druga para okularów za 1 zł

  • Tego lata w salonach Okularium przy zakupie okularów korekcyjnych za drugą, dodatkową parę zapłacisz tylko złotówkę!*
  • Okulary z nakładkami, szkła do komputera lub jazdy samochodem, eleganckie oprawy na specjalne okazje – przekonaj się, jak przydatna jest zapasowa para.

*Promocja obowiązuje przy zakupie pełnych okularów z montażem i jest ważna do końca września 2024 r. lub do wyczerpania zapasów. Szczegóły w regulaminie u sprzedawcy i na okularium.pl. Podmiot prowadzący reklamę: Optyka OXYS sp. z o.o. (dawniej Optyka OXYS Spółka Jawna Paweł Gołębiowski, Marcin Kulas). Lista producentów prezentowanych wyrobów medycznych jest dostępna na www.okularium.pl/blog/info. Okulary korekcyjne są wyrobem medycznym służącym do korygowania wad wzroku, powstałym po połączeniu oprawy okularowej z soczewkami korekcyjnymi.

Regulamin promocji  tutaj

Oferta ważna

od 1 lipca
do 30 września 2024

Poznaj opinie o nas

Miła i bardzo profesjonalna obsługa. Panie doradzają na najwyższym poziomie. Ogromny plus za uśmiech i życzliwe podejście do klienta. Polecam

Piotr z Radzynia Podlaskiego

Najlepszy salon optyczny w jakim byłam. Badanie wzroku było bardzo profesjonalne. Bardzo przyjemna atmosfera, cudowna obsługa. Przemiły Pan optometrysta :) Nic dodać nic ująć.

Karolina z Rzeszowa

Jestem zadowolona zarówno z obsługi klienta, jak i z okularów, które sprawdzają się świetnie. Panie bardzo miłe, posiadające dużą wiedzę. Polecam serdecznie :)

Ania z Garwolina

Jestem zadowolony z przeprowadzonego badania wzroku, jak i dobranych szkieł. Teraz faktycznie widzę ostro na większą odległość.

Łukasz z Lublina

Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Pani która dobierała okulary mojej córce zwracała uwagę na szczegóły. Polecam każdemu kto potrzebuje.

Małgorzata z Hajnówki

Wspaniały salon optyczny, w którym pracują ludzie z pasją i zaangażowaniem. Pani była niezwykle chętna do pomocy przy naprawie oprawek, gorąco polecam :)

Patrycja z Warszawy

Polecam !!! Super salon, pełen profesjonalizm. Bardzo sympatyczna obsługa. Fachowa pomoc przy doborze oprawek i szkieł.

Beata z Łomży

Serdecznie polecam Salon Okularium, Pani badająca Marta bardzo profesjonalnie zbadała, Pani Dominika z uśmiechem doradziła oraz miło obsłużyła rzadko się zdarza taka miła obsługa :) Będę na pewno polecać

Jerzy z Parczewa

Często zadawane pytania

Masz pytanie? Znajdź odpowiedź poniżej
Promocja "Druga para okularów za 1 zł" pozwala na zakup drugiej pary okularów korekcyjnych za 1 zł po zakupie pierwszej pełnopłatnej pary okularów za minimum 790 zł (na cenę składają się: oprawa + soczewki + usługa montażu).
Promocyjna para okularów obejmuje oprawy o wartości do 319 zł oraz magazynowe szkła okularowe Izoplast 150 Praktis UTR producenta JZO lub Maxee 150 UTR producenta Hoya. Pełna lista dostępnych w promocji modeli opraw znajduje się w regulaminie lub jest dostępna u sprzedawców. Drugie okulary mogą mieć inne przeznaczenie niż pierwsza para np. moce do bliży.
Tak, można dopłacić do innych szkieł okularowych zgodnie z wyborem uczestnika promocji. Wtedy uczestnik otrzyma rabat na szkła drugiej pary w wysokości 90 zł.
Nie, promocyjna oraz pełnopłatna para okularów muszą być przeznaczone dla tego samego klienta.
Promocja trwa od 1 lipca 2024 do 30 września 2024 lub do wyczerpania zapasów.
Nie, promocja nie łączy się z innymi promocjami, zniżkami, kuponami specjalnymi, kartami i rabatami dla stałego klienta oraz Kartą Dużej Rodziny.
Pamiętaj, że zawsze możesz skorzystać z pomocy w salonie. Nasze specjalistki i nasi specjaliści pomogą Ci znaleźć produkt idealny dla Ciebie.

Pełna pomoc, blisko Ciebie

Posiadamy 30 doskonale wyposażonych salonów, w których nasi specjaliści pomogą ci w dowolnej sprawie.