Płyn i-Oxys Comfort 60ml

i-OXYS Komfort to płyn przeznaczony do pielęgnacji soczewek kontaktowych. Dezynfekuje powierzchnię soczewek i zapewnia im wysoki stopień nawilżenia.

Usuń z ulubionych Dodaj do ulubionych
Darmowa dostawa od 150 zł!

       

Czy pamiętasz o regularnej dezynfekcji swoich soczewek kontaktowych? To podstawa ich prawidłowego działania, dlatego zaopatrz się w dobry płyn pielęgnujący do soczewek. i-OXYS Komfort to profesjonalny preparat gwarantujący soczewkom higieniczną czystość oraz nawilżenie.

i-OXYS Komfort – najważniejsze cechy

i-OXYS Komfort to wielofunkcyjny płyn czyszczący przeznaczony do wszystkich rodzajów soczewek kontaktowych. Jego unikalne działanie to efekt połączenia składnika dezynfekującego z hialuronianem – naturalnym składnikiem filmu łzowego.

Dezynfekcja i nawilżenie w jednym

i-OXYS Komfort dokładnie dezynfekuje powierzchnię soczewki, usuwając nie tylko resztki łez i zanieczyszczenia atmosferyczne, ale również groźne drobnoustroje, w tym bakterie oraz grzyby. Hialuronian pomaga w stabilizacji filmu łzowego oraz redukuje tarcie pomiędzy soczewką a powieką. Dzięki temu stosowanie soczewek kontaktowych jest jeszcze prostsze i przyjemniejsze.

Idealny dla wrażliwych oczu

Płyn i-OXYS Komfort ma pH zbliżone do pH ludzkich łez, dlatego jest wyjątkowo delikatny dla oczu. Mogą stosować go osoby ze skłonnością do alergii.

Pojemnik z jonami srebra

Płyny dezynfekujące i-OXYS Komfort umieszczane są w butelkach z jonami srebra, które zwiększają ich antybakteryjną skuteczność.

Sposoby dostawy

Kurier
  • Przedpłata - 12,90 zł
  • Za pobraniem - 14,90 zł
Paczkomaty
  • Przedpłata - 12,90 zł
Odbiór w salonie
  • Przedpłata - dostawa 0 zł

Darmowa dostawa DPD i Paczkomatem od 150 zł!


Wysyłka za granicę jest możliwa – skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Formy płatności

  • Płatność online
  • Pobranie