1 z 3 Informacja o Twoich danych

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz wyrażenie zgody poprzez zaznaczenie pola „zgadzam się”. Pamiętaj, że zawsze możesz wycofać zgodę.

Spełniamy obowiązek informacyjny

Szanowni Państwo,

W związku z RODO – Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, które zmienia zasady ochrony danych osobowych w całej Unii Europejskiej wysyłamy do Państwa niniejszą wiadomość, ponieważ posiadają Państwo swoje konto na naszym internetowym serwisie sprzedażowym.

1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Optyka Oxys Spółka Jawna

P.Gołębiowski, M.Kulas ul. Modrzejowska 80 42-500 Będzin.

2. Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych osobowych (dalej IODO).

Jest to osoba, z którą można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z tym przetwarzaniem.

Kontakt do IODO:

Adres korespondencyjny: Optyka Oxys Spółka Jawna P.Gołębiowski, M.Kulas ul.
Modrzejowska 80 42-500 Będzin
Email: iodo@oxys.pl

3. W naszym serwisie zbieramy następujące dane osobowe:

4. Podstawy prawne przetwarzania Państwa danych w poszczególnych celach oraz czas ich przetwarzania są następujące:

Państwa dane, w ramach naszych usług, przetwarzane będą wyłącznie w przypadku posiadania przez nas jednej z dopuszczonych przez RODO podstaw prawnych do ich przetwarzania i wyłącznie w celu dostosowanym do danej podstawy, zgodnie z opisem powyżej.

Państwa dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania:

5. Uzyskanych od Państwa danych osobowych nie udostępniamy osobom trzecim.

wyjątkiem podmiotów współpracujących z serwisem, np. operatorów systemów płatności oraz firm kurierskich i spedycyjnych, które realizują płatności za zakupione w serwisie towary oraz dostarczają zakupione towary do Kupujących, firm hostingowych. W takich przypadkach ilość danych przekazywanych współpracującym ze serwisem firmom ograniczona jest do wymaganego minimum.
Wszystkie firmy współpracujące z serwisem, które uzyskują dostęp do przekazanych przez Państwa danych zobowiązały się do ochrony danych osobowych w zakresie zgodnym z obowiązującymi przepisami prawa oraz do przeszkolenia swoich pracowników w zakresie przetwarzania i ochrony uzyskanych danych osobowych.

Ponadto, podane przez Państwa informacje mogą zostać udostępnione właściwym organom władzy publicznej, jeżeli wymagają tego obowiązujące przepisy prawa.
Nie przechowujemy danych poufnych, takich jak numery kart kredytowych czy dane dostępu do konta bankowego.

6. Dane osobowe, które uzyskaliśmy od Państwa nie są przekazywane poza strefę

Europejskiego Obszaru Gospodarczego i nie planujemy takich działań w przyszłości.

7. Przysługują Państwu następujące prawa w związku z przetwarzaniem przez nas Państwa danych osobowych:

Jeżeli dane są przetwarzane na podstawie zgody możecie Państwo dodatkowo skorzystać z prawa do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Jeżeli Państwa dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możecie Państwo dodatkowo skorzystać z prawa do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Swoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Mogą one zostać przesłane innemu administratorowi danych.

Jeżeli chcielibyście Państwo zapoznać się ze wszystkimi zagadnieniami dotyczącymi przetwarzania Państwa danych osobowych prosimy o przeczytanie naszej Polityki Prywatności.

Jednocześnie przypominamy, że możecie Państwo w każdej chwili cofnąć swoją zgodę, przez kliknięcie przycisku znajdującego się tutaj. Dane będziemy przetwarzali do czasu cofnięcia zgody.

Otrzymaliście Państwo niniejszą wiadomość, ponieważ założyliście Państwo swoje konto w serwisie internetowym Optyka Oxys Spółka Jawna P.Gołębiowski, M.Kulas , co wiąże się z przetwarzaniem przez nas Państwa danych osobowych.

Później

Okulary męskie Prada

Okulary męskie Prada to prawdziwa gratka dla wielbicieli najnowszych trendów w modzie. Jeśli jesteś odważnym mężczyzną, to docenisz ekstrawaganckie okulary w jaskrawych kolorach i innowacyjnych kształtach. Jeśli zaś cenisz klasykę, to wybierz modele bezramkowe lub okulary męskie o pełnej, wytrzymałej oprawce. Kupując nowe okulary, zwróć uwagę na odpowiednią wielkość oprawek, tak aby maksymalnie uwydatniały kształt Twojej twarzy i podkreślały walory męskiej urody. W salonach Okularium doświadczeni pracownicy podpowiedzą, jakie szkła i oprawki dobrać, tak aby każdy klient był zadowolony z zakupów. Ogromny wybór okularów męskich Prada to nie tylko prostokątne szkła, ale również okrągłe, łezki czy owalne. Zapraszamy do udanych zakupów!

Okulary damskie Prada

Kobiety lubią podkreślać swoje walory każdym, nawet najdrobniejszym detalem swojego stroju. Dla miłośniczek najnowszych trendów mody salony Okularium przygotowały ofertę okularów damskich Prada. Znajdziesz wśród nich oprawki o kształcie kocich oczu, które nadają indywidualny i oryginalny wygląd ich właścicielce. Wykonane z wytrzymałego plastiku będą służyły przez długie lata. Są jednocześnie lekkie i wygodne, nie powodują dyskomfortu podczas codziennego noszenia. Niektóre modele sprzedawane są wraz z praktycznym woreczkiem, chroniącym soczewki przed zarysowaniem. Wielość kolorów i kształtów oprawek sprawia, że każda modna kobieta wybierze tu coś odpowiedniego dla siebie.

Okulary korekcyjne Prada

Jeśli masz trudności w rozpoznaniu twarzy na ulicy lub musisz odsuwać ekran telefonu, aby widzieć wyraźniej, to najwyższy czas zaopatrzyć się w okulary korekcyjne. Przyjdź do salonu Okularium, gdzie profesjonaliści zbadają o Twój wzrok i dopasują szkła, w których będziesz widzieć wyraźnie i zawsze rozpoznasz znajomych. Stylowe okulary korekcyjne dyskretnie podkreślą Twoją inteligencję i wyjątkowy urok Twojej twarzy. Wybierz jeden ze stylowych modeli oprawek, które słyną z najwyższej jakości wykonania i nietuzinkowego designu. Zapewnij sobie prawidłową ostrość widzenia w dali i z bliska dzięki progresywnym soczewkom, które mogą być zastosowane w okularach korekcyjnych Prada.