1 z 3 Informacja o Twoich danych

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz wyrażenie zgody poprzez zaznaczenie pola „zgadzam się”. Pamiętaj, że zawsze możesz wycofać zgodę.

Spełniamy obowiązek informacyjny

Szanowni Państwo,

W związku z RODO – Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, które zmienia zasady ochrony danych osobowych w całej Unii Europejskiej wysyłamy do Państwa niniejszą wiadomość, ponieważ posiadają Państwo swoje konto na naszym internetowym serwisie sprzedażowym.

1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Optyka Oxys Spółka Jawna

P.Gołębiowski, M.Kulas ul. Modrzejowska 80 42-500 Będzin.

2. Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych osobowych (dalej IODO).

Jest to osoba, z którą można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z tym przetwarzaniem.

Kontakt do IODO:

Adres korespondencyjny: Optyka Oxys Spółka Jawna P.Gołębiowski, M.Kulas ul.
Modrzejowska 80 42-500 Będzin
Email: iodo@oxys.pl

3. W naszym serwisie zbieramy następujące dane osobowe:

4. Podstawy prawne przetwarzania Państwa danych w poszczególnych celach oraz czas ich przetwarzania są następujące:

Państwa dane, w ramach naszych usług, przetwarzane będą wyłącznie w przypadku posiadania przez nas jednej z dopuszczonych przez RODO podstaw prawnych do ich przetwarzania i wyłącznie w celu dostosowanym do danej podstawy, zgodnie z opisem powyżej.

Państwa dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania:

5. Uzyskanych od Państwa danych osobowych nie udostępniamy osobom trzecim.

wyjątkiem podmiotów współpracujących z serwisem, np. operatorów systemów płatności oraz firm kurierskich i spedycyjnych, które realizują płatności za zakupione w serwisie towary oraz dostarczają zakupione towary do Kupujących, firm hostingowych. W takich przypadkach ilość danych przekazywanych współpracującym ze serwisem firmom ograniczona jest do wymaganego minimum.
Wszystkie firmy współpracujące z serwisem, które uzyskują dostęp do przekazanych przez Państwa danych zobowiązały się do ochrony danych osobowych w zakresie zgodnym z obowiązującymi przepisami prawa oraz do przeszkolenia swoich pracowników w zakresie przetwarzania i ochrony uzyskanych danych osobowych.

Ponadto, podane przez Państwa informacje mogą zostać udostępnione właściwym organom władzy publicznej, jeżeli wymagają tego obowiązujące przepisy prawa.
Nie przechowujemy danych poufnych, takich jak numery kart kredytowych czy dane dostępu do konta bankowego.

6. Dane osobowe, które uzyskaliśmy od Państwa nie są przekazywane poza strefę

Europejskiego Obszaru Gospodarczego i nie planujemy takich działań w przyszłości.

7. Przysługują Państwu następujące prawa w związku z przetwarzaniem przez nas Państwa danych osobowych:

Jeżeli dane są przetwarzane na podstawie zgody możecie Państwo dodatkowo skorzystać z prawa do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Jeżeli Państwa dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możecie Państwo dodatkowo skorzystać z prawa do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Swoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Mogą one zostać przesłane innemu administratorowi danych.

Jeżeli chcielibyście Państwo zapoznać się ze wszystkimi zagadnieniami dotyczącymi przetwarzania Państwa danych osobowych prosimy o przeczytanie naszej Polityki Prywatności.

Jednocześnie przypominamy, że możecie Państwo w każdej chwili cofnąć swoją zgodę, przez kliknięcie przycisku znajdującego się tutaj. Dane będziemy przetwarzali do czasu cofnięcia zgody.

Otrzymaliście Państwo niniejszą wiadomość, ponieważ założyliście Państwo swoje konto w serwisie internetowym Optyka Oxys Spółka Jawna P.Gołębiowski, M.Kulas , co wiąże się z przetwarzaniem przez nas Państwa danych osobowych.

Później

Okulary męskie Porsche

Kolekcja męskich okularów Porsche sprawia, że każdy z pewnością wybierze tu coś dla siebie. Duża dawka klasycznego designu połączonego z szeroką gamą kolorów to prawdziwa gratka dla wielbicieli modnego wyglądu. Oryginalne okulary to wyznacznik Twojego stylu, dlatego zaufaj wieloletniemu doświadczeniu projektantów Porsche i kup okulary na miarę Twoich potrzeb. Poliwęglan, z którego zrobione są szkła, jest odporny na zadrapania i zniszczenia. Okulary Porsche mają stuprocentową ochronę przed promieniami UV, a dla wymagających klientów mamy okulary przeciwsłoneczne z korekcją! Pełna oferta modnych i ponadczasowych okularów dostępna jest w salonach Okularium – nie wahaj się ani chwili dłużej!

Okulary damskie Porsche

Wytrzymałe i eleganckie okulary damskie Porsche to niebanalny dodatek, przeznaczony dla każdej modnej kobiety. Jeśli lubisz oryginalny design i szybkie samochody, to seria okularów Porsche została stworzona z myślą o Tobie. Poliamid lub stal szlachetna, z których wykonane są zauszniki, podkreślają delikatne linie okularów. A jeśli poszukujesz okularów o niewielkich kształtach, to sprawdź ofertę składanych modeli nawiązujących do klasyków z lat 80. Zmieszczą się w kieszeni marynarki lub w niewielkiej torebce. Białe i czarne, klasyczne okulary Porsche są ponadczasowe, nie może ich zabraknąć w Twojej garderobie! Natomiast czerwone lub różowe modele będą idealne na wyjątkowe okazje, wszędzie tam, gdzie będziesz chciała zwrócić na siebie uwagę.

Okulary korekcyjne Porsche

Okulary korekcyjne Porsche są wielofunkcyjne i doskonale pasują zarówno do kobiecej, jak i męskiej aparycji. Klasyczne, niepełne oprawki dodają przestrzeni Twojej stylizacji i akcentują owal twarzy. Modele prostokątne pasują zwłaszcza osobom o okrągłym lub owalnym kształcie głowy. Kwadratowe oprawki wprowadzają odrobinę kontrastu i uwydatniają walory urody. Okulary korekcyjne Porsche są wykonane z różnych materiałów, oprawki z metalu są szczególnie lekkie i przez to bardziej komfortowe w noszeniu, ponadto są wytrzymałe i eleganckie. Kolor szary pasuje do każdego stylu i stroju, jest również odpowiedni dla każdej karnacji. Ale możesz wybrać swój ulubiony kolor, aby podkreślić dowolne stylizacje podczas spotkań rodzinnych czy biznesowych. W salonie Okularium możesz bezpłatnie przebadać wzrok i dobrać odpowiednie szkła korekcyjne. Zapraszamy!