1 z 3 Informacja o Twoich danych

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz wyrażenie zgody poprzez zaznaczenie pola „zgadzam się”. Pamiętaj, że zawsze możesz wycofać zgodę.

Spełniamy obowiązek informacyjny

Szanowni Państwo,

W związku z RODO – Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, które zmienia zasady ochrony danych osobowych w całej Unii Europejskiej wysyłamy do Państwa niniejszą wiadomość, ponieważ posiadają Państwo swoje konto na naszym internetowym serwisie sprzedażowym.

1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Optyka Oxys Spółka Jawna

P.Gołębiowski, M.Kulas ul. Modrzejowska 80 42-500 Będzin.

2. Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych osobowych (dalej IODO).

Jest to osoba, z którą można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z tym przetwarzaniem.

Kontakt do IODO:

Adres korespondencyjny: Optyka Oxys Spółka Jawna P.Gołębiowski, M.Kulas ul.
Modrzejowska 80 42-500 Będzin
Email: iodo@oxys.pl

3. W naszym serwisie zbieramy następujące dane osobowe:

4. Podstawy prawne przetwarzania Państwa danych w poszczególnych celach oraz czas ich przetwarzania są następujące:

Państwa dane, w ramach naszych usług, przetwarzane będą wyłącznie w przypadku posiadania przez nas jednej z dopuszczonych przez RODO podstaw prawnych do ich przetwarzania i wyłącznie w celu dostosowanym do danej podstawy, zgodnie z opisem powyżej.

Państwa dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania:

5. Uzyskanych od Państwa danych osobowych nie udostępniamy osobom trzecim.

wyjątkiem podmiotów współpracujących z serwisem, np. operatorów systemów płatności oraz firm kurierskich i spedycyjnych, które realizują płatności za zakupione w serwisie towary oraz dostarczają zakupione towary do Kupujących, firm hostingowych. W takich przypadkach ilość danych przekazywanych współpracującym ze serwisem firmom ograniczona jest do wymaganego minimum.
Wszystkie firmy współpracujące z serwisem, które uzyskują dostęp do przekazanych przez Państwa danych zobowiązały się do ochrony danych osobowych w zakresie zgodnym z obowiązującymi przepisami prawa oraz do przeszkolenia swoich pracowników w zakresie przetwarzania i ochrony uzyskanych danych osobowych.

Ponadto, podane przez Państwa informacje mogą zostać udostępnione właściwym organom władzy publicznej, jeżeli wymagają tego obowiązujące przepisy prawa.
Nie przechowujemy danych poufnych, takich jak numery kart kredytowych czy dane dostępu do konta bankowego.

6. Dane osobowe, które uzyskaliśmy od Państwa nie są przekazywane poza strefę

Europejskiego Obszaru Gospodarczego i nie planujemy takich działań w przyszłości.

7. Przysługują Państwu następujące prawa w związku z przetwarzaniem przez nas Państwa danych osobowych:

Jeżeli dane są przetwarzane na podstawie zgody możecie Państwo dodatkowo skorzystać z prawa do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Jeżeli Państwa dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możecie Państwo dodatkowo skorzystać z prawa do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Swoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Mogą one zostać przesłane innemu administratorowi danych.

Jeżeli chcielibyście Państwo zapoznać się ze wszystkimi zagadnieniami dotyczącymi przetwarzania Państwa danych osobowych prosimy o przeczytanie naszej Polityki Prywatności.

Jednocześnie przypominamy, że możecie Państwo w każdej chwili cofnąć swoją zgodę, przez kliknięcie przycisku znajdującego się tutaj. Dane będziemy przetwarzali do czasu cofnięcia zgody.

Otrzymaliście Państwo niniejszą wiadomość, ponieważ założyliście Państwo swoje konto w serwisie internetowym Optyka Oxys Spółka Jawna P.Gołębiowski, M.Kulas , co wiąże się z przetwarzaniem przez nas Państwa danych osobowych.

Później

Okulary męskie Oxys

Każdy nowoczesny mężczyzna potrzebuje doskonałej oprawy, dlatego firma Oxys zaprojektowała kolekcję okularów przeznaczoną dla wymagających panów. Na przykład model ZGC 9001 to oprawki klasyczne i uniwersalne, które pasują do każdej stylizacji – od wyjątkowo eleganckiej po bardziej casualową. Prostokątny kształt soczewki oraz kolorowe i wygodne zauszniki idealnie dopasowują się do każdego stylu męskiej garderoby. Model ma jedną nakładkę przeciwsłoneczną, montowaną za pomocą magnesu. Okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne w jednym to wyjątkowa wygoda i skuteczna ochrona oczu przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Jeśli nosisz okulary korekcyjne, to w Twojej garderobie nie powinno zabraknąć pary luksusowych męskich okularów Oxys.

Okulary damskie Oxys

Nosząc okulary korekcyjne, nie musisz się już wstydzić. Z damskimi okularami Oxys będziesz się czuć komfortowo i elegancko w każdej sytuacji, jednocześnie podkreślając swoją oryginalną osobowość i charakter. Dodaj sobie zmysłowości i zapewnij ostrość widzenia na co dzień. Wytrzymałe i estetyczne oprawy, które idealnie pasują do kształtu Twojej twarzy, to nietuzinkowy dodatek do codziennych kreacji. Jeśli przytłacza Cię wielość rodzajów i kolorów oprawek, to skorzystaj z pomocy naszych doświadczonych pracowników. W salonach Okularium bezpłatnie zbadamy Twój wzrok i dobierzemy kształt oprawek, który uwydatni walory Twojej urody. Przyciągaj wzrok i wyraź swoją indywidualność, dzięki modnym i wygodnym okularom damskim Oxys.

Okulary korekcyjne Oxys

Okulary korekcyjne Oxys możesz kupić w salonach Okularium. Profesjonalna kadra służy pomocą w doborze odpowiednich parametrów soczewek i oprawek. Ty decydujesz, czy Twoje nowe okulary będą miały soczewki wykonane ze szkła, czy z plastiku, a także czy będą wyposażone na przykład w antyrefleks. Zaufaj naszemu doświadczeniu i wybierz okulary korekcyjne Oxys, które cechuje niezwykła wytrzymałość oraz wyjątkowy komfort noszenia. Zapewnij sobie ochronę oczu również w słoneczne dni dzięki modelom opraw z nakładką przeciwsłoneczną. Zauszniki oprawy są wyposażone w elastyczny zawias typu flex, który zwiększa trwałość i komfort użytkowania. Okulary korekcyjne Oxys to idealne połączenie wygody, stylu i wysokiej jakości z przystępną ceną.