1 z 3 Informacja o Twoich danych

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz wyrażenie zgody poprzez zaznaczenie pola „zgadzam się”. Pamiętaj, że zawsze możesz wycofać zgodę.

Spełniamy obowiązek informacyjny

Szanowni Państwo,

W związku z RODO – Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, które zmienia zasady ochrony danych osobowych w całej Unii Europejskiej wysyłamy do Państwa niniejszą wiadomość, ponieważ posiadają Państwo swoje konto na naszym internetowym serwisie sprzedażowym.

1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Optyka Oxys Spółka Jawna

P.Gołębiowski, M.Kulas ul. Modrzejowska 80 42-500 Będzin.

2. Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych osobowych (dalej IODO).

Jest to osoba, z którą można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z tym przetwarzaniem.

Kontakt do IODO:

Adres korespondencyjny: Optyka Oxys Spółka Jawna P.Gołębiowski, M.Kulas ul.
Modrzejowska 80 42-500 Będzin
Email: iodo@oxys.pl

3. W naszym serwisie zbieramy następujące dane osobowe:

4. Podstawy prawne przetwarzania Państwa danych w poszczególnych celach oraz czas ich przetwarzania są następujące:

Państwa dane, w ramach naszych usług, przetwarzane będą wyłącznie w przypadku posiadania przez nas jednej z dopuszczonych przez RODO podstaw prawnych do ich przetwarzania i wyłącznie w celu dostosowanym do danej podstawy, zgodnie z opisem powyżej.

Państwa dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania:

5. Uzyskanych od Państwa danych osobowych nie udostępniamy osobom trzecim.

wyjątkiem podmiotów współpracujących z serwisem, np. operatorów systemów płatności oraz firm kurierskich i spedycyjnych, które realizują płatności za zakupione w serwisie towary oraz dostarczają zakupione towary do Kupujących, firm hostingowych. W takich przypadkach ilość danych przekazywanych współpracującym ze serwisem firmom ograniczona jest do wymaganego minimum.
Wszystkie firmy współpracujące z serwisem, które uzyskują dostęp do przekazanych przez Państwa danych zobowiązały się do ochrony danych osobowych w zakresie zgodnym z obowiązującymi przepisami prawa oraz do przeszkolenia swoich pracowników w zakresie przetwarzania i ochrony uzyskanych danych osobowych.

Ponadto, podane przez Państwa informacje mogą zostać udostępnione właściwym organom władzy publicznej, jeżeli wymagają tego obowiązujące przepisy prawa.
Nie przechowujemy danych poufnych, takich jak numery kart kredytowych czy dane dostępu do konta bankowego.

6. Dane osobowe, które uzyskaliśmy od Państwa nie są przekazywane poza strefę

Europejskiego Obszaru Gospodarczego i nie planujemy takich działań w przyszłości.

7. Przysługują Państwu następujące prawa w związku z przetwarzaniem przez nas Państwa danych osobowych:

Jeżeli dane są przetwarzane na podstawie zgody możecie Państwo dodatkowo skorzystać z prawa do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Jeżeli Państwa dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możecie Państwo dodatkowo skorzystać z prawa do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Swoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Mogą one zostać przesłane innemu administratorowi danych.

Jeżeli chcielibyście Państwo zapoznać się ze wszystkimi zagadnieniami dotyczącymi przetwarzania Państwa danych osobowych prosimy o przeczytanie naszej Polityki Prywatności.

Jednocześnie przypominamy, że możecie Państwo w każdej chwili cofnąć swoją zgodę, przez kliknięcie przycisku znajdującego się tutaj. Dane będziemy przetwarzali do czasu cofnięcia zgody.

Otrzymaliście Państwo niniejszą wiadomość, ponieważ założyliście Państwo swoje konto w serwisie internetowym Optyka Oxys Spółka Jawna P.Gołębiowski, M.Kulas , co wiąże się z przetwarzaniem przez nas Państwa danych osobowych.

