1 z 3 Informacja o Twoich danych

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz wyrażenie zgody poprzez zaznaczenie pola „zgadzam się”. Pamiętaj, że zawsze możesz wycofać zgodę.

Spełniamy obowiązek informacyjny

Szanowni Państwo,

W związku z RODO – Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, które zmienia zasady ochrony danych osobowych w całej Unii Europejskiej wysyłamy do Państwa niniejszą wiadomość, ponieważ posiadają Państwo swoje konto na naszym internetowym serwisie sprzedażowym.

1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Optyka Oxys Spółka Jawna

P.Gołębiowski, M.Kulas ul. Modrzejowska 80 42-500 Będzin.

2. Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych osobowych (dalej IODO).

Jest to osoba, z którą można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z tym przetwarzaniem.

Kontakt do IODO:

Adres korespondencyjny: Optyka Oxys Spółka Jawna P.Gołębiowski, M.Kulas ul.
Modrzejowska 80 42-500 Będzin
Email: iodo@oxys.pl

3. W naszym serwisie zbieramy następujące dane osobowe:

4. Podstawy prawne przetwarzania Państwa danych w poszczególnych celach oraz czas ich przetwarzania są następujące:

Państwa dane, w ramach naszych usług, przetwarzane będą wyłącznie w przypadku posiadania przez nas jednej z dopuszczonych przez RODO podstaw prawnych do ich przetwarzania i wyłącznie w celu dostosowanym do danej podstawy, zgodnie z opisem powyżej.

Państwa dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania:

5. Uzyskanych od Państwa danych osobowych nie udostępniamy osobom trzecim.

wyjątkiem podmiotów współpracujących z serwisem, np. operatorów systemów płatności oraz firm kurierskich i spedycyjnych, które realizują płatności za zakupione w serwisie towary oraz dostarczają zakupione towary do Kupujących, firm hostingowych. W takich przypadkach ilość danych przekazywanych współpracującym ze serwisem firmom ograniczona jest do wymaganego minimum.
Wszystkie firmy współpracujące z serwisem, które uzyskują dostęp do przekazanych przez Państwa danych zobowiązały się do ochrony danych osobowych w zakresie zgodnym z obowiązującymi przepisami prawa oraz do przeszkolenia swoich pracowników w zakresie przetwarzania i ochrony uzyskanych danych osobowych.

Ponadto, podane przez Państwa informacje mogą zostać udostępnione właściwym organom władzy publicznej, jeżeli wymagają tego obowiązujące przepisy prawa.
Nie przechowujemy danych poufnych, takich jak numery kart kredytowych czy dane dostępu do konta bankowego.

6. Dane osobowe, które uzyskaliśmy od Państwa nie są przekazywane poza strefę

Europejskiego Obszaru Gospodarczego i nie planujemy takich działań w przyszłości.

7. Przysługują Państwu następujące prawa w związku z przetwarzaniem przez nas Państwa danych osobowych:

Jeżeli dane są przetwarzane na podstawie zgody możecie Państwo dodatkowo skorzystać z prawa do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Jeżeli Państwa dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możecie Państwo dodatkowo skorzystać z prawa do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Swoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Mogą one zostać przesłane innemu administratorowi danych.

Jeżeli chcielibyście Państwo zapoznać się ze wszystkimi zagadnieniami dotyczącymi przetwarzania Państwa danych osobowych prosimy o przeczytanie naszej Polityki Prywatności.

Jednocześnie przypominamy, że możecie Państwo w każdej chwili cofnąć swoją zgodę, przez kliknięcie przycisku znajdującego się tutaj. Dane będziemy przetwarzali do czasu cofnięcia zgody.

Otrzymaliście Państwo niniejszą wiadomość, ponieważ założyliście Państwo swoje konto w serwisie internetowym Optyka Oxys Spółka Jawna P.Gołębiowski, M.Kulas , co wiąże się z przetwarzaniem przez nas Państwa danych osobowych.

Później

Nowa Kolekcja Oxys

W najnowszej kolekcji opraw okularowych marki Oxys znajdziemy kilka zaskakujących modeli, jak również klasyczne i ponadczasowe modele, które doskonale dopełnią Twój codzienny wizerunek. Cała kolekcja została zaprojektowana zgodnie z trendami, które obejmują kobiece oprawy metalowe, z tworzywa sztucznego w różnych kolorach oraz z eleganckimi elementami złota. W najnowszej linii opraw korekcyjnych marki Oxys znajdziemy kształty w stylu vintage oraz transparentne kolory opraw. Taka różnorodność pozwala na wybór oprawy, która podkreśli charakter użytkownika.

Oprawa Oxys ZG 6029

Oprawa ZG 6029 to klasyczne połączenie metalu z kolorem. Połączenie takie jest ponadczasowe i bardzo chętnie wybierane przez klientki w różnym wieku. Dodatkowo oprawa z cienkim zausznikiem, z wysokim zawiasem dedykowana jest klientom o krótkiej twarzy. Cienki zausznik z wysokim zawiasem pozwoli na uzyskanie efektu wydłużenia twarzy.

