1 z 3 Informacja o Twoich danych

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz wyrażenie zgody poprzez zaznaczenie pola „zgadzam się”. Pamiętaj, że zawsze możesz wycofać zgodę.

Spełniamy obowiązek informacyjny

Szanowni Państwo,

W związku z RODO – Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, które zmienia zasady ochrony danych osobowych w całej Unii Europejskiej wysyłamy do Państwa niniejszą wiadomość, ponieważ posiadają Państwo swoje konto na naszym internetowym serwisie sprzedażowym.

1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Optyka Oxys Spółka Jawna

P.Gołębiowski, M.Kulas ul. Modrzejowska 80 42-500 Będzin.

2. Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych osobowych (dalej IODO).

Jest to osoba, z którą można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z tym przetwarzaniem.

Kontakt do IODO:

Adres korespondencyjny: Optyka Oxys Spółka Jawna P.Gołębiowski, M.Kulas ul.
Modrzejowska 80 42-500 Będzin
Email: iodo@oxys.pl

3. W naszym serwisie zbieramy następujące dane osobowe:

4. Podstawy prawne przetwarzania Państwa danych w poszczególnych celach oraz czas ich przetwarzania są następujące:

Państwa dane, w ramach naszych usług, przetwarzane będą wyłącznie w przypadku posiadania przez nas jednej z dopuszczonych przez RODO podstaw prawnych do ich przetwarzania i wyłącznie w celu dostosowanym do danej podstawy, zgodnie z opisem powyżej.

Państwa dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania:

5. Uzyskanych od Państwa danych osobowych nie udostępniamy osobom trzecim.

wyjątkiem podmiotów współpracujących z serwisem, np. operatorów systemów płatności oraz firm kurierskich i spedycyjnych, które realizują płatności za zakupione w serwisie towary oraz dostarczają zakupione towary do Kupujących, firm hostingowych. W takich przypadkach ilość danych przekazywanych współpracującym ze serwisem firmom ograniczona jest do wymaganego minimum.
Wszystkie firmy współpracujące z serwisem, które uzyskują dostęp do przekazanych przez Państwa danych zobowiązały się do ochrony danych osobowych w zakresie zgodnym z obowiązującymi przepisami prawa oraz do przeszkolenia swoich pracowników w zakresie przetwarzania i ochrony uzyskanych danych osobowych.

Ponadto, podane przez Państwa informacje mogą zostać udostępnione właściwym organom władzy publicznej, jeżeli wymagają tego obowiązujące przepisy prawa.
Nie przechowujemy danych poufnych, takich jak numery kart kredytowych czy dane dostępu do konta bankowego.

6. Dane osobowe, które uzyskaliśmy od Państwa nie są przekazywane poza strefę

Europejskiego Obszaru Gospodarczego i nie planujemy takich działań w przyszłości.

7. Przysługują Państwu następujące prawa w związku z przetwarzaniem przez nas Państwa danych osobowych:

Jeżeli dane są przetwarzane na podstawie zgody możecie Państwo dodatkowo skorzystać z prawa do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Jeżeli Państwa dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możecie Państwo dodatkowo skorzystać z prawa do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Swoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Mogą one zostać przesłane innemu administratorowi danych.

Jeżeli chcielibyście Państwo zapoznać się ze wszystkimi zagadnieniami dotyczącymi przetwarzania Państwa danych osobowych prosimy o przeczytanie naszej Polityki Prywatności.

Jednocześnie przypominamy, że możecie Państwo w każdej chwili cofnąć swoją zgodę, przez kliknięcie przycisku znajdującego się tutaj. Dane będziemy przetwarzali do czasu cofnięcia zgody.

Otrzymaliście Państwo niniejszą wiadomość, ponieważ założyliście Państwo swoje konto w serwisie internetowym Optyka Oxys Spółka Jawna P.Gołębiowski, M.Kulas , co wiąże się z przetwarzaniem przez nas Państwa danych osobowych.

Później

Soczewki

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Soczewki

Wiele osób posiadających wadę wzroku nie chce nosić okularów korekcyjnych. Przyczyn jest naprawdę wiele, począwszy od braku komfortu podczas wykonywania codziennych czynności, złego samopoczucia w okularach aż po przekonanie, że nie jest to wyrób pasujący do ich typu urody. Rozwiązaniem są soczewki kontaktowe od renomowanej marki i-OXYS. Jeśli zależy Ci na najwyższej jakości i technologii, która działa na Twoją korzyść, koniecznie sprawdź nasze propozycje.

Soczewki kontaktowe od okularium.pl

W bogatym asortymencie sklepu i salonów okularium.pl można znaleźć o wiele więcej niż zwykłe soczewki kontaktowe. Najważniejsza jest wysoka jakość produktu i odpowiednia pielęgnacja, dzięki czemu wyeliminowane zostają wszelkie dolegliwości, infekcje oczu czy choroby. i-OXYS to marka tworząca soczewki trzeciej generacji zapewniające wysoki poziom komfortu i odpowiednie środowisko dla bezpieczeństwa oka. Ogromną zaletą soczewek i-OXYS jest różnorodność odpowiadająca na konkretne potrzeby klienta. Znajdziesz tu soczewki jednodniowe, miesięczne, a także modele dedykowane dla użytkowników urządzeń cyfrowych. 

Wartym uwagi aspektem podczas wyboru soczewek są również właściwości materiału, jaki został użyty do ich produkcji. System neutralizujący aberracje to znaczne poprawienie ostrości wzroku nawet przy niekorzystnych warunkach oświetleniowych. Wysoki poziom transmisji tlenu sprawia, że oko wygląda zdrowo i estetycznie, zaś specjalistyczna technologia minimalizuje wysychanie soczewek podczas codziennego ich noszenia, co oczywiście przekłada się na komfort i wygodę. Dzięki użyciu naturalnie zwilżonego materiału nie ma konieczności stosowania kropli nawilżających. W ramach naszego asortymentu możesz zamówić soczewki kontaktowe o mocy od +8 do -12. Sprawdź nasze propozycje i wybierz model idealny dla siebie.

Okularium.pl sklep przyjazny Twoim oczom

Unikalna technologia naszych soczewek to gwarancja najwyższego bezpieczeństwa dla Twoich oczu. Zamawiając je w naszym sklepie warto zaopatrzyć się w wielofunkcyjny płyn do soczewek kontaktowych. Wyjątkowe właściwości produktów pozwolą Ci w pełni dbać o swój wzrok bez konieczności noszenia okularów korekcyjnych. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą wysokiej jakości, markowych okularów przeciwsłonecznych. Nasz asortyment przygotowany został z myślą o najbardziej wymagających klientach. 

Każdy klient może skorzystać z zakupów w naszym sklepie internetowym na okularium.pl. Międzyrzec Podlaski, Zamość, Bełżyce, Biała Podlaska, Bielsk Podlaski, Hajnówka, Hrubieszów, Lubartów, Lublin, Łomża, Łosice, Łuków, Ostrów Mazowiecka, Parczew, Poniatowa, Radzyń Podlaski, Rzeszów, Siedlce, Siemiatycze, Sokołów Podlaski, Wysokie Mazowieckie oraz Zambrów to miejscowości, w których posiadamy swoje salony. Odwiedź nas i skorzystaj z doświadczenia, wiedzy i pomocy pracowników Okularium. Jesteśmy pewni, że spełnimy Twoje oczekiwania. 

Soczewki miesięczne lub jednodniowe to wygoda i niezawodność. Wyroby od okularium.pl  to łatwe zdejmowanie i zakładanie oraz atrakcyjna cena. Sprawdź!