Aż do -50% na Twoje nowe oprawki!

  • Nowa, wiosenna promocja w salonach Okularium! Obniżamy cenę wszystkich opraw okularowych, w tym OXYS Clip-on z nakładkami aż o -50%!*
  • OXYS, Guess, Ana Hickmann, Vogue, Armani Exchange, Ray-Ban, Michael Kors – przyjdź do salonu Okularium i zapytaj o rabat na swoją ulubioną markę.

*Oferta ważna do końca czerwca 2024 r. lub do wyczerpania zapasów. Promocja obowiązuje przy zakupie pełnych okularów z montażem. Szczegóły w regulaminie u sprzedawcy i na okularium.pl. Podmiot prowadzący reklamę: Optyka OXYS sp. z o.o. (dawniej Optyka OXYS Spółka Jawna Paweł Gołębiowski, Marcin Kulas). Lista producentów prezentowanych wyrobów medycznych jest dostępna na www.okularium.pl/blog/info. Okulary korekcyjne są wyrobem medycznym służącym do korygowania wad wzroku, powstałym po połączeniu oprawy okularowej z soczewkami korekcyjnymi.

Regulamin promocji  tutaj

Oferta ważna

od 1 kwietnia
do 30 czerwca 2024

Poznaj opinie o nas

Miła i bardzo profesjonalna obsługa. Panie doradzają na najwyższym poziomie. Ogromny plus za uśmiech i życzliwe podejście do klienta. Polecam

Piotr z Radzynia Podlaskiego

Najlepszy salon optyczny w jakim byłam. Badanie wzroku było bardzo profesjonalne. Bardzo przyjemna atmosfera, cudowna obsługa. Przemiły Pan optometrysta :) Nic dodać nic ująć.

Karolina z Rzeszowa

Jestem zadowolona zarówno z obsługi klienta, jak i z okularów, które sprawdzają się świetnie. Panie bardzo miłe, posiadające dużą wiedzę. Polecam serdecznie :)

Ania z Garwolina

Jestem zadowolony z przeprowadzonego badania wzroku, jak i dobranych szkieł. Teraz faktycznie widzę ostro na większą odległość.

Łukasz z Lublina

Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Pani która dobierała okulary mojej córce zwracała uwagę na szczegóły. Polecam każdemu kto potrzebuje.

Małgorzata z Hajnówki

Wspaniały salon optyczny, w którym pracują ludzie z pasją i zaangażowaniem. Pani była niezwykle chętna do pomocy przy naprawie oprawek, gorąco polecam :)

Patrycja z Warszawy

Polecam !!! Super salon, pełen profesjonalizm. Bardzo sympatyczna obsługa. Fachowa pomoc przy doborze oprawek i szkieł.

Beata z Łomży

Serdecznie polecam Salon Okularium, Pani badająca Marta bardzo profesjonalnie zbadała, Pani Dominika z uśmiechem doradziła oraz miło obsłużyła rzadko się zdarza taka miła obsługa :) Będę na pewno polecać

Jerzy z Parczewa

Często zadawane pytania

Masz pytanie? Znajdź odpowiedź poniżej
Aby skorzystać z promocji, należy dokonać zakupu okularów korekcyjnych (oprawa+ szkła+ montaż) ze szkłami korekcyjnymi o wartości co najmniej 590 zł za parę.
Możesz wybrać dowolne oprawki z dostępnej oferty Okularium w salonie stacjonarnym, poza modelami wyłączonymi z promocji. Rabat -50% dotyczy oprawek marki Oxys, w tym oprawek z nakładkami Oxys Clip on, z wyłączeniem nowej kolekcji Stralight obejmującej modele Oxys TP od 5007 do 5017. Rabat na pozostałe oprawki marki RayBan, Armani Exchange, Vogue, Versace, Emporio Armani, Tommy Hilfiger, Ana Hickman, Guess, Tom Ford, Michael Kors, Hugo, Jaguar, Colisseum, Redele, Porsche, Bogner, Hacket, Ted Baker, Scotch & Soda, Fila, Clark, Cotton Club w cenie powyżej 499 zł wynosi 20%.
Tak, uczestnicy promocji mogą brać w niej udział wielokrotnie w okresie jej obowiązywania, pod warunkiem spełnienia warunków określonych w regulaminie.
Tak, wybór szkieł zależy od potrzeb i preferencji klienta, aby skorzystać z promocji należy wybrać szkła korekcyjne o wartości minimum 590 zł.
Nie, promocja nie łączy się z innymi promocjami ani zniżkami obowiązującymi w salonach Okularium.
Promocja obowiązuje do 30. czerwca 2024 lub do wyczerpania zapasów.
Pamiętaj, że zawsze możesz skorzystać z pomocy w salonie. Nasze specjalistki i nasi specjaliści pomogą Ci znaleźć produkt idealny dla Ciebie.

Pełna pomoc, blisko Ciebie

Posiadamy 30 doskonale wyposażonych salonów, w których nasi specjaliści pomogą ci w dowolnej sprawie.