Okulary VOGUE Eyewear od 576 zł

  • Kompletna para okularów Vogue Eyewear ze szkłami OXYSLens i montażem teraz już od 576 zł!*
  • Otwórz nowy rozdział w historii swojego stylu dzięki oprawom Vogue Eyewear z najnowszej kolekcji marki!

* Oferta ważna do końca marca 2024 r. lub do wyczerpania zapasów. Szczegóły promocji w regulaminie u sprzedawcy i na okularium.pl. Kwota 576 zł dotyczy oprawy Vogue (VOGUE 5291 c). ze szkłami OXYSLens Pure 150 M. AR Green (cena w obecnej promocji 48 zł/para) i usługi montażu za 29 zł. Oprawy okularowe są wyrobem medycznym, przeznaczonym głównie do produkcji okularów korygujących wady wzroku, po połączeniu ich z soczewkami korekcyjnymi. Podmiotem odpowiedzialnym za niniejszą reklamę jest Luxottica Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Producentem reklamowanych opraw jest Luxottica Group S.p.A. z/s w Mediolanie oraz Oakley Inc. z siedzibą w One Icon, Foothill Ranch, USA (w przypadku opraw okularowych marki Oakley).

Regulamin promocji  tutaj

Oferta ważna

od 1 stycznia
do 31 marca 2024

Poznaj opinie o nas

Miła i bardzo profesjonalna obsługa. Panie doradzają na najwyższym poziomie. Ogromny plus za uśmiech i życzliwe podejście do klienta. Polecam

Piotr z Radzynia Podlaskiego

Najlepszy salon optyczny w jakim byłam. Badanie wzroku było bardzo profesjonalne. Bardzo przyjemna atmosfera, cudowna obsługa. Przemiły Pan optometrysta :) Nic dodać nic ująć.

Karolina z Rzeszowa

Jestem zadowolona zarówno z obsługi klienta, jak i z okularów, które sprawdzają się świetnie. Panie bardzo miłe, posiadające dużą wiedzę. Polecam serdecznie :)

Ania z Garwolina

Jestem zadowolony z przeprowadzonego badania wzroku, jak i dobranych szkieł. Teraz faktycznie widzę ostro na większą odległość.

Łukasz z Lublina

Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Pani która dobierała okulary mojej córce zwracała uwagę na szczegóły. Polecam każdemu kto potrzebuje.

Małgorzata z Hajnówki

Wspaniały salon optyczny, w którym pracują ludzie z pasją i zaangażowaniem. Pani była niezwykle chętna do pomocy przy naprawie oprawek, gorąco polecam :)

Patrycja z Warszawy

Polecam !!! Super salon, pełen profesjonalizm. Bardzo sympatyczna obsługa. Fachowa pomoc przy doborze oprawek i szkieł.

Beata z Łomży

Serdecznie polecam Salon Okularium, Pani badająca Marta bardzo profesjonalnie zbadała, Pani Dominika z uśmiechem doradziła oraz miło obsłużyła rzadko się zdarza taka miła obsługa :) Będę na pewno polecać

Jerzy z Parczewa

Pełna pomoc, blisko Ciebie

Posiadamy 30 doskonale wyposażonych salonów, w których nasi specjaliści pomogą ci w dowolnej sprawie.