1 z 3 Informacja o Twoich danych

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz wyrażenie zgody poprzez zaznaczenie pola „zgadzam się”. Pamiętaj, że zawsze możesz wycofać zgodę.

Spełniamy obowiązek informacyjny

Szanowni Państwo,

W związku z RODO – Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, które zmienia zasady ochrony danych osobowych w całej Unii Europejskiej wysyłamy do Państwa niniejszą wiadomość, ponieważ posiadają Państwo swoje konto na naszym internetowym serwisie sprzedażowym.

1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Optyka Oxys Spółka Jawna

P.Gołębiowski, M.Kulas ul. Modrzejowska 80 42-500 Będzin.

2. Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych osobowych (dalej IODO).

Jest to osoba, z którą można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z tym przetwarzaniem.

Kontakt do IODO:

Adres korespondencyjny: Optyka Oxys Spółka Jawna P.Gołębiowski, M.Kulas ul.
Modrzejowska 80 42-500 Będzin
Email: iodo@oxys.pl

3. W naszym serwisie zbieramy następujące dane osobowe:

4. Podstawy prawne przetwarzania Państwa danych w poszczególnych celach oraz czas ich przetwarzania są następujące:

Państwa dane, w ramach naszych usług, przetwarzane będą wyłącznie w przypadku posiadania przez nas jednej z dopuszczonych przez RODO podstaw prawnych do ich przetwarzania i wyłącznie w celu dostosowanym do danej podstawy, zgodnie z opisem powyżej.

Państwa dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania:

5. Uzyskanych od Państwa danych osobowych nie udostępniamy osobom trzecim.

wyjątkiem podmiotów współpracujących z serwisem, np. operatorów systemów płatności oraz firm kurierskich i spedycyjnych, które realizują płatności za zakupione w serwisie towary oraz dostarczają zakupione towary do Kupujących, firm hostingowych. W takich przypadkach ilość danych przekazywanych współpracującym ze serwisem firmom ograniczona jest do wymaganego minimum.
Wszystkie firmy współpracujące z serwisem, które uzyskują dostęp do przekazanych przez Państwa danych zobowiązały się do ochrony danych osobowych w zakresie zgodnym z obowiązującymi przepisami prawa oraz do przeszkolenia swoich pracowników w zakresie przetwarzania i ochrony uzyskanych danych osobowych.

Ponadto, podane przez Państwa informacje mogą zostać udostępnione właściwym organom władzy publicznej, jeżeli wymagają tego obowiązujące przepisy prawa.
Nie przechowujemy danych poufnych, takich jak numery kart kredytowych czy dane dostępu do konta bankowego.

6. Dane osobowe, które uzyskaliśmy od Państwa nie są przekazywane poza strefę

Europejskiego Obszaru Gospodarczego i nie planujemy takich działań w przyszłości.

7. Przysługują Państwu następujące prawa w związku z przetwarzaniem przez nas Państwa danych osobowych:

Jeżeli dane są przetwarzane na podstawie zgody możecie Państwo dodatkowo skorzystać z prawa do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Jeżeli Państwa dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możecie Państwo dodatkowo skorzystać z prawa do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Swoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Mogą one zostać przesłane innemu administratorowi danych.

Jeżeli chcielibyście Państwo zapoznać się ze wszystkimi zagadnieniami dotyczącymi przetwarzania Państwa danych osobowych prosimy o przeczytanie naszej Polityki Prywatności.

Jednocześnie przypominamy, że możecie Państwo w każdej chwili cofnąć swoją zgodę, przez kliknięcie przycisku znajdującego się tutaj. Dane będziemy przetwarzali do czasu cofnięcia zgody.

Otrzymaliście Państwo niniejszą wiadomość, ponieważ założyliście Państwo swoje konto w serwisie internetowym Optyka Oxys Spółka Jawna P.Gołębiowski, M.Kulas , co wiąże się z przetwarzaniem przez nas Państwa danych osobowych.

Później

Okulary przeciwsłoneczne

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Okulary przeciwsłoneczne 

Okulary przeciwsłoneczne to niewątpliwie jeden z najważniejszych atrybutów stylizacyjnych w okresie letnim zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie bez nich na świeżym powietrzu lub w trakcie prowadzenia pojazdu. Okulary przeciwsłoneczne oprócz aspektu estetycznego mają jednak także inne, bardzo istotne zadanie, jakim jest ochrona wzroku przed szkodliwym działaniem promieniu UV. Wraz z nadchodzącym sezonem zaopatrz się w dobre jakościowo soczewki z okularium.pl. 

