1 z 3 Informacja o Twoich danych

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz wyrażenie zgody poprzez zaznaczenie pola „zgadzam się”. Pamiętaj, że zawsze możesz wycofać zgodę.

Spełniamy obowiązek informacyjny

Szanowni Państwo,

W związku z RODO – Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, które zmienia zasady ochrony danych osobowych w całej Unii Europejskiej wysyłamy do Państwa niniejszą wiadomość, ponieważ posiadają Państwo swoje konto na naszym internetowym serwisie sprzedażowym.

1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Optyka Oxys Spółka Jawna

P.Gołębiowski, M.Kulas ul. Modrzejowska 80 42-500 Będzin.

2. Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych osobowych (dalej IODO).

Jest to osoba, z którą można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z tym przetwarzaniem.

Kontakt do IODO:

Adres korespondencyjny: Optyka Oxys Spółka Jawna P.Gołębiowski, M.Kulas ul.
Modrzejowska 80 42-500 Będzin
Email: iodo@oxys.pl

3. W naszym serwisie zbieramy następujące dane osobowe:

4. Podstawy prawne przetwarzania Państwa danych w poszczególnych celach oraz czas ich przetwarzania są następujące:

Państwa dane, w ramach naszych usług, przetwarzane będą wyłącznie w przypadku posiadania przez nas jednej z dopuszczonych przez RODO podstaw prawnych do ich przetwarzania i wyłącznie w celu dostosowanym do danej podstawy, zgodnie z opisem powyżej.

Państwa dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania:

5. Uzyskanych od Państwa danych osobowych nie udostępniamy osobom trzecim.

wyjątkiem podmiotów współpracujących z serwisem, np. operatorów systemów płatności oraz firm kurierskich i spedycyjnych, które realizują płatności za zakupione w serwisie towary oraz dostarczają zakupione towary do Kupujących, firm hostingowych. W takich przypadkach ilość danych przekazywanych współpracującym ze serwisem firmom ograniczona jest do wymaganego minimum.
Wszystkie firmy współpracujące z serwisem, które uzyskują dostęp do przekazanych przez Państwa danych zobowiązały się do ochrony danych osobowych w zakresie zgodnym z obowiązującymi przepisami prawa oraz do przeszkolenia swoich pracowników w zakresie przetwarzania i ochrony uzyskanych danych osobowych.

Ponadto, podane przez Państwa informacje mogą zostać udostępnione właściwym organom władzy publicznej, jeżeli wymagają tego obowiązujące przepisy prawa.
Nie przechowujemy danych poufnych, takich jak numery kart kredytowych czy dane dostępu do konta bankowego.

6. Dane osobowe, które uzyskaliśmy od Państwa nie są przekazywane poza strefę

Europejskiego Obszaru Gospodarczego i nie planujemy takich działań w przyszłości.

7. Przysługują Państwu następujące prawa w związku z przetwarzaniem przez nas Państwa danych osobowych:

Jeżeli dane są przetwarzane na podstawie zgody możecie Państwo dodatkowo skorzystać z prawa do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Jeżeli Państwa dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możecie Państwo dodatkowo skorzystać z prawa do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Swoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Mogą one zostać przesłane innemu administratorowi danych.

Jeżeli chcielibyście Państwo zapoznać się ze wszystkimi zagadnieniami dotyczącymi przetwarzania Państwa danych osobowych prosimy o przeczytanie naszej Polityki Prywatności.

Jednocześnie przypominamy, że możecie Państwo w każdej chwili cofnąć swoją zgodę, przez kliknięcie przycisku znajdującego się tutaj. Dane będziemy przetwarzali do czasu cofnięcia zgody.

Otrzymaliście Państwo niniejszą wiadomość, ponieważ założyliście Państwo swoje konto w serwisie internetowym Optyka Oxys Spółka Jawna P.Gołębiowski, M.Kulas , co wiąże się z przetwarzaniem przez nas Państwa danych osobowych.

Później

Okulary męskie Emporio Armani

Męskie okulary Emporio Armani to esencja stylu wypracowanego przez założyciela marki. Są też symbolem luksusu, kunsztu w dziedzinie mody, a także wyjątkowych i oryginalnych koncepcji w projektowaniu okularów. Każdemu mężczyźnie dodają uroku i powagi, jednocześnie uwidaczniając młodzieńczy i nowoczesny charakter. Męskie okulary Emporio Armani są chętnie wybierane przez młodych i aktywnych mężczyzn, ich niewątpliwą zaletą jest nienaganne wykonanie, ciekawy design oraz doskonale dobrane kolory. Jeśli cenisz klasę i elegancję, to model RX 8901 5846 53 jest właśnie dla Ciebie. Klasyczne kolory współgrają z nieformalnym designem, który powstał z inspiracji stylami ulicznymi wielkich miast.

Okulary damskie Emporio Armani

Podkreśl swój kobiecy urok z wyrazistymi kształtami i kolorami damskich okularów Emporio Armani. Wdzięczne kształty zostały połączone z elementami prowokacyjnymi, które w pełni odzwierciedlają kobiecą naturę. Trwałe materiały, wyrazista stylistyka oraz połączenia przezroczystych i intensywnych kolorów to właśnie kwintesencja kolekcji damskich okularów Emporio Armani. Kobiece modele wyróżniają się wyjątkowym designem zauszników, które mają kształt trójkąta z metalowym połączeniem pomiędzy okularami i zausznikiem. Całość zdobi orzełek Emporio Armani. Bogactwo kolorów sprawia, że każda kobieta znajdzie tu coś odpowiedniego do codziennych i odświętnych kreacji.

Okulary korekcyjne Emporio Armani

Okulary korekcyjne Emporio Armani stanowią niebagatelną ozdobę każdej twarzy. Wielość dostępnych kolorów, rozmiarów i kształtów oprawek sprawia, że każdy, nawet najbardziej wymagający klient, znajdzie tu coś dla siebie. Wąskie oprawki o prostokątnym lub kwadratowym kształcie doskonale podkreślają owalny kształt twarzy. Okulary korekcyjne Emporio Armani o okrągłym bądź owalnym kształcie będą doskonale się prezentować na prostokątnej twarzy. Oprawki wykonane z metalu nie ulegają korozji i są praktycznie niezniszczalne, dlatego mogą służyć Ci przez długie lata. Eleganckie modele wykonane z metalu to odbicie najnowszych trendów mody. W salonach Okularium sam wybierasz rodzaj oprawki, natomiast szkła pomoże Ci wybrać specjalista, który na miejscu bezpłatnie zbada Twój wzrok i określi rodzaj najodpowiedniejszych soczewek. Zapraszamy!