Oprawa Oxys ZG 6032

Oprawa ZG 6032 jest oprawą bardzo kobiecą, o przepięknych pastelowych odcieniach. Zastosowane kolory dodają lekkości oprawie, a matowe wykończenie powoduje, że oprawa jest delikatna i subtelna. Dodatkowo oprawa z cienkim zausznikiem, z wysokim zawiasem dedykowana jest klientom o krótkiej twarzy. Cienki zausznik z wysokim zawiasem pozwoli na uzyskanie efektu wydłużenia twarzy.

Oprawa Oxys ZG 6033

Oprawa ZG 6033 jest oprawą bardzo kobiecą o bardzo klasycznych kolorach. Czerń, brąz oraz czerwień dedykowane są Panią, które stawiają na klasykę, a wybrana przez nie oprawa ma mieć charakter uniwersalny. Dodatkowo oprawa z cienkim zausznikiem, z wysokim zawiasem dedykowana jest klientom o krótkiej twarzy. Cienki zausznik z wysokim zawiasem pozwoli na uzyskanie efektu wydłużenia twarzy.

Oprawa Oxys ZG 6034

Oprawa ZG 6034 jest przepiękną metalową oprawą w kształcie klasycznego kociego oka. Kolorowe wstawki na froncie i zausznikach w żywych kolorach fioletu, granatu, bordo „rozweselają” oprawę i nadają im ciekawego, dynamicznego wyglądu. Dodatkowo oprawa z cienkim zausznikiem, z wysokim zawiasem dedykowana jest klientom o krótkiej twarzy. Cienki zausznik z wysokim zawiasem pozwoli na uzyskanie efektu wydłużenia twarzy.

Oprawa Oxys ZG 6037

Oprawa ZG 6037 posiada bardzo kobiece zdobienie zausznika, zarówna na prawy jak i lewym znajduje się 5 cyrkonii co nadaje oprawie jeszcze większej elegancji. Dodatkowo oprawa z cienkim zausznikiem, z wysokim zawiasem dedykowana jest klientom o krótkiej twarzy. Cienki zausznik z wysokim zawiasem pozwoli na uzyskanie efektu wydłużenia twarzy.

Oprawa Oxys ZG 6039

Oprawa ZG 6039 posiada matowe wykończenie frontu, dzięki czemu jest bardzo delikatna i subtelna w odbiorze. Kolory pastelowe są bardzo uniwersalne i kobiece. Dodatkowo oprawa z cienkim zausznikiem, z wysokim zawiasem dedykowana jest klientom o krótkiej twarzy. Cienki zausznik z wysokim zawiasem pozwoli na uzyskanie efektu wydłużenia twarzy.

Oprawa Oxys ZG 6040

Oprawa ZG 6040 jest bardzo ciekawym połączeniem klasycznej oprawy metalowej z nowoczesnym podwójnym mostkiem w tradycyjnej kolorystyce. Świetna propozycja dla osób, które szukają klasycznej, delikatnej oprawy, która pozwoli im podkreślić ich własny styl. Dodatkowo oprawa z cienkim zausznikiem, z wysokim zawiasem dedykowana jest klientom o krótkiej twarzy. Cienki zausznik z wysokim zawiasem pozwoli na uzyskanie efektu wydłużenia twarzy.

Oprawa Oxys ZG 6041

Oprawa ZG 6041 w najmodniejszym w ostatnim czasie tworzywa transparentnego! Bardzo lekkie i wygodne. Dla wszystkich, którzy za pomocą oprawy chcą wyrazić swój styl. Każdy model jest inny- w innej kolorystyce, należny zaprezentować klientowi wszystkie warianty kolorystyczne i zapytać, w którym modelu czuje się najlepiej.

Oprawa Oxys ZG 7004

Oprawa ZG 7004 jest ciekawym modelem poprzez połączenie w kolorystyce frontu koloru z bielą. Biel rozjaśnia oprawę i skupia na sobie uwagę. Oprawa dedykowana wszystkim którzy chcą odciągnąć uwagę od np. kanciastej żuchwy.

Oprawa Oxys ZG 7005

Oprawa ZG 7005 jest modelem, który możemy prezentować klientkom z różnego przedziału wiekowego. Klasyczny kształt, bardzo lubiany przez klientki w zróżnicowanej kolorystyce. Oprawa ZG 7005 to przysłowiowa „MAŁA CZARNA” wśród opraw okularowych.

Oprawa Oxys ZG 7006

Model zgc 7006 to model, który pasuje do każdego kształtu twarzy a jednocześnie świetnie wygląda. Kolejna "mała czarna" w świecie opraw okularowych. Oprawa ZG 7006 jest oprawą w kocim kształcie i to właśnie ten kształt zdobi i modeluje niemalże każdą kobiecą twarz. Dodatkowo zastosowana kolorystyka dopełnia kobiecego, eleganckiego efektu. Wybierz kształt i baw się kolorem!

Oprawa Oxys ZG 7008

Oprawa ZG 7008 jest modelem bardzo modowym, dla każdej grupy wiekowej. Piękna kolory pastelowe powodują, że oprawa jest niezwykle lekka w odbiorze.


salony optyczne Okularium mapa