Pomożemy z wyborem okularów. Odwiedź jeden z naszych salonów. Umów bezpłatne badanie wzroku

Nie znaleziono produktów

Okulary Bvlgari

Marka Bvlgari jednoznacznie kojarzona jest z luksusem. To trzeci co do wielkości producent biżuterii na świecie. Dzięki subtelnym wzorom i charakterystycznemu stylowi oprawek okulary Bvlgari są wyjątkowe, ekstrawaganckie, a przy tym eleganckie. Wszystkie emanują włoskim urokiem. Można je nosić jako nietuzinkowe dodatki na specjalne okazje, ale także w codziennym życiu.

Czytaj więcej

Komfort i szyk Bvlgari – okulary korekcyjne

Oprócz wyglądu okularów decydujący jest oczywiście również komfort noszenia, ponieważ towarzyszą nam często całe dnie. Zauszniki okularów korekcyjnych nie mogą być zbyt ciasne, a na grzbiecie nosa nie powinny zostawać ślady ucisku. To dlatego tak ważny jest odpowiedni rozmiar okularów korekcyjnych. Bardzo istotna jest także waga oprawek. Okulary korekcyjne Bvlgari mają wielką zaletę – są bardzo lekkie. Ich noszenie nawet przez długie godziny jest komfortowe i niemal niewyczuwalne.

Ponadczasowe i nowoczesne oprawki Bvlgari

Okulary Bvlgari nie tylko przyciągają wzrok. Modele oprawek mogą również przekonywać doskonałą jakością wykonania i bardzo szeroką gamą rozmiarów. Każdy znajdzie coś dla siebie. Istnieją wersje opraw pełnych, z żyłką na dole i bezramkowe (wiercone). Pełna ramka ma tę zaletę, że zapewnia większą stabilność, co również lepiej chroni okulary przed przypadkowym zsunięciem się z nosa. Z drugiej strony modele bezramkowe i z żyłką są szczególnie lekkie i mniej zauważalne. Swoich wiernych fanów mają nadal okrągłe okulary Bvlgari męskie w stylu lotniczym, które powracają jako ponadczasowy klasyk. Oprawki Bvlgari do okularów korekcyjnych wykonane są z doskonałej jakości tworzywa sztucznego, dzięki czemu są szczególnie elastyczne i stabilne. Oferują wysoki poziom komfortu.

Okulary Bvlgari damskie jak biżuteria

Bvlgari, prestiżowa marka specjalizująca się w biżuterii z najwyższej półki i słynąca z odważnych i efektownych projektów, stworzyła kolekcję oprawek, która jest niczym biżuteria zdobiąca twarz. Linia damska charakteryzuje się wyrafinowaniem oraz elegancją. Mimo użycia złota i diamentów damskie okulary Bvlgari mogą być symbolem nowego minimalizmu. Warto pamiętać, że firma znana jest również okularów chroniących przed słońcem. Okulary przeciwsłoneczne są produkowane we Włoszech i dostępne nie tylko w kolorze czarnym. Gwarantowana ochrona oczu w niezaprzeczalnym stylu, to obowiązkowy zakup w tym sezonie.

Dzięki ogromnemu wyborowi okularów Bvlgari łatwo stracić orientację. Nie każdy wie, jaki ma kształt twarzy i jaki rodzaj oprawek najbardziej do niej pasuje. W naszym salonie łatwo znaleźć odpowiedni model oraz kolor dla siebie.

Okulary Bvlgari męskie – klasyka i jakość

Mimo że działalność firmy jest bardzo szeroka, wykwintne wzornictwo i wysoka jakość pozostają takie same we wszystkich obszarach produkcji. Nie inaczej jest z okularami. W 1997 roku wprowadzono na rynek pierwszą kolekcję luksusowych oprawek. Projekty okularów Bvlgari męskich są inspirowane motywami greckimi i rzymskimi, co nadaje im klasyczny, włoski wygląd. Doceni to każdy miłośnik elegancji.

Luksus, jakość i kunszt to trzy słowa opisujące kolekcję okularów tej marki. Kolejną zaletą jest wielki wybór modeli, szeroka gama rozmiarów i bogactwo odcieni. Ponadto okulary Bvlgari znane są z trwałości. Firma dba o detale i staranne wykończenie. Wyprodukowanie pojedynczej oprawki zajmuje średnio 12 tygodni. Niektóre elementy wykonuje się tylko ręcznie. Po stworzeniu okularów są one poddawane rygorystycznym testom, aby mieć pewność, że klienci otrzymują produkty najwyższej jakości.

Pełna pomoc, blisko Ciebie

Posiadamy 29 doskonale wyposażonych salonów, w których nasi specjaliści pomogą ci w dowolnej sprawie.