1 z 3 Informacja o Twoich danych

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz wyrażenie zgody poprzez zaznaczenie pola „zgadzam się”. Pamiętaj, że zawsze możesz wycofać zgodę.

Spełniamy obowiązek informacyjny

Szanowni Państwo,

W związku z RODO – Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, które zmienia zasady ochrony danych osobowych w całej Unii Europejskiej wysyłamy do Państwa niniejszą wiadomość, ponieważ posiadają Państwo swoje konto na naszym internetowym serwisie sprzedażowym.

1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Optyka Oxys Spółka Jawna

P.Gołębiowski, M.Kulas ul. Modrzejowska 80 42-500 Będzin.

2. Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych osobowych (dalej IODO).

Jest to osoba, z którą można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z tym przetwarzaniem.

Kontakt do IODO:

Adres korespondencyjny: Optyka Oxys Spółka Jawna P.Gołębiowski, M.Kulas ul.
Modrzejowska 80 42-500 Będzin
Email: iodo@oxys.pl

3. W naszym serwisie zbieramy następujące dane osobowe:

4. Podstawy prawne przetwarzania Państwa danych w poszczególnych celach oraz czas ich przetwarzania są następujące:

Państwa dane, w ramach naszych usług, przetwarzane będą wyłącznie w przypadku posiadania przez nas jednej z dopuszczonych przez RODO podstaw prawnych do ich przetwarzania i wyłącznie w celu dostosowanym do danej podstawy, zgodnie z opisem powyżej.

Państwa dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania:

5. Uzyskanych od Państwa danych osobowych nie udostępniamy osobom trzecim.

wyjątkiem podmiotów współpracujących z serwisem, np. operatorów systemów płatności oraz firm kurierskich i spedycyjnych, które realizują płatności za zakupione w serwisie towary oraz dostarczają zakupione towary do Kupujących, firm hostingowych. W takich przypadkach ilość danych przekazywanych współpracującym ze serwisem firmom ograniczona jest do wymaganego minimum.
Wszystkie firmy współpracujące z serwisem, które uzyskują dostęp do przekazanych przez Państwa danych zobowiązały się do ochrony danych osobowych w zakresie zgodnym z obowiązującymi przepisami prawa oraz do przeszkolenia swoich pracowników w zakresie przetwarzania i ochrony uzyskanych danych osobowych.

Ponadto, podane przez Państwa informacje mogą zostać udostępnione właściwym organom władzy publicznej, jeżeli wymagają tego obowiązujące przepisy prawa.
Nie przechowujemy danych poufnych, takich jak numery kart kredytowych czy dane dostępu do konta bankowego.

6. Dane osobowe, które uzyskaliśmy od Państwa nie są przekazywane poza strefę

Europejskiego Obszaru Gospodarczego i nie planujemy takich działań w przyszłości.

7. Przysługują Państwu następujące prawa w związku z przetwarzaniem przez nas Państwa danych osobowych:

Jeżeli dane są przetwarzane na podstawie zgody możecie Państwo dodatkowo skorzystać z prawa do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Jeżeli Państwa dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możecie Państwo dodatkowo skorzystać z prawa do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Swoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Mogą one zostać przesłane innemu administratorowi danych.

Jeżeli chcielibyście Państwo zapoznać się ze wszystkimi zagadnieniami dotyczącymi przetwarzania Państwa danych osobowych prosimy o przeczytanie naszej Polityki Prywatności.

Jednocześnie przypominamy, że możecie Państwo w każdej chwili cofnąć swoją zgodę, przez kliknięcie przycisku znajdującego się tutaj. Dane będziemy przetwarzali do czasu cofnięcia zgody.

Otrzymaliście Państwo niniejszą wiadomość, ponieważ założyliście Państwo swoje konto w serwisie internetowym Optyka Oxys Spółka Jawna P.Gołębiowski, M.Kulas , co wiąże się z przetwarzaniem przez nas Państwa danych osobowych.

Później

Jeśli czujesz, że okulary do czytania są niewystarczające.

Pracujesz w pomieszczeniach.

Jeśli potrzebujesz wyraźnie widzieć na większą odległość niż 40cm.

 

 

Rekomendujemy Ci okulary do pracy w pomieszczeniach.

 

 

Jak działa soczewka do pracy w bliży i odległościach pośrednich?

