1 z 3 Informacja o Twoich danych

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz wyrażenie zgody poprzez zaznaczenie pola „zgadzam się”. Pamiętaj, że zawsze możesz wycofać zgodę.

Spełniamy obowiązek informacyjny

Szanowni Państwo,

W związku z RODO – Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, które zmienia zasady ochrony danych osobowych w całej Unii Europejskiej wysyłamy do Państwa niniejszą wiadomość, ponieważ posiadają Państwo swoje konto na naszym internetowym serwisie sprzedażowym.

1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Optyka Oxys Spółka Jawna

P.Gołębiowski, M.Kulas ul. Modrzejowska 80 42-500 Będzin.

2. Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych osobowych (dalej IODO).

Jest to osoba, z którą można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z tym przetwarzaniem.

Kontakt do IODO:

Adres korespondencyjny: Optyka Oxys Spółka Jawna P.Gołębiowski, M.Kulas ul.
Modrzejowska 80 42-500 Będzin
Email: iodo@oxys.pl

3. W naszym serwisie zbieramy następujące dane osobowe:

4. Podstawy prawne przetwarzania Państwa danych w poszczególnych celach oraz czas ich przetwarzania są następujące:

Państwa dane, w ramach naszych usług, przetwarzane będą wyłącznie w przypadku posiadania przez nas jednej z dopuszczonych przez RODO podstaw prawnych do ich przetwarzania i wyłącznie w celu dostosowanym do danej podstawy, zgodnie z opisem powyżej.

Państwa dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania:

5. Uzyskanych od Państwa danych osobowych nie udostępniamy osobom trzecim.

wyjątkiem podmiotów współpracujących z serwisem, np. operatorów systemów płatności oraz firm kurierskich i spedycyjnych, które realizują płatności za zakupione w serwisie towary oraz dostarczają zakupione towary do Kupujących, firm hostingowych. W takich przypadkach ilość danych przekazywanych współpracującym ze serwisem firmom ograniczona jest do wymaganego minimum.
Wszystkie firmy współpracujące z serwisem, które uzyskują dostęp do przekazanych przez Państwa danych zobowiązały się do ochrony danych osobowych w zakresie zgodnym z obowiązującymi przepisami prawa oraz do przeszkolenia swoich pracowników w zakresie przetwarzania i ochrony uzyskanych danych osobowych.

Ponadto, podane przez Państwa informacje mogą zostać udostępnione właściwym organom władzy publicznej, jeżeli wymagają tego obowiązujące przepisy prawa.
Nie przechowujemy danych poufnych, takich jak numery kart kredytowych czy dane dostępu do konta bankowego.

6. Dane osobowe, które uzyskaliśmy od Państwa nie są przekazywane poza strefę

Europejskiego Obszaru Gospodarczego i nie planujemy takich działań w przyszłości.

7. Przysługują Państwu następujące prawa w związku z przetwarzaniem przez nas Państwa danych osobowych:

Jeżeli dane są przetwarzane na podstawie zgody możecie Państwo dodatkowo skorzystać z prawa do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Jeżeli Państwa dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możecie Państwo dodatkowo skorzystać z prawa do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Swoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Mogą one zostać przesłane innemu administratorowi danych.

Jeżeli chcielibyście Państwo zapoznać się ze wszystkimi zagadnieniami dotyczącymi przetwarzania Państwa danych osobowych prosimy o przeczytanie naszej Polityki Prywatności.

Jednocześnie przypominamy, że możecie Państwo w każdej chwili cofnąć swoją zgodę, przez kliknięcie przycisku znajdującego się tutaj. Dane będziemy przetwarzali do czasu cofnięcia zgody.

Otrzymaliście Państwo niniejszą wiadomość, ponieważ założyliście Państwo swoje konto w serwisie internetowym Optyka Oxys Spółka Jawna P.Gołębiowski, M.Kulas , co wiąże się z przetwarzaniem przez nas Państwa danych osobowych.

Później

Nowa Kolekcja

Oxys Sphere to oprawy, które charakteryzują się funkcjonalnością. W zestawie z oprawą otrzymujesz dwie nakładki przeciwsłoneczne: lustrzaną i polaryzacyjną, dzięki którym jednym ruchem możesz zmienić okulary korekcyjne w przeciwsłoneczne. Jest to idealne rozwiązanie dla osób aktywnych, z pasją, ceniących wygodę i użyteczność. Nowa Kolekcja Oxys Sphere została zaprojektowana zgodnie z aktualnymi trendami. Dla kobiet proponujemy ponadczasowe oprawy w stylu cat eye oraz okulary z nakładkami z modnym efektem lustra. Mężczyznom oferujemy geometryczne kształty oraz oprawy z podwójnym mostkiem, zwane też okularami z belką. W kolekcji znajdziemy również oprawy unisex, które charakteryzują się prostotą i różnorodnością kolorów. Wybierz okulary zgodne z Twoim stylem życia.