Później

Okulary męskie Ray Ban

W salonach Okularium oferujemy okulary marki Ray Ban w korzystnych cenach. Z przyjemnością pomagamy w wyborze odpowiednich oprawek. Każdy mężczyzna, bez względu na kształt twarzy dobierze okulary, które podkreślą jego urodę. Duże, prostokątne okulary pasują do okrągłej twarzy, natomiast oprawki w kształcie panto doskonale sprawdzą się u osób o twarzy w kształcie serca lub prostokąta. Pełne oprawki męskich okularów Ray Ban nadają indywidualny wyraz twarzy, uwydatniając typ osobowości i urody. Sam wybierz, czy Twoje nowe okulary mają mieć metalowe oprawki, czy wykonane z tworzywa sztucznego. Doskonałym rozwiązaniem będą też oprawki z acetatu w różnych kolorach. Bez względu na to, które z nich wybierzesz, możesz mieć pewność, że będą Ci służyły przez długie lata.

Okulary damskie Ray Ban

Kobiety lubią podkreślać swoje walory, dobierając starannie każdy element garderoby. Okulary damskie Ray Ban spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających kobiet. Sprawdź ofertę salonów Okularium i kup swoje nowe okulary korekcyjne lub przeciwsłoneczne firmy Ray Ban już dziś! Oprawki wykonane z acetatu są chętnie wybierane przez projektantów, ponieważ umożliwiają stworzenie oryginalnych kształtów w ciekawych kolorach. Okulary damskie Ray Ban doskonale pasują do twarzy i są niezwykle wytrzymałe. Dobrze dobrane, markowe okulary będą stanowić niebagatelną ozdobę każdej kobiety.. Oprawy marki Ray Ban sprawdzą się w każdej sytuacji – od spotkań biznesowych po romantyczne kolacje we dwoje.

Okulary przeciwsłoneczne Ray Ban

Okulary przeciwsłoneczne Ray Ban wyróżniają się nietuzinkowym charakterem i ponadczasowym designem. Model Aviator to obecnie najbardziej rozpoznawalne okulary na świecie. Dawniej używane przez pilotów, dziś noszone przez ludzi ceniących dobry styl i modne kreacje. To połączenie kultowego kształtu kropli z lustrzanymi soczewkami flash. Natomiast okulary z kolekcji Wayfarer to perfekcyjny dodatek do modnej stylizacji. Czarna oprawka doskonale łączy się ze szklaną soczewką w kolorze zielonym. Można je kupić również w wersji z polaryzacją. Okulary Ray Ban Clubmaster stanowią niepowtarzalną deklarację stylu, inspirowane modą lat 50. i 60. Ich kształt jest rozpoznawalny na całym świecie i doskonale pasuje niemal do każdego typu urody. Marka Ray Ban oferuje również okulary przeciwsłoneczne dla osób noszących okulary korekcyjne. W kolekcji Ray Ban nie może zabraknąć okularów lustrzanek, czyli modeli z lustrzaną soczewką, która odbija zewnętrzny obraz zupełnie jak lustro

Okulary korekcyjne Ray Ban

Okulary korekcyjne firmy Ray Ban to gwarancja najwyższej jakości wykonania i najnowszych trendów w modzie. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni docenią oryginalne oprawki i fotochromowe szkła, które wspomagają wzrok każdego dnia. Klientom oczekującym wysokiej jakości odwzorowania obrazu oferujemy okulary polaryzacyjne, które redukują odblask, polepszają ostrość widzenia, zmniejszają zmęczenie oczu i poprawiają kontrast. Okulary fotochromowe Ray Ban same dopasowują się do intensywności promieni UV, odpowiednio przyciemniając soczewkę. Dostępne są w kilku kolorach – brązowym, szarym i zielonym – dzięki czemu można je odpowiednio dobrać do koloru oprawek. Każdy, kto nosi okulary korekcyjne, powinien wybrać najlepszą dla siebie opcję, a jest nią z pewnością marka Ray Ban.

Ray Ban Certyficate