Pomożemy z wyborem okularów. Odwiedź jeden z naszych salonów. Umów bezpłatne badanie wzroku

Nie znaleziono produktów

Okulary Dolce Gabbana

Marka Dolce & Gabbana z powodzeniem łączy tradycję kultury śródziemnomorskiej z najnowszymi trendami obowiązującymi w świecie mody. Domenico Dolce i Stefano Gabbana stworzyli wyjątkową markę, która jest znana na całym świecie. Dom mody Dolce & Gabbana powstał w połowie lat 80., słynie z projektów obejmujących między innymi takie produkty, jak ubrania, kosmetyki, perfumy i okulary. Wszystkie okulary Dolce & Gabbana charakteryzują się łamaniem konwencji i wykraczają poza granice kulturowe. Wybierając okulary tej kolekcji z tej marki, możesz mieć pewność, że są to modele odpowiednie na każdą okazję, niezwykle wytrzymałe i estetyczne. To dodatek, którego nie może zabraknąć w garderobie eleganckiej kobiety oraz nowoczesnego mężczyzny. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą okularów Dolce & Gabbana dostępnych w salonach Okularium.

Okulary męskie Dolce & Gabbana

Męskie okulary Dolce & Gabbana sprawiają, że każdy mężczyzna będzie odczuwał piękno i luksus każdego dnia. Będziesz w nich wyglądać klasycznie i elegancko, poniewaz odpowiednio dobrane okulary podkreślą walory Twojej urody. W salonach Okularium pomożemy Ci wybrać oprawki, które spełniają indywidualne wymagania i stanowią odpowiedź na najnowsze trendy obowiązujące w świecie mody. Męskie okulary Dolce & Gabbana są zaprojektowane z myślą o mężczyźnie i jego potrzebach. Na pewno będziesz zadowolony! Różne rozmiary, kształty i odpowiednio dopasowane soczewki sprawią, że będziesz doskonale widział i miał zapewnioną odpowiednią ochronę przed promieniowaniem słonecznym.

Okulary damskie Dolce & Gabbana

Dolce & Gabbana dba, aby każda nowoczesna kobieta czuła się zmysłowo i dobrze każdego dnia i w każdej sytuacji. Dlatego nie może zabraknąć w Twojej codziennej stylizacji wyjątkowych okularów tej marki.. Różne wzory, kolory i kształty oprawek gwarantują idealne dostosowanie do indywidualnego kształtu twarzy. Oprawki prostokątne i kwadratowe podkreślają zalety twarzy o okrągłym kształcie. Ale Ty nie musisz znać zasad dopasowywania okularów. W salonach Okularium zrobimy to za Ciebie. Zaufaj naszemu doświadczeniu i niezwykłym wzorom damskich opraw Dolce & Gabbana. Kup ekskluzywny dodatek do Twojego stroju już dziś!

Okulary korekcyjne Dolce & Gabbana

Okulary korekcyjne Dolce & Gabbana są wykonane z najlepszych materiałów i charakteryzują się najmodniejszym wyglądem. Łączą w sobie wszystko to, co charakteryzuje i zapewnia niegasnącą popularność marce. To luksus i niepowtarzalny design zamknięty w jednej parze okularów korekcyjnych, które będą zdobić Twoją twarz każdego dnia. Wygodę w codziennym użytkowaniu zapewniają idealnie dopasowane oprawki. Natomiast szkła dostosowane do Twojej wady dobiorą fachowcy z salonów Okularium, którzy bezpłatnie zbadają Twój wzrok. W oprawach D&G istnieje możliwość zastosowania soczewek progresywnych, które umożliwiają doskonałe widzenie na odległość i z bliska, bez konieczności zmiany okularów!

Pełna pomoc, blisko Ciebie

Posiadamy 29 doskonale wyposażonych salonów, w których nasi specjaliści pomogą ci w dowolnej sprawie.