1 z 3 Informacja o Twoich danych

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz wyrażenie zgody poprzez zaznaczenie pola „zgadzam się”. Pamiętaj, że zawsze możesz wycofać zgodę.

Spełniamy obowiązek informacyjny

Szanowni Państwo,

W związku z RODO – Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, które zmienia zasady ochrony danych osobowych w całej Unii Europejskiej wysyłamy do Państwa niniejszą wiadomość, ponieważ posiadają Państwo swoje konto na naszym internetowym serwisie sprzedażowym.

1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Optyka Oxys Spółka Jawna

P.Gołębiowski, M.Kulas ul. Modrzejowska 80 42-500 Będzin.

2. Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych osobowych (dalej IODO).

Jest to osoba, z którą można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z tym przetwarzaniem.

Kontakt do IODO:

Adres korespondencyjny: Optyka Oxys Spółka Jawna P.Gołębiowski, M.Kulas ul.
Modrzejowska 80 42-500 Będzin
Email: iodo@oxys.pl

3. W naszym serwisie zbieramy następujące dane osobowe:

4. Podstawy prawne przetwarzania Państwa danych w poszczególnych celach oraz czas ich przetwarzania są następujące:

Państwa dane, w ramach naszych usług, przetwarzane będą wyłącznie w przypadku posiadania przez nas jednej z dopuszczonych przez RODO podstaw prawnych do ich przetwarzania i wyłącznie w celu dostosowanym do danej podstawy, zgodnie z opisem powyżej.

Państwa dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania:

5. Uzyskanych od Państwa danych osobowych nie udostępniamy osobom trzecim.

wyjątkiem podmiotów współpracujących z serwisem, np. operatorów systemów płatności oraz firm kurierskich i spedycyjnych, które realizują płatności za zakupione w serwisie towary oraz dostarczają zakupione towary do Kupujących, firm hostingowych. W takich przypadkach ilość danych przekazywanych współpracującym ze serwisem firmom ograniczona jest do wymaganego minimum.
Wszystkie firmy współpracujące z serwisem, które uzyskują dostęp do przekazanych przez Państwa danych zobowiązały się do ochrony danych osobowych w zakresie zgodnym z obowiązującymi przepisami prawa oraz do przeszkolenia swoich pracowników w zakresie przetwarzania i ochrony uzyskanych danych osobowych.

Ponadto, podane przez Państwa informacje mogą zostać udostępnione właściwym organom władzy publicznej, jeżeli wymagają tego obowiązujące przepisy prawa.
Nie przechowujemy danych poufnych, takich jak numery kart kredytowych czy dane dostępu do konta bankowego.

6. Dane osobowe, które uzyskaliśmy od Państwa nie są przekazywane poza strefę

Europejskiego Obszaru Gospodarczego i nie planujemy takich działań w przyszłości.

7. Przysługują Państwu następujące prawa w związku z przetwarzaniem przez nas Państwa danych osobowych:

Jeżeli dane są przetwarzane na podstawie zgody możecie Państwo dodatkowo skorzystać z prawa do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Jeżeli Państwa dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możecie Państwo dodatkowo skorzystać z prawa do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Swoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Mogą one zostać przesłane innemu administratorowi danych.

Jeżeli chcielibyście Państwo zapoznać się ze wszystkimi zagadnieniami dotyczącymi przetwarzania Państwa danych osobowych prosimy o przeczytanie naszej Polityki Prywatności.

Jednocześnie przypominamy, że możecie Państwo w każdej chwili cofnąć swoją zgodę, przez kliknięcie przycisku znajdującego się tutaj. Dane będziemy przetwarzali do czasu cofnięcia zgody.

Otrzymaliście Państwo niniejszą wiadomość, ponieważ założyliście Państwo swoje konto w serwisie internetowym Optyka Oxys Spółka Jawna P.Gołębiowski, M.Kulas , co wiąże się z przetwarzaniem przez nas Państwa danych osobowych.

Później

Okulary męskie Armani Exchange

Okulary to w dzisiejszych czasach synonim inteligencji, a także dodatek, który sprawia, że ludzie traktują nas z większym szacunkiem i uwagą. Odpowiednio dobrane okulary męskie Armani Exchange to niebanalny element męskiej garderoby. To detal, który poprawia wzrok oraz wizerunek. Dobrze dobrane okulary korekcyjne eksponują zalety męskiej urody. I tak oprawki owalne, okrągłe czy aviatory będą pasować do prostokątnego kształtu twarzy. Natomiast modele prostokątne i kwadratowe podkreślą walory owalnych twarzy. W salonach Okularium znamy się na tym i z przyjemnością pomożemy Ci dobrać właściwe okulary męskie Armani Exchange. Przyjdź i przekonaj się sam!

Okulary damskie Armani Exchange

Najmodniejsze kreacje wymagają dobrze dobranych dodatków. Jeśli jednym z nich muszą być okulary, to warto zadbać, aby spełniały najważniejsze funkcje. Po pierwsze okulary damskie Armani Exchange muszą być dopasowane do korekcji wzroku. Po drugie, muszą być praktyczne i funkcjonalne w każdej sytuacji. Po trzecie muszą przyciągać wzrok i zdobić twarz właścicielki, a po czwarte, cóż, muszą zachwycać! Po piąte, ich kolor musi podkreślać karnację i pasować do ulubionych stylizacji. Sama widzisz, że wybór odpowiednich okularów wcale nie jest tak prosty! Ale możemy Cię zapewnić, że takie właśnie są projekty okularów damskich Armani Exchange. Zapoznaj się z pełną ofertą w salonach Okularium!

Okulary przeciwsłoneczne Armani Exchange

Dbaj o swoje oczy każdego dnia, zwłaszcza gdy zbliża się lato i coraz więcej czasu spędzasz na zewnątrz. Promienie słoneczne mogą trwale uszkodzić wzrok i prowadzić do nieodwracalnych zmian. Tkanki oka łatwo absorbują promieniowanie UV – przy czym rogówka głównie promieniowanie UVB, soczewka zaś UVA. Warto temu zapobiegać, stosując okulary przeciwsłoneczne Armani Exchange. To nie tylko skuteczna ochrona, ale także modny dodatek do codziennej stylizacji. Ich dynamiczny wygląd pasuje do wszelkiego typu odzieży sportowej. To okulary przeznaczone dla ludzi ceniących ruch i wygodę, dla których design ma znaczenie. Wszystkie modele sprzedawane są wraz z oryginalnym twardym etui, które zapewnia maksymalne bezpieczeństwo Twoich nowych okularów przeciwsłonecznych. Aby nic nie umknęło Twojej uwadze, dodatkowe wyposażenie okularów stanowi oryginalna ściereczka z mikrofibry do czyszczenia soczewek okularowych.

Okulary korekcyjne Armani Exchange

W salonach Okularium profesjonaliści pomogą w doborze odpowiednich soczewek i oprawek. Zaufaj naszemu doświadczeniu i skorzystaj z bezpłatnych badań wzroku. Nasze doświadczenie w zakresie okulistyki i optyki sprawia, że każdy klient będzie zadowolony! Okulary korekcyjne Armani Exchange to kolekcja przeznaczona dla młodych osób, które nie boją się eksperymentować. Każda para jest pełna odważnych propozycji, pobudza zmysły i inspiruje. Bądź aktywny i ciesz się wytrzymałością i niezwykłą funkcjonalnością swoich nowych okularów korekcyjnych Armani Exchange. Wielość rozmiarów, kształtów i kolorów z pewnością spełni nawet najśmielsze oczekiwania klientów w każdym wieku. Zapraszamy do udanych zakupów!