image
image

Najlepsze oferty
 na wiosnę*

 • Mega promocja 2 pary okularów OXYS za jedyne 499 zł
  (809 zł),
 • najnowsze kolekcje opraw Guess i Tommy Hilfiger,
 • szeroki wybór modnych opraw OXYS
  z nakładkami,
 • japońska precyzja widzenia szkła NIKON już od
  580 zł za parę,
 • okulary przeciwsłoneczne Belutti -25% w pakiecie z
  jednodniowymi soczewkami kontaktowymi i-OXYS.

*Promocja trwa od 1 kwietnia do 30 czerwca 2023 r. lub/i do wyczerpania zapasów i nie łączy się z innymi promocjami. Regulamin promocji TUTAJ.

Promocja dobrana para

Płać mniej za lepszą technologię!

 • Oprawy OXYS, Guess i Tommy Hilfiger ze szkłami „biurowymi” OXYSLens Comfort aż o 160 zł taniej + antyrefleks BLUE gratis.
 • Te same oprawy ze szkłami relaksacyjnymi OXYSLens Active taniej o 170 zł + antyrefleks BLUE gratis.

*Promocja trwa od 1 kwietnia do 30 czerwca 2023 r. lub/i do wyczerpania zapasów i nie łączy się z innymi promocjami. Regulamin promocji TUTAJ.

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: nowy produkt dostępny od 01.041

Zobacz często zadawane pytania

image

2 pary okularów
w super cenie

Zmień styl na wiosnę!

 • 2 pary okularów korekcyjnych w modnych oprawach OXYS teraz tylko 499 zł!*

*Promocja trwa od 1 kwietnia do 30 czerwca 2023 r. lub/i do wyczerpania zapasów i nie łączy się z innymi promocjami. Regulamin promocji TUTAJ.

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 499zł

Zobacz często zadawane pytania

Promocja na szkła nikon

Odkryj japońską precyzję widzenia!

 • Szkła okularowe Nikon, za którymi stoi 100 lat doświadczenia oraz innowacji.
 • Idealnie spersonalizowane dla Twojego komfortu widzenia – teraz w cenie już od 580 zł za parę!

*Promocja trwa od 1 kwietnia do 30 czerwca 2023 r. lub/i do wyczerpania zapasów i nie łączy się z innymi promocjami. Regulamin promocji TUTAJ.

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 580zł

Zobacz często zadawane pytania

image

Promocja słońce

Ciesz się wygodą i chroń wzrok przed słońcem!

 • Kup 2 opakowania jednodniowych soczewek kontaktowych i-OXYS ARIA lub i-OXYS Daydreamer,
 • Odbierz rabat -25% na zakup modnych okularów przeciwsłonecznych Belutti!

*Promocja trwa od 1 kwietnia do 30 czerwca 2023 r. lub/i do wyczerpania zapasów i nie łączy się z innymi promocjami2. Regulamin promocji TUTAJ.

Zobacz często zadawane pytania

To są wyroby medyczne. Używaj ich zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Podmiot prowadzący reklamę: OPTYKA OXYS SPÓŁKA JAWNA P. GOŁĘBIOWSKI, M. KULAS, mająca siedzibę w Będzinie (42-500) przy ul. Modrzejowskiej 80,

REGON: 003474336; NIP: 6440515875, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach,

VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000082581.

Nasze Bestsellery

To tylko kilka produktów, które mogą być Twoje.
Przymierz je w naszych salonach wraz z darmowym badaniem wzroku

Znajdź najbliższy salon Okularium

Znajdź salon Okularium w swojej okolicy!
Wybierz z listy poniżej lub kliknij w punkt na mapie.

