1 z 3 Informacja o Twoich danych

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz wyrażenie zgody poprzez zaznaczenie pola „zgadzam się”. Pamiętaj, że zawsze możesz wycofać zgodę.

Spełniamy obowiązek informacyjny

Szanowni Państwo,

W związku z RODO – Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, które zmienia zasady ochrony danych osobowych w całej Unii Europejskiej wysyłamy do Państwa niniejszą wiadomość, ponieważ posiadają Państwo swoje konto na naszym internetowym serwisie sprzedażowym.

1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Optyka Oxys Spółka Jawna

P.Gołębiowski, M.Kulas ul. Modrzejowska 80 42-500 Będzin.

2. Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych osobowych (dalej IODO).

Jest to osoba, z którą można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z tym przetwarzaniem.

Kontakt do IODO:

Adres korespondencyjny: Optyka Oxys Spółka Jawna P.Gołębiowski, M.Kulas ul.
Modrzejowska 80 42-500 Będzin
Email: iodo@oxys.pl

3. W naszym serwisie zbieramy następujące dane osobowe:

4. Podstawy prawne przetwarzania Państwa danych w poszczególnych celach oraz czas ich przetwarzania są następujące:

Państwa dane, w ramach naszych usług, przetwarzane będą wyłącznie w przypadku posiadania przez nas jednej z dopuszczonych przez RODO podstaw prawnych do ich przetwarzania i wyłącznie w celu dostosowanym do danej podstawy, zgodnie z opisem powyżej.

Państwa dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania:

5. Uzyskanych od Państwa danych osobowych nie udostępniamy osobom trzecim.

wyjątkiem podmiotów współpracujących z serwisem, np. operatorów systemów płatności oraz firm kurierskich i spedycyjnych, które realizują płatności za zakupione w serwisie towary oraz dostarczają zakupione towary do Kupujących, firm hostingowych. W takich przypadkach ilość danych przekazywanych współpracującym ze serwisem firmom ograniczona jest do wymaganego minimum.
Wszystkie firmy współpracujące z serwisem, które uzyskują dostęp do przekazanych przez Państwa danych zobowiązały się do ochrony danych osobowych w zakresie zgodnym z obowiązującymi przepisami prawa oraz do przeszkolenia swoich pracowników w zakresie przetwarzania i ochrony uzyskanych danych osobowych.

Ponadto, podane przez Państwa informacje mogą zostać udostępnione właściwym organom władzy publicznej, jeżeli wymagają tego obowiązujące przepisy prawa.
Nie przechowujemy danych poufnych, takich jak numery kart kredytowych czy dane dostępu do konta bankowego.

6. Dane osobowe, które uzyskaliśmy od Państwa nie są przekazywane poza strefę

Europejskiego Obszaru Gospodarczego i nie planujemy takich działań w przyszłości.

7. Przysługują Państwu następujące prawa w związku z przetwarzaniem przez nas Państwa danych osobowych:

Jeżeli dane są przetwarzane na podstawie zgody możecie Państwo dodatkowo skorzystać z prawa do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Jeżeli Państwa dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możecie Państwo dodatkowo skorzystać z prawa do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Swoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Mogą one zostać przesłane innemu administratorowi danych.

Jeżeli chcielibyście Państwo zapoznać się ze wszystkimi zagadnieniami dotyczącymi przetwarzania Państwa danych osobowych prosimy o przeczytanie naszej Polityki Prywatności.

Jednocześnie przypominamy, że możecie Państwo w każdej chwili cofnąć swoją zgodę, przez kliknięcie przycisku znajdującego się tutaj. Dane będziemy przetwarzali do czasu cofnięcia zgody.

Otrzymaliście Państwo niniejszą wiadomość, ponieważ założyliście Państwo swoje konto w serwisie internetowym Optyka Oxys Spółka Jawna P.Gołębiowski, M.Kulas , co wiąże się z przetwarzaniem przez nas Państwa danych osobowych.

Później

Płyny do soczewek

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Płyny do soczewek

Osoby decydujące się na używanie soczewek kontaktowych powinny zaopatrzyć się w specjalistyczny płyn do soczewek. Proponowane przez nas rozwiązania cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z soczewkami, jak i również tych, które zdążyły poznać już przynajmniej kilka propozycji dostępnych na rynku. Sprawdź, czym wyróżniają się nasz płyny do soczewek i wybierz produkt dla siebie.

Świetnej jakości płyny do soczewek od okularium.pl

Płyn do soczewek to produkt przeznaczony do pielęgnacji soczewek kontaktowych wielorazowego użytku. Brudne, zanieczyszczone szkła nie spełniają swojej funkcji. Chcąc zachować ich wszelkie właściwości konieczne jest stosowanie specjalistycznych produktów. To bardzo ważne, gdyż soczewki mają bezpośredni kontakt z ludzkimi oczami, co przy nieprawidłowej pielęgnacji może doprowadzić do infekcji a w skrajnych przypadkach do chorób oczu. Bardzo ważnym aspektem jest sprawdzenie, czy płyn nie wywołuje u Ciebie alergii. Z pewnością wybór nie jest łatwy, jednakże w naszym sklepie znajdziesz starannie wyselekcjonowane propozycje, których skuteczność i bezpieczeństwo zostały przez nas sprawdzona.

Wielofunkcyjny płyn do soczewek kontaktowych od i-OXYS to najwyższa jakość bez konserwantów. Produkt występuje w naszym sklepie w pojemności 60 i 360 ml. Produkt dedykowany jest soczewkom silikonowo-hydrożelowym spełniając jednocześnie aż pięć funkcji. Obok czyszczenia płyn odpowiada również dezynfekcję, nawilżenie, spłukiwanie oraz optymalne warunki do przechowywania. Posiada aż dwa składniki nawilżające. Jeden imituje ludzkie łzy co pozytywnie wpływa na komfort zaraz po założeniu soczewek miesięcznych, zaś drugi zapewnia Ci optymalne warunki przez cały dzień, działając aż do końca, tak by nie odczuwać żadnego dyskomfortu.

Okularium - sklep i salony, które pokochasz

Dokładamy wszelkich starań by zarówno nasz asortyment był dla Ciebie atrakcyjny, jak i poziom obsługi był niezwykle zadowalający. Z tego też względu możesz skontaktować się z nami telefonicznie (+(48) 602 606 106) lub mailowo (sklep@okularium.pl) w godzinach pracy biura. Dodatkowo odwiedzając nasz sklep w Międzyrzecu Podlaskim, Zamościu, Bełżycach, Białej Podlaskiej, Bielsku Podlaskim, Hajnówce, Hrubieszowie, Lubartowie, Lublinie, Łomży, Łosicach, Łukowie, Ostrowie Mazowieckim, Parczewie, Poniatowie, Radzyniu Podlaskim, Rzeszowie, Siedlcach, Siemiatyczach, Sokołowie Podlaskim, Wysokim Mazowieckim oraz Zambrowie masz szansę skorzystać z bezpośredniego doradztwa, oraz darmowego badania wzroku.

W ofercie sklepu Okularium oprócz płynów do soczewek znajdziesz soczewki jednodniowe i miesięczne oraz okulary przeciwsłoneczne. Decydując się na nasze usługi, stawiasz na profesjonalizm, świetną jakość i niezawodność, która towarzyszyć Ci będzie przez długi czas. Postaw na produkty dbające o Twój wzrok dostępne w atrakcyjnej cenie.

$desc

Płyny do soczewek to sposób na zachowanie optymalnych warunków dla wzroku. Podaruj sobie nowoczesną technologię tożsamą z łzami ludzkiego oka.