DWIE NAKŁADKI W ZESTAWIE

POLARYZACYJNA

Dzięki nakładkom idealnie dopasowanym do opraw Oxys Sphere, użytkownik otrzymuje kompleksowe rozwiązanie, jakim są okulary korekcyjne oraz przeciwsłoneczne. Każda nakładka posiada filtr, który w 100% chroni oczy przed promieniowaniem UV. Zwiększa to ostrość obrazu oraz bezpieczeństwo jazdy autem w słoneczne dni. Jest to rozwiązanie dla osób aktywnych, które cenią sobie wygodę i praktyczne rozwiązania.

LUSTRZANA

Jest to nakładka, która podobnie jak polaryzacyjna powoduje wyostrzenie obrazu w słoneczne dni. Dodatkowo, dzięki modnemu efektowi lustra użytkownik może jednym ruchem zmienić swoją klasyczną oprawę korekcyjną w nieprzeciętne okulary przeciwsłoneczne. Takie rozwiązanie sprawdza się idealnie dla osób, które podążają za aktualnymi trendami oraz lubią różnorodność kolorystyczną.


AQUILA

Jest to oprawa dostępna w 3 wersjach kolorystycznych. Klasyczna o prostokątnym kształcie idealnie sprawdzi się dla osób o okrągłej lub owalnej twarzy. Dodatkowo cienki zausznik z wysokim zawiasem pozwoli na uzyskanie wydłużenia twarzy.


LACERTA

Klasyczna oprawa damska o przepięknym kształcie cat eye. Jest to kształt ponadczasowy, klasyczny, ultra kobiecy. Dedykowany dla wszystkich Pań które cenią sobie wyrazistość i oczywistą kobiecość. Sprawdzi się idealnie dla osób o owalnej, okrągłej lub kwadratowej twarzy.


SIRRO

Kształt pilot jest bardzo charakterystyczny, odważny dedykowany mężczyznom świadomym swojego stylu. Sprawdzi się idealnie dla panów o owalnym,lub trójkątnym kształcie twarzy.


AURIGA

Kwadratowy kształt oprawy występuje głównie w kolorze czarnym połączonym z kolorowymi elementami, na przykład na zauszniku. Oprawa dedykowana jest dla osób o owalnej lub okrągłej twarzy. Dzięki swojej prostocie i uniwersalnym wyglądzie idealnie będzie pasować zarówno kobietom jak i mężczyznom.


CARINA

Oprawa w małym rozmiarze w szerokiej ofercie kolorystycznej dedykowana jest głównie dla Pań i młodzieży. Kształt o delikatnie zaokrąglonym kwadracie idealnie pasuje do osób o kwadratowej i trójkątnej twarzy.


LEO

Jest to model męski o klasycznym i ponadczasowym kształcie, który może być wybierany przez panów z różnego przedziału wiekowego. Zastosowane połączenia kolorystyczne nadają odpowiedniego charakteru oraz rozjaśniają kolor przewodni jakim jest czerń. Oprawa jest dedykowana dla osób o twarzy okrągłej lub owalnej.


SARGANTANA

Model Sargantana jest jedną z najbardziej uniwersalnych opraw najnowszej kolekcji marki Oxys. Ze względu na swój kwadratowy kształt o delikatnym owalnym wykończeniu model dedykowany zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Dodatkowo zróżnicowane połączenie kolorystyczne pozwoli na dopasowanie modelu do oczekiwań klienta.


MENSA

Oprawa o klasycznym prostokątnym kształcie sprawdzi się dla osób o owalnej lub okrągłej twarzy. Mały rozmiar oprawy oraz dostępne zestawienia kolorystyczne jest odpowiednim rozwiązaniem dla młodzieży.


PITIUZ

Kształt prostokątny w kierunku pillow dedykowany jest mężczyznom o owalnej lub okrągłej twarzy. Dodatkowo oprawa z cienkim zausznikiem, z wysokim zawiasem dedykowana jest klientom o krótkiej twarzy. Szeroki wachlarz kolorów pozwoli na wybór oprawy pasującej do charakteru użytkownika.salony optyczne Okularium mapa