1 z 3 Informacja o Twoich danych

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz wyrażenie zgody poprzez zaznaczenie pola „zgadzam się”. Pamiętaj, że zawsze możesz wycofać zgodę.

Spełniamy obowiązek informacyjny

Szanowni Państwo,

W związku z RODO – Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, które zmienia zasady ochrony danych osobowych w całej Unii Europejskiej wysyłamy do Państwa niniejszą wiadomość, ponieważ posiadają Państwo swoje konto na naszym internetowym serwisie sprzedażowym.

1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Optyka Oxys Spółka Jawna

P.Gołębiowski, M.Kulas ul. Modrzejowska 80 42-500 Będzin.

2. Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych osobowych (dalej IODO).

Jest to osoba, z którą można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z tym przetwarzaniem.

Kontakt do IODO:

Adres korespondencyjny: Optyka Oxys Spółka Jawna P.Gołębiowski, M.Kulas ul.
Modrzejowska 80 42-500 Będzin
Email: iodo@oxys.pl

3. W naszym serwisie zbieramy następujące dane osobowe:

4. Podstawy prawne przetwarzania Państwa danych w poszczególnych celach oraz czas ich przetwarzania są następujące:

Państwa dane, w ramach naszych usług, przetwarzane będą wyłącznie w przypadku posiadania przez nas jednej z dopuszczonych przez RODO podstaw prawnych do ich przetwarzania i wyłącznie w celu dostosowanym do danej podstawy, zgodnie z opisem powyżej.

Państwa dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania:

5. Uzyskanych od Państwa danych osobowych nie udostępniamy osobom trzecim.

wyjątkiem podmiotów współpracujących z serwisem, np. operatorów systemów płatności oraz firm kurierskich i spedycyjnych, które realizują płatności za zakupione w serwisie towary oraz dostarczają zakupione towary do Kupujących, firm hostingowych. W takich przypadkach ilość danych przekazywanych współpracującym ze serwisem firmom ograniczona jest do wymaganego minimum.
Wszystkie firmy współpracujące z serwisem, które uzyskują dostęp do przekazanych przez Państwa danych zobowiązały się do ochrony danych osobowych w zakresie zgodnym z obowiązującymi przepisami prawa oraz do przeszkolenia swoich pracowników w zakresie przetwarzania i ochrony uzyskanych danych osobowych.

Ponadto, podane przez Państwa informacje mogą zostać udostępnione właściwym organom władzy publicznej, jeżeli wymagają tego obowiązujące przepisy prawa.
Nie przechowujemy danych poufnych, takich jak numery kart kredytowych czy dane dostępu do konta bankowego.

6. Dane osobowe, które uzyskaliśmy od Państwa nie są przekazywane poza strefę

Europejskiego Obszaru Gospodarczego i nie planujemy takich działań w przyszłości.

7. Przysługują Państwu następujące prawa w związku z przetwarzaniem przez nas Państwa danych osobowych:

Jeżeli dane są przetwarzane na podstawie zgody możecie Państwo dodatkowo skorzystać z prawa do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Jeżeli Państwa dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możecie Państwo dodatkowo skorzystać z prawa do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Swoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Mogą one zostać przesłane innemu administratorowi danych.

Jeżeli chcielibyście Państwo zapoznać się ze wszystkimi zagadnieniami dotyczącymi przetwarzania Państwa danych osobowych prosimy o przeczytanie naszej Polityki Prywatności.

Jednocześnie przypominamy, że możecie Państwo w każdej chwili cofnąć swoją zgodę, przez kliknięcie przycisku znajdującego się tutaj. Dane będziemy przetwarzali do czasu cofnięcia zgody.

Otrzymaliście Państwo niniejszą wiadomość, ponieważ założyliście Państwo swoje konto w serwisie internetowym Optyka Oxys Spółka Jawna P.Gołębiowski, M.Kulas , co wiąże się z przetwarzaniem przez nas Państwa danych osobowych.

Później

Okulary damskie Versace

Każda kobieta, która ceni modę i lubi eksperymentować, w kolekcji okularów Versace odkryje oryginalne pomysły na codzienne kreacje. Oferujemy oprawki korekcyjne Versace, zaprojektowane z myślą o nowoczesnych kobietach. Różne kształty oraz kolory sprawiają, że każda znajdzie tu coś dla siebie. W salonach Okularium profesjonalna obsługa z przyjemnością pomoże Ci w doborze odpowiedniego kształtu oprawek do Twojego typu urody. Prostokątne i kwadratowe okulary są idealnie dopasowane do okrągłej twarzy, natomiast oprawki w kształcie panto pasują twarzy w kształcie serca lub prostokąta. Okulary damskie Versace mogą z powodzeniem stanowić elegancki i oryginalny dodatek, który urozmaici ubiór i zwróci uwagę otoczenia.

Okulary męskie Versace

Okulary męskie Versace to gwarancja nieszablonowego stylu w każdej sytuacji. Modne okulary będą stanowić uzupełnienie każdej kreacji, od garnituru podczas spotkań biznesowych, po bardziej casualowe stroje, zakładane na spotkania ze znajomymi lub rodziną. Aby podkreślić indywidualny charakter osobowości, możesz wykorzystać pełną oprawkę męskich okularów Versace. Wybierz rodzaj oprawki oraz szkieł swoich nowych okularów i ciesz się najwyższym komfortem użytkowania każdego dnia. Jakość wykonania oraz niepowtarzalny design zapewnią Ci wieloletnią satysfakcję z zakupu. Modele okularów Versace sprzedawane są wraz z szykownym etui oraz praktyczną ściereczką, przeznaczoną do czyszczenia.

Okulary korekcyjne Versace

Okulary korekcyjne Versace zapewniają maksymalny komfort każdego dnia. Są zaprojektowane tak, aby zachwycać swoim kształtem, lekkością i jakością wykonania. Teraz okulary to nie wstyd, ale element garderoby, który powinien doskonale współgrać z Twoim osobistym stylem. Firma Versace gwarantuje ciekawy design, który jest dostosowany do indywidualnych potrzeb. W salonach Okularium zbadasz swój wzrok za darmo, a doświadczona kadra pomoże Ci w doborze idealnych oprawek. Okulary korekcyjne Versace to elegancki i oryginalny dodatek, który zwraca uwagę otoczenia. Wybierz kształt oprawek swoich nowych okularów korekcyjnych Versace już dziś!.