• 9,00 zł - 149,00 zł

Soczewki

Wiele osób posiadających wadę wzroku nie chce nosić okularów korekcyjnych. Przyczyn jest naprawdę wiele, począwszy od braku komfortu podczas wykonywania codziennych czynności, złego samopoczucia w okularach aż po przekonanie, że nie jest to wyrób pasujący do ich typu urody. Rozwiązaniem są soczewki kontaktowe od renomowanej marki i-OXYS. Jeśli zależy Ci na najwyższej jakości i technologii, która działa na Twoją korzyść, koniecznie sprawdź nasze propozycje.

Soczewki kontaktowe od okularium.pl

W bogatym asortymencie sklepu i salonów okularium.pl można znaleźć o wiele więcej niż zwykłe soczewki kontaktowe. Najważniejsza jest wysoka jakość produktu i odpowiednia pielęgnacja, dzięki czemu wyeliminowane zostają wszelkie dolegliwości, infekcje oczu czy choroby. i-OXYS to marka tworząca soczewki trzeciej generacji zapewniające wysoki poziom komfortu i odpowiednie środowisko dla bezpieczeństwa oka. Ogromną zaletą soczewek i-OXYS jest różnorodność odpowiadająca na konkretne potrzeby klienta. Znajdziesz tu soczewki jednodniowe, miesięczne, a także modele dedykowane dla użytkowników urządzeń cyfrowych. 

Wartym uwagi aspektem podczas wyboru soczewek są również właściwości materiału, jaki został użyty do ich produkcji. System neutralizujący aberracje to znaczne poprawienie ostrości wzroku nawet przy niekorzystnych warunkach oświetleniowych. Wysoki poziom transmisji tlenu sprawia, że oko wygląda zdrowo i estetycznie, zaś specjalistyczna technologia minimalizuje wysychanie soczewek podczas codziennego ich noszenia, co oczywiście przekłada się na komfort i wygodę. Dzięki użyciu naturalnie zwilżonego materiału nie ma konieczności stosowania kropli nawilżających. W ramach naszego asortymentu możesz zamówić soczewki kontaktowe o mocy od +8 do -12. Sprawdź nasze propozycje i wybierz model idealny dla siebie.

Okularium.pl sklep przyjazny Twoim oczom

Unikalna technologia naszych soczewek to gwarancja najwyższego bezpieczeństwa dla Twoich oczu. Zamawiając je w naszym sklepie warto zaopatrzyć się w wielofunkcyjny płyn do soczewek kontaktowych. Wyjątkowe właściwości produktów pozwolą Ci w pełni dbać o swój wzrok bez konieczności noszenia okularów korekcyjnych. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą wysokiej jakości, markowych okularów przeciwsłonecznych. Nasz asortyment przygotowany został z myślą o najbardziej wymagających klientach. 

Każdy klient może skorzystać z zakupów w naszym sklepie internetowym na okularium.pl. Międzyrzec Podlaski, Zamość, Bełżyce, Biała Podlaska, Bielsk Podlaski, Hajnówka, Hrubieszów, Lubartów, Lublin, Łomża, Łosice, Łuków, Ostrów Mazowiecka, Parczew, Poniatowa, Radzyń Podlaski, Rzeszów, Siedlce, Siemiatycze, Sokołów Podlaski, Wysokie Mazowieckie oraz Zambrów to miejscowości, w których posiadamy swoje salony. Odwiedź nas i skorzystaj z doświadczenia, wiedzy i pomocy pracowników Okularium. Jesteśmy pewni, że spełnimy Twoje oczekiwania. 

Soczewki miesięczne lub jednodniowe to wygoda i niezawodność. Wyroby od okularium.pl  to łatwe zdejmowanie i zakładanie oraz atrakcyjna cena. Sprawdź!