Często zadawane pytania

Masz pytanie? Znajdź odpowiedź poniżej

W naszej wiosennej promocji oferujemy atrakcyjne zniżki na zakup okularów korekcyjnych oraz przeciwsłonecznych, a także bezpłatne badanie wzroku. Promocja jest doskonałą okazją, by odświeżyć swój styl na wiosnę, ponieważ obejmuje szeroki wybór modnych opraw marek OXYS, Guess i Tommy Hilfiger. Do każdej z nich można dobrać szkła OXYS Lens (nowość!) – „biurowe”, relaksacyjne lub progresywne z antyrefleksem BLUE gratis. Promocję polecamy także osobom, które szukają jakości i wygody za rozsądną cenę: dla nich mamy pakiet dwóch par okularów OXYS za jedyne 499 zł. Dodatkowo na wiosnę obniżyliśmy ceny szkieł okularowych NIKON, a okulary przeciwsłoneczne Belutti oferujemy ze zniżką przy zakupie w pakiecie z jednodniowymi soczewkami kontaktowymi i-OXYS.
Tak, badanie wzroku w salonach optycznych Okularium jest całkowicie bezpłatne.
Badanie wzroku w naszym salonie jest pełnym, profesjonalnym badaniem wzroku i trwa około 30 minut. Wykonuje je specjalista optometrysta, który najpierw przeprowadza z pacjentem dokładny wywiad, a następnie wykonuje tzw. badanie komputerowe na autorefraktometrze, by sprawdzić widzenie obuoczne oraz ewentualne zaburzenia akomodacji. Następnie optometrysta dobiera korekcję za pomocą foropteru, a po zakończeniu badania, zaleca konkretny rodzaj korekcji okularowej, w zależności od potrzeb wzrokowych pacjenta. Optometrysta nie wpuszcza kropli do oczu, więc po badaniu można swobodnie wrócić do pracy lub wsiąść za kierownicę.
Tak, nasi optometryści wykonują również tzw. badanie soczewkowe, czyli badanie wzroku pod kątem doboru soczewek kontaktowych. To badanie jest płatne, ale można z niego skorzystać w ramach aktualnej promocji soczewkowej i w cenie 49,99 zł otrzymać cały pakiet: badanie soczewkowe, naukę aplikacji soczewek oraz opakowanie soczewek i-OXYS na próbę.
By skorzystać z wiosennej promocji, wystarczy znaleźć najbliższy salon optyczny Okularium i umówić się w nim na bezpłatne badanie wzroku. Można to zrobić przez formularz na naszej stronie: https://okularium.pl/rezerwacje lub telefonicznie, wyszukując kontakt do najbliższego salonu: https://okularium.pl/nasze-salony. Następnie pozostaje już tylko wybór idealnych okularów z promocyjnych kolekcji, w czym chętnie pomogą pracownicy naszych salonów.
Promocja wiosenna trwa od 1 kwietnia do 30 czerwca 2023 roku.
Oferta promocyjna jest dostępna we wszystkich 29 salonach optycznych Okularium, ale z jednym wyjątkiem: oprawy marki Tommy Hilfiger można kupić w promocji tylko w wybranych salonach. Najbliższy salon Okularium najłatwiej znaleźć na naszej stronie: https://okularium.pl/nasze-salony
Promocja obejmuje 3 marki opraw okularowych: OXYS, Guess i Tommy Hilfiger, także wybrane modele z ich najnowszych kolekcji. Z pewnością każdy znajdzie wśród nich swoje idealne okulary. Warto też wiedzieć, że w ofercie marki OXYS dostępne są również wyjątkowe okulary 3 w 1 z wygodnymi nakładkami przeciwsłonecznymi, lustrzanymi oraz nakładką dla kierowców.
Promocja obejmuje nowość w ofercie Okularium - najwyższej jakości szkła OXYSLens, Od 1 kwietnia 2023 r. są dostępne we wszystkich salonach Okularium w różnych wariantach: „biurowym” (OXYSLens Smart Comfort), progresywnym (OXYSLens Pro) oraz relaksacyjnym (OXYSLens Active). Do każdego rodzaju szkieł OXYSLens oferujemy w promocji antyrefleks BLUE gratis.
Antyrefleks BLUE to innowacyjny dodatek do szkieł okularowych, który chroni wzrok przed światłem niebieskim emitowanym przez ekrany komputerów, smartfonów, a nawet żarówki LED. Dzięki niemu oczy są wypoczęte nawet po 8 godzinach pracy z komputerem, mniej narażone na suchość czy pieczenie, a także na uszkodzenia siatkówki oka. W naszej wiosennej promocji oferujemy go gratis przy zakupie okularów z oprawami marek OXYS, Guess lub Tommy Hilfiger i szkłami OXYS Lens.
Tak, promocja „Dobrana para” dotyczy 2 par okularów kupionych dla jednej osoby. Cena 2 par okularów w promocji została obniżona niemal o połowę, z 809 zł do 499 zł, więc zachęcamy, by do salonu Okularium zabrać drugą osobę i jej również sprawić 2 pary okularów.
Tak, w naszej wiosennej promocji można kupić więcej niż jeden pakiet promocyjny i dla każdego pakietu będzie nadal obowiązywała zniżka. Można kupić np. 2 pary okularów OXYS w cenie 499 zł, a dodatkowo jeszcze parę okularów z antyrefleksem BLUE gratis. Nie można jedynie mieszać promocji ze sobą: ktoś, kto zdecyduje się na 2 pary okularów OXYS za 499 zł, nie dostanie do nich antyrefleksu BLUE gratis, bo żeby otrzymać ten antyrefleks, musi skorzystać z odrębnej oferty i osobno kupić okulary ze szkłami OXYS Lens i oprawami OXYS, Guess albo Tommy Hilfiger.
Tak. W wiosennej ofercie mamy okulary przeciwsłoneczne marki Belutti z rabatem -25%. Rabat obowiązuje w pakiecie, tj. przy zakupie 2 opakowań jednodniowych soczewek kontaktowych i-OXYS ARIA lub i-OXYS Daydreamer.
Tak, w salonach Okularium mamy atrakcyjne pakiety dla osób, które już noszą soczewki kontaktowe oraz tych, które chcą ich spróbować po raz pierwszy. Są to: promocja na start, czyli badanie soczewkowe, nauka aplikacji soczewek i opakowanie soczewek i-OXYS na próbę w cenie 49 zł (wcześniej 100 zł); promocja sport, czyli czwarte opakowanie jednodniowych soczewek kontaktowych i-OXYS Aria za 1 zł, a także promocja na nasz nowy produkt – jednodniowe soczewki kontaktowe i-OXYS Daydreamer. Przy zakupie 2 opakowań tych soczewek można otrzymać gratis dodatkowe 10 par.

