Płyn i-OXYS KOMFORT 100ML

Pomożemy z wyborem płynów do soczewek. Odwiedź jeden z naszych salonów.

Tylko u nas!

Płyn i-OXYS KOMFORT 100ML

i-OXYS Komfort to płyn przeznaczony do pielęgnacji soczewek kontaktowych. Dezynfekuje powierzchnię soczewek i zapewnia im wysoki stopień nawilżenia.

produkt dostępny, wysyłka w 24h
15,00 zł
Brutto

Bezpieczne i wygodne zakupy

produkt dostępny, wysyłka w 24h

Oferujemy darmową dostawę już od 150 zł. Możesz skorzystać z usług kuriera DPD i inPost, zamówić do Paczkomatu inPost lub odebrać w jednym z 30 salonów Okularium.

Masz 14 dni na zwrócenie zakupionych towarów. Zwrotu produktów dokonasz na nasz koszt. Zapoznaj się z procedurą zwrotów tutaj.

Tpay to pełne bezpieczeństwo Twoich płatności w internecie oraz gwarancja szybkich zakupów online! Posiada rozszerzona licencję Komisji Nadzoru Finansowego, co gwarantuje Ci bezpieczeństwo transakcji.

Czy pamiętasz o regularnej dezynfekcji swoich soczewek kontaktowych? To podstawa ich prawidłowego działania, dlatego zaopatrz się w dobry płyn pielęgnujący do soczewek. i-OXYS Komfort to profesjonalny preparat gwarantujący soczewkom higieniczną czystość oraz nawilżenie.

i-OXYS Komfort – najważniejsze cechy

i-OXYS Komfort to wielofunkcyjny płyn czyszczący przeznaczony do wszystkich rodzajów soczewek kontaktowych. Jego unikalne działanie to efekt połączenia składnika dezynfekującego z hialuronianem – naturalnym składnikiem filmu łzowego.

Dezynfekcja i nawilżenie w jednym

i-OXYS Komfort dokładnie dezynfekuje powierzchnię soczewki, usuwając nie tylko resztki łez i zanieczyszczenia atmosferyczne, ale również groźne drobnoustroje, w tym bakterie oraz grzyby. Hialuronian pomaga w stabilizacji filmu łzowego oraz redukuje tarcie pomiędzy soczewką a powieką. Dzięki temu stosowanie soczewek kontaktowych jest jeszcze prostsze i przyjemniejsze.

Idealny dla wrażliwych oczu

Płyn i-OXYS Komfort ma pH zbliżone do pH ludzkich łez, dlatego jest wyjątkowo delikatny dla oczu. Mogą stosować go osoby ze skłonnością do alergii.

Pojemnik z jonami srebra

Płyny dezynfekujące i-OXYS Komfort umieszczane są w butelkach z jonami srebra, które zwiększają ich antybakteryjną skuteczność.

Sposoby dostawy

Kurier
  • Przedpłata - 12,90 zł
  • Za pobraniem - 14,90 zł
Paczkomaty
  • Przedpłata - 12,90 zł
Odbiór w salonie
  • Przedpłata - dostawa 0 zł

Darmowa dostawa DPD i Paczkomatem od 150 zł!


Wysyłka za granicę jest możliwa – skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Formy płatności

  • Płatność online
  • Pobranie

Pełna pomoc, blisko Ciebie

Posiadamy 30 doskonale wyposażonych salonów, w których nasi specjaliści pomogą ci w dowolnej sprawie.