1 z 3 Informacja o Twoich danych

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz wyrażenie zgody poprzez zaznaczenie pola „zgadzam się”. Pamiętaj, że zawsze możesz wycofać zgodę.

Spełniamy obowiązek informacyjny

Szanowni Państwo,

W związku z RODO – Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, które zmienia zasady ochrony danych osobowych w całej Unii Europejskiej wysyłamy do Państwa niniejszą wiadomość, ponieważ posiadają Państwo swoje konto na naszym internetowym serwisie sprzedażowym.

1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Optyka Oxys Spółka Jawna

P.Gołębiowski, M.Kulas ul. Modrzejowska 80 42-500 Będzin.

2. Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych osobowych (dalej IODO).

Jest to osoba, z którą można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z tym przetwarzaniem.

Kontakt do IODO:

Adres korespondencyjny: Optyka Oxys Spółka Jawna P.Gołębiowski, M.Kulas ul.
Modrzejowska 80 42-500 Będzin
Email: iodo@oxys.pl

3. W naszym serwisie zbieramy następujące dane osobowe:

4. Podstawy prawne przetwarzania Państwa danych w poszczególnych celach oraz czas ich przetwarzania są następujące:

Państwa dane, w ramach naszych usług, przetwarzane będą wyłącznie w przypadku posiadania przez nas jednej z dopuszczonych przez RODO podstaw prawnych do ich przetwarzania i wyłącznie w celu dostosowanym do danej podstawy, zgodnie z opisem powyżej.

Państwa dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania:

5. Uzyskanych od Państwa danych osobowych nie udostępniamy osobom trzecim.

wyjątkiem podmiotów współpracujących z serwisem, np. operatorów systemów płatności oraz firm kurierskich i spedycyjnych, które realizują płatności za zakupione w serwisie towary oraz dostarczają zakupione towary do Kupujących, firm hostingowych. W takich przypadkach ilość danych przekazywanych współpracującym ze serwisem firmom ograniczona jest do wymaganego minimum.
Wszystkie firmy współpracujące z serwisem, które uzyskują dostęp do przekazanych przez Państwa danych zobowiązały się do ochrony danych osobowych w zakresie zgodnym z obowiązującymi przepisami prawa oraz do przeszkolenia swoich pracowników w zakresie przetwarzania i ochrony uzyskanych danych osobowych.

Ponadto, podane przez Państwa informacje mogą zostać udostępnione właściwym organom władzy publicznej, jeżeli wymagają tego obowiązujące przepisy prawa.
Nie przechowujemy danych poufnych, takich jak numery kart kredytowych czy dane dostępu do konta bankowego.

6. Dane osobowe, które uzyskaliśmy od Państwa nie są przekazywane poza strefę

Europejskiego Obszaru Gospodarczego i nie planujemy takich działań w przyszłości.

7. Przysługują Państwu następujące prawa w związku z przetwarzaniem przez nas Państwa danych osobowych:

Jeżeli dane są przetwarzane na podstawie zgody możecie Państwo dodatkowo skorzystać z prawa do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Jeżeli Państwa dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możecie Państwo dodatkowo skorzystać z prawa do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Swoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Mogą one zostać przesłane innemu administratorowi danych.

Jeżeli chcielibyście Państwo zapoznać się ze wszystkimi zagadnieniami dotyczącymi przetwarzania Państwa danych osobowych prosimy o przeczytanie naszej Polityki Prywatności.

Jednocześnie przypominamy, że możecie Państwo w każdej chwili cofnąć swoją zgodę, przez kliknięcie przycisku znajdującego się tutaj. Dane będziemy przetwarzali do czasu cofnięcia zgody.

Otrzymaliście Państwo niniejszą wiadomość, ponieważ założyliście Państwo swoje konto w serwisie internetowym Optyka Oxys Spółka Jawna P.Gołębiowski, M.Kulas , co wiąże się z przetwarzaniem przez nas Państwa danych osobowych.

Później

Okulary damskie Vogue

Nowoczesna kobieta uwielbia podkreślać walory swojej urody i dba o każdy, nawet najdrobniejszy element garderoby. Marka Vogue istnieje na rynku mody od wielu lat i ma ogromne doświadczenie w tym zakresie, dlatego każda para okularów damskich Vogue jest dopracowana w najdrobniejszych szczegółach i spełnia najśmielsze oczekiwania wymagających klientek. Modne i wytrzymałe modele zasługują na uwagę. Prostokątne czy kwadratowe oprawki w stonowanych odcieniach czerni lub brązu połączonych ze złotą barwą będą podkreślać profesjonalizm i oryginalność, z kolei modele w odważniejszych kolorach, jak na przykład bordeaux, wyrażą Twoją indywidualność i niepowtarzalny styl. Okulary damskie Vogue wyróżniają się designem, znajdziesz wśród nich szeroki wybór modeli i kolorów i bez problemów dobierzesz odpowiednie do swoich potrzeb. Szerokie zauszniki są często ozdobione kwiatowymi bądź geometrycznymi kształtami, które urozmaicają monotonię klasycznych oprawek.

Okulary przeciwsłoneczne Vogue

Okulary przeciwsłoneczne Vogue to konieczny element garderoby podczas letnich wakacji i w każdy słoneczny dzień. Chronią Twoje oczy i zapewniają modny wygląd na co dzień. Jeśli poszukujesz stylowych okularów korekcyjnych z przyciemnianymi szkłami, to w salonie Okularium możesz liczyć na profesjonalną obsługę i pomoc w doborze odpowiednich okularów dopasowanych do Twoich potrzeb oraz kształtu twarzy. Możesz wybrać szkła z polaryzacją, co oznacza, że Twoje oczy będą chronione przed nadmiernym naświetleniem, ponieważ okulary polaryzacyjne usuwają odblaski i przepuszczają tylko proste, spolaryzowane światło. Dzięki temu widzisz żywsze kolory, a jazda samochodem staje się czystą przyjemnością. Bogactwo kształtów i kolorów umożliwia tworzenie niezapomnianych kreacji w trakcie letnich wakacji, a także każdego słonecznego dnia w pracy i po godzinach. Teraz tylko wybierz model i dokonaj przyjemnych zakupów w jednym z naszych salonów.

Okulary korekcyjne Vogue

W Okularium zbadamy Twój wzrok, a gdy już nasz specjalista ustali rodzaj szkieł, zaproponujemy Ci wybór odpowiednich oprawek. Okulary korekcyjne Vogue to oryginalny sposób na wygodne okulary na co dzień i od święta. Pomożemy Ci wybrać oprawki, tak aby idealnie pasowały do kształtu Twojej twarzy. Wśród oferowanych modeli, znajdziesz tu pilotki, vintage, kwadratowe i prostokątne okulary, modele okrągłe i kocie. Sama zdecydujesz, jaki kolor będzie najlepiej pasował do Ciebie. Szerokie zauszniki z cyrkoniami czy szylkretowym wykończeniem – to również możesz mieć, wystarczy wybrać okulary korekcyjne Vogue. Zapewnij sobie przejrzystość i ostrość widzenia, jednocześnie uzupełniając garderobę o ciekawy dodatek. Wybierz okulary, które nawiązują do obowiązujących trendów mody, i zapewnij sobie luksus każdego dnia. W salonach Okularium kupisz wszystko, co jest niezbędne, aby noszenie okularów było przyjemnością, a nie koniecznością. Okulary korekcyjne Vogue to naprawdę dobra inwestycja i stylowy design zaprojektowany z myślą o Tobie i Twoich potrzebach. Przekonaj się sama!