Okularium.pl - sklep największych możliwości 

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wybór odpowiednich okularów przeciwsłonecznych to nie lada wyzwanie. Ogromna ilość kształtów i kolorów może przyprawić o zawrót głowy, ale dzięki temu znajdziesz swój wymarzony model, który posłuży Ci przez długie lata. Optymalna przepustowość światła, powłoka polaryzacyjna i filtry UV, solidne wykonanie i ponadprzeciętna estetyka zgodna z najnowszymi trendami to cechy charakterystyczne dla produktów dostępnych na okularium.pl. Dołożyliśmy wszelkich starań by każdy nasz klient było w 100% zadowolony z tego też względu zadbaliśmy także o atrakcyjne ceny, gwarantujące, że każdy znajdzie coś dla siebie. 

Szeroki wybór wzorów, jakie zostały zaprojektowane i ujęte w naszej kolekcji, pozwoli Ci poczuć się jak gwiazda. Możesz postawić na okrągły model z wyrazistym wzorem, czarne okulary w kształcie kociego oka czy mocno przyciemniane trapezowe wzory. Jesteśmy autoryzowanym dealerem najlepszych marek co sprawia, że oferowane przez nas okulary przeciwsłoneczne są inwestycją na długie lata. Ich trwałość i niezawodność z pewnością Cię pozytywnie zaskoczy. 

Jak wybrać okulary przeciwsłoneczne

Bogaty asortyment okularium.pl to oczywiście możliwość dowolnego wyboru. Jak jednak dobrać okulary przeciwsłoneczne by wyglądać w nich dobrze? Najlepszym sposobem jest dobór okularów do kształtu twarzy oraz osobistych upodobań. Bardzo popularne są okulary wayfarer, lenonki, kocie oczy oraz pilotki. Jeśli jesteś posiadaczką twarzy owalnej to jesteś szczęściarą! Możesz ubierać każde okulary przeciwsłoneczne. Świetnie będziesz wyglądać w lenonkach, pilotkach i wielu innych modelach. Okulary kwadratowe pięknie prezentują się na twarzy okrągłej, zaś twarz kwadratowa naprawdę dobrze wygląda w okularach typu kocie oko. Bardzo modne i stylowe lenonki to okulary, które są polecane osobom o twarzy trójkątnej. 

Swój wybór oprzyj także o wykończenie okularów. Kolor oprawek i ich kształt to oczywiście podstawa, jednakże dobrze rozważyć także zastosowany materiał czy filtry. W szerokim asortymencie okularów przeciwsłonecznych znajdziesz modele, których możesz używać nie tylko jako dodatek stylizacyjny, ale również jako ochronę wzroku w trakcie prowadzenia 

pojazdu. Modele wybrane w naszym sklepie stworzone zostały z myślą o najbardziej wymagających klientach. 

Okularium.pl miejsce udanych zakupów 

Okularium.pl to sklep w którym kupisz nie tylko wysokiej jakości okulary przeciwsłoneczne, ale również soczewki kontaktowe oraz płyny do soczewek. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam zaproponować Ci najlepsze rozwiązania. Odwiedzając nasze salony masz szansę skorzystać z porad naszych pracowników, którzy ciągle doskonalą swoją wiedzę i śledzą najnowsze trendy. Co więcej, w naszych salonach możesz bezpłatnie zbadać swój wzrok wybierając okulary korekcyjne. Dzięki temu będziemy w stanie precyzyjnie wybrać szkła i odpowiednie oprawy. Badanie w gabinecie optometrysty przeprowadzony zostanie wywiad, badanie i konsultacja co sprawi, że zapewnisz swoim oczom najlepsze rozwiązania adekwatne do potrzeb. 

Od ponad 28 lat specjalizujemy się w dbaniu o wzrok naszych klientów. Bezpłatne badanie dna gałki ocznej i ciśnienia wewnątrzgałkowego daje możliwość wczesnego wykrycia wielu chorób oczu. Jeśli zdecydujesz się na zamówienie soczewek, płynu do soczewek czy okularów przeciwsłonecznych przez naszą stronę możesz skontaktować się z naszym działem obsługi klienta za pośrednictwem telefonu +(48) 602 606 106 oraz maila: sklep@okularium.pl. Gwarantujemy pomoc na każdym etapie zamówienia. 

Okulary przeciwsłoneczne od okularium.pl to zapewnienie świetnego wyglądu i doskonałej ochrony wzroku. Sprawdź wszystkie dostępne modele.