-50% na okulary OXYS w Warszawie

  • Zapraszamy do salonu Okularium w Warszawie po modne okulary OXYS ze szkłami OXYSLens Hoya – tylko teraz z rabatem -50%!*
  • Już dziś zapisz się na bezpłatne badanie wzroku i odwiedź nas przy ul. Bokserskiej 56, by skorzystać z oferty specjalnej.

*Oferta ważna do końca maja 2024 r. lub do wyczerpania zapasów. Szczegóły promocji w regulaminie u sprzedawcy i na okularium.pl. Podmiot prowadzący reklamę: Optyka OXYS sp. z o.o. (dawniej Optyka OXYS Spółka Jawna Paweł Gołębiowski, Marcin Kulas). Producent opraw okularowych: Optyka OXYS sp. z o.o.; producent soczewek: Hoya Vision Care Company Hoya Holdings N.V. Okulary korekcyjne są wyrobem medycznym służącym do korygowania wad wzroku, powstałym po połączeniu oprawy okularowej z soczewkami korekcyjnymi.

Regulamin promocji  tutaj

Do końca promocji:

Poznaj opinie o nas

Miła i bardzo profesjonalna obsługa. Panie doradzają na najwyższym poziomie. Ogromny plus za uśmiech i życzliwe podejście do klienta. Polecam

Piotr z Radzynia Podlaskiego

Najlepszy salon optyczny w jakim byłam. Badanie wzroku było bardzo profesjonalne. Bardzo przyjemna atmosfera, cudowna obsługa. Przemiły Pan optometrysta :) Nic dodać nic ująć.

Karolina z Rzeszowa

Jestem zadowolona zarówno z obsługi klienta, jak i z okularów, które sprawdzają się świetnie. Panie bardzo miłe, posiadające dużą wiedzę. Polecam serdecznie :)

Ania z Garwolina

Jestem zadowolony z przeprowadzonego badania wzroku, jak i dobranych szkieł. Teraz faktycznie widzę ostro na większą odległość.

Łukasz z Lublina

Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Pani która dobierała okulary mojej córce zwracała uwagę na szczegóły. Polecam każdemu kto potrzebuje.

Małgorzata z Hajnówki

Wspaniały salon optyczny, w którym pracują ludzie z pasją i zaangażowaniem. Pani była niezwykle chętna do pomocy przy naprawie oprawek, gorąco polecam :)

Patrycja z Warszawy

Polecam !!! Super salon, pełen profesjonalizm. Bardzo sympatyczna obsługa. Fachowa pomoc przy doborze oprawek i szkieł.

Beata z Łomży

Serdecznie polecam Salon Okularium, Pani badająca Marta bardzo profesjonalnie zbadała, Pani Dominika z uśmiechem doradziła oraz miło obsłużyła rzadko się zdarza taka miła obsługa :) Będę na pewno polecać

Jerzy z Parczewa

Pełna pomoc, blisko Ciebie

Posiadamy 30 doskonale wyposażonych salonów, w których nasi specjaliści pomogą ci w dowolnej sprawie.