Pamiętaj, że zawsze możesz skorzystać z pomocy w salonie. Nasze specjalistki i nasi
specjaliści pomogą Ci znaleźć produkt idealny dla Ciebie.

Co nas wyróżnia?

Dożywotni serwis

Dożywotni serwis

Kup okulary w naszym salonie, a już nigdy nie będziesz się martwić o wymianę „nanośników”, czyszczenie, regulację czy dopasowanie – te usługi masz u nas dożywotnio i bezpłatnie.

Raty

Raty

Chwilowy brak gotówki? Zapytaj o zakup na raty! W Okularium oferujemy je dzięki współpracy z doświadczonym i zaufanym partnerem: firmą Santander.

Szeroki wybór
markowych opraw

Szeroki wybór markowych opraw

W naszych okularach będziesz przyciągać spojrzenia! Mamy dziesiątki modeli opraw korekcyjnych i przeciwsłonecznych polskich i światowych marek. Wśród nich z pewnością znajdziesz te idealne, a nasi pracownicy chętnie Ci w tym pomogą.

Ubezpieczenie opraw

Ubezpieczenie opraw

Rozszerz gwarancję, którą dajemy na nasze okulary, o Pakiet Ubezpieczeniowy! Zyskasz dodatkowe świadczenia serwisowe w zamian za jednorazową, zryczałtowaną opłatę.

Program lojalnościowy

Program lojalnościowy

Zostań stałym klientem Okularium i zbierz środki na zakup nowych okularów! Za każde wydane u nas 100 zł na Twoim koncie w programie lojalnościowym odłożymy 10 zł.

Bezpłatne
badanie wzroku

Bezpłatne badanie wzroku

Zbadaj wzrok bezpłatnie w jednym z naszych salonów! Oferujemy profesjonalne badania pod kątem wad wzroku oraz doboru korekcji, wykonywane przez optometrystów, okulistów lub refrakcjonistów.

Nasze promocje wpadły Ci w oko?

Pamiętaj, że każda z nich obejmuje bezpłatne badanie wzroku.

 • 1 Klient zapłaci o 160 zł mniej za szkła OXYSLens Smart Comfort BLUE w zakupie łączonym z oprawkami (w cenie regularnej) asortymentu marek: OXYS lub Guess lub Tommy Hilfiger (Tommy Hilfiger dostępne w wybranych salonach Okularium). Cena regularna za 2 sztuki OXYSLens Smart Comfort BLUE zł 970 zł. Cena promocyjna obowiązująca od 1 kwietnia 2023 do 30 czerwca 2023 za 2 sztuki OXYSLens Active BLUE 810 zł. Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: OXYSLens Smart Comfort BLUE w ofercie od 1 kwietnia 2023 r. Od 1 kwietnia 2023 do 30 czerwca 2023 cena promocji nie ulegnie zmianie i będzie obowiązywać cena 810 zł (jest to najniższa cena w tym okresie za jaką klient może kupić 2 sztuki OXYSLens Smart Comfort BLUE). Szczegóły promocji w regulaminie u sprzedawcy lub na okularium.pl.

 • 2 Przy zakupie 2 opakowań soczewek jednodniowych w regularnej cenie I-OXYS ARIA lub I-OXYS DAYDREAMER, klient może zakupić okulary przeciwsłoneczne Belutti z 25% rabatem: Belutti Tar­tufo c.002, Belutti SBC272 c.2. Ceny regularne: Belutti Tartufo c.002: 299zł, Belutti SBC272 c.2: 249zł. Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: Belutti Tartufo c.002: 224,25 zł, Belutti SBC272 c.2: 186,75zł. Od 1 kwietnia 2023 do 30 czerwca 2023 promocyjne ceny w zakupie łączonym z soczewkami kontaktowymi Belutti Tartufo c.002: 224,25 zł, Belutti SBC272 c.2: 186,75zł - nie ulegną zmianie. Szczegóły promocji w regulaminie u sprzedawcy lub na okularium.pl.