Soczewka w okularach do pracy w pomieszczeniach charakteryzuje się dwoma strefami. U dołu soczewki okularowej znajduje się strefa do bliży, która pozwala na widzenie w odległości 40cm. W górnej części soczewki jest strefa do odległości pośredniej, dzięki której widzenie jest na odległość nawet 4 metrów. Takie rozwiązanie pozwala na swobodne funkcjonowanie podczas pracy przy komputerze i obsłudze klienta, gdzie okulary pozwolą na swobodne widzenie klawiatury, monitora oraz dodatkowych dokumentów i interesanta. Soczewki do bliży i odległości pośrednich przydatne są nie tylko przy pracy z monitorem komputerowym. Bardzo chętnie korzystają z nich wszystkie osoby, które potrzebują dobrego, ostrego widzenia przedmiotów znajdujących się bardzo blisko i w średnich odległościach (do 4m) np. muzycy, majsterkowicze, jubilerzy, lekarze. Takie nowoczesne okulary sprawdzą się również przy codziennych obowiązkach w domu i wypoczynku, ponieważ coraz częściej wykonujemy je, jednocześnie korzystając z telefonu.

Soczewki do bliży i odległości pośrednich JZO

EasyWork Mid 10/15/20 , Inroom 1.3/2.0/4.0

Soczewki okularowe do pracy w pomieszczeniach charakteryzują się doskonałym widzeniem w bliży i odległości pośrednich w naturalnej pozycji ciała podczas wykonywania wielu czynności w pracy i w domu.

Skorzystaj z porady specjalistów w naszych salonach i wybierz soczewkę dostosowaną do swoich potrzeb.

 

 

 

 

 

Teraz kupując okulary progresywne, drugie soczewki

progresywne lub do bliży i odległości pośrednich otrzymasz w PREZENCIE.

Promocja soczewki progresywne 2 w cenie 1

 

 

 

salony optyczne Okularium mapa

 

 

 

 

 

 

 

 

Regulamin promocji: 2 soczewki progresywne w cenie 1

 

I. Postanowienia ogólne

1. Niniejszy regulamin określa zasady organizacji i prowadzenia przez salony optyczne OKULARIUM akcji promocyjnej 2 soczewki progresywne w cenie 1 w dalszej części zwanej Promocją.

II. Organizator i miejsce prowadzenia akcji promocyjnej

1. Organizatorem promocji jest firma Optyka OXYS sp. j. P. Gołębiowski, M. Kulas.

2. Promocja odbywa się we wszystkich salonach optycznych sieci OKULARIUM.

3. Szczegółowy wykaz salonów znajduje się na stronie https://okularium.pl/znajdz-salon/lista/.

III. Warunki i zasady skorzystania z akcji promocyjnej

   1. W ramach akcji promocyjnej Klient, który zakupi okulary korekcyjne ze szkłami progresywnymi firmy JZO (dowolna oprawa + dwa szkła progresywne JZO+usługa montażu )
   2. do zakupu drugiej oprawy i usługi montażu w prezencie otrzyma drugą parę soczewek progresywnych JZO lub parę soczewek do bliży i odległości pośrednich JZO.
   3. 1. Do skorzystania z promocji uprawniony jest każdy Klient, który dokona zakupu okularów korekcyjnych z oprawą dowolnej marki (w regularnej cenie) ze szkłami progresywnymi firmy JZO (dowolna oprawa + dwa szkła progresywne JZO+usługa montażu).
   4. 2. W dniu zakupu Klient kupując pierwsze okulary progresywne, które spełniają warunki z punktu 1 niniejszego regulaminu, decydując się na zakup drugiej oprawy w prezencie, otrzyma parę soczewek progresywnych JZO lub parę soczewek do bliży i odległości pośrednich JZO (nazywanej dalej „promocyjną parą okularów”).
   5. 3. Oprawa w promocyjnej parze okularów może być dowolnej marki i w dowlonej cenie, ale nie może być droższa od oprawy w pierwszej parze okularów. Jeśli oprawa jest przeceniona, to zostanie naliczona jej cena pierwotna przed przeceną. Nie można dopłacić różnicy cenowej do droższej oprawy.
   6. 4. Soczewki w promocyjnej parze okularów nie mogę być droższe od soczewek w pierwszej parze. Soczewki progresywne muszą mieć taką samę korekcje, jak w pierwszej parze (dla tej samej osoby), soczewki do bliży i odległości pośrednich muszą mieć moce pierwszych soczewek do bliży.
   7. 5. Nie mam możliwości montażu soczewek okularowych promocyjnej pary okularów do własnej oprawy, którą dostarczy Klient

    IV. Postanowienia końcowe

    1. Oferta  nie łączy się z innymi promocjami, w tym:

    • Z innymi zniżkami i promocjami obowiązującymi w salonach Okularium.

    • Z kuponami specjalnymi.

    • Z kartami i rabatami dla stałego klienta.

    • Z Kartą Dużej Rodziny.

    •Nie ma możliwości zamiany szkieł w prezencie na ekwiwalent pieniężny lub inny towar