1 z 3 Informacja o Twoich danych

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz wyrażenie zgody poprzez zaznaczenie pola „zgadzam się”. Pamiętaj, że zawsze możesz wycofać zgodę.

Spełniamy obowiązek informacyjny

Szanowni Państwo,

W związku z RODO – Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, które zmienia zasady ochrony danych osobowych w całej Unii Europejskiej wysyłamy do Państwa niniejszą wiadomość, ponieważ posiadają Państwo swoje konto na naszym internetowym serwisie sprzedażowym.

1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Optyka Oxys Spółka Jawna

P.Gołębiowski, M.Kulas ul. Modrzejowska 80 42-500 Będzin.

2. Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych osobowych (dalej IODO).

Jest to osoba, z którą można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z tym przetwarzaniem.

Kontakt do IODO:

Adres korespondencyjny: Optyka Oxys Spółka Jawna P.Gołębiowski, M.Kulas ul.
Modrzejowska 80 42-500 Będzin
Email: iodo@oxys.pl

3. W naszym serwisie zbieramy następujące dane osobowe:

4. Podstawy prawne przetwarzania Państwa danych w poszczególnych celach oraz czas ich przetwarzania są następujące:

Państwa dane, w ramach naszych usług, przetwarzane będą wyłącznie w przypadku posiadania przez nas jednej z dopuszczonych przez RODO podstaw prawnych do ich przetwarzania i wyłącznie w celu dostosowanym do danej podstawy, zgodnie z opisem powyżej.

Państwa dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania:

5. Uzyskanych od Państwa danych osobowych nie udostępniamy osobom trzecim.

wyjątkiem podmiotów współpracujących z serwisem, np. operatorów systemów płatności oraz firm kurierskich i spedycyjnych, które realizują płatności za zakupione w serwisie towary oraz dostarczają zakupione towary do Kupujących, firm hostingowych. W takich przypadkach ilość danych przekazywanych współpracującym ze serwisem firmom ograniczona jest do wymaganego minimum.
Wszystkie firmy współpracujące z serwisem, które uzyskują dostęp do przekazanych przez Państwa danych zobowiązały się do ochrony danych osobowych w zakresie zgodnym z obowiązującymi przepisami prawa oraz do przeszkolenia swoich pracowników w zakresie przetwarzania i ochrony uzyskanych danych osobowych.

Ponadto, podane przez Państwa informacje mogą zostać udostępnione właściwym organom władzy publicznej, jeżeli wymagają tego obowiązujące przepisy prawa.
Nie przechowujemy danych poufnych, takich jak numery kart kredytowych czy dane dostępu do konta bankowego.

6. Dane osobowe, które uzyskaliśmy od Państwa nie są przekazywane poza strefę

Europejskiego Obszaru Gospodarczego i nie planujemy takich działań w przyszłości.

7. Przysługują Państwu następujące prawa w związku z przetwarzaniem przez nas Państwa danych osobowych:

Jeżeli dane są przetwarzane na podstawie zgody możecie Państwo dodatkowo skorzystać z prawa do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Jeżeli Państwa dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możecie Państwo dodatkowo skorzystać z prawa do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Swoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Mogą one zostać przesłane innemu administratorowi danych.

Jeżeli chcielibyście Państwo zapoznać się ze wszystkimi zagadnieniami dotyczącymi przetwarzania Państwa danych osobowych prosimy o przeczytanie naszej Polityki Prywatności.

Jednocześnie przypominamy, że możecie Państwo w każdej chwili cofnąć swoją zgodę, przez kliknięcie przycisku znajdującego się tutaj. Dane będziemy przetwarzali do czasu cofnięcia zgody.

Otrzymaliście Państwo niniejszą wiadomość, ponieważ założyliście Państwo swoje konto w serwisie internetowym Optyka Oxys Spółka Jawna P.Gołębiowski, M.Kulas , co wiąże się z przetwarzaniem przez nas Państwa danych osobowych.

Później

Okularium zapewnia największy wybór opraw w mieście, dzięki czemu każdy znajdzie okulary dla siebie.

W ofercie znajdziemy marki popularne jak RayBan i Vogue, oprawy w stylu fashion: Versace, Prada, Dolce&Gabbana

jak również oprawy wielofunkcyjne OxysClip on z nakładkami przeciwsłonecznym.

Oprawy Armani Exchange

Oprawy z rodziny Giorgio Armaniego. Ekonomiczna linia marki Armani. Wyraziste kolory w wyszukanych kształtach.

Oprawy Dolce&Gabbana

Luksusowa marka cechująca się elegancją. Kolekcja posiada liczne zdobienia. Oprawy cechują się zmysłowością i wyszukanymi połączeniami materiałów i kolorów

Oprawy Emporio Armani

Kolekcja opraw stworzona przez Giorgio Armaniego na początku lat 80. Proste, ponadczasowe kształty. Oprawy charakteryzują się elegancją w nowoczesnym wydaniu.

Oprawy Guess

Marka założona w 1981 roku przez czterech braci Georges`a, Armanda, Paula i Maurice`a Marciano. Kolekcja opraw skierowana do młodych kobiet i mężczyzn lubiących oryginalny i zmysłowy styl.

Oprawy Oxys

Inspiracją dla marki Oxys są ludzie – ich pasje, potrzeby i codzienne zmagania. Kolekcja opraw do okularów korekcyjnych z nakładką polaryzacyjną Clip On, to idealna propozycja dla osób aktywnych, z pasją, ceniących wygodę i użyteczność. Kolekcja opraw do okularów korekcyjnych Oxys to klasyczne i ponadczasowe modele, które doskonale dopełnią Twój codzienny wizerunek. Minimalizm w najczystszym wydaniu. Docenią ją przede wszystkim osoby szukające klasycznej elegancji.

Oprawy Porsche Design EyeWere

Marka która cechuje się minimalizmem w eleganckim wydaniu. Kolekcja kierowana do mężczyzn. Oprawy porsche będą idealnym dodatkiem zarówno do stroju wizytowego jak i do użytku codziennego.

Oprawy Prada

Włoska marka założona w 1913 roku w Mediolanie. Marka rozpoznawalna na całym świecie. Oprawy cechujące się elegancją z domieszką sportowego stylu. Niepowtarzalny styl i jakość.

Oprawy Ray Ban

Marka założona w 1937 roku przez firmę Bausch&Lomb. Lider branży okularów przeciwsłonecznych. Oprawy stworzone dla armii pilotów. Pierwszym modelem okularów był Aviator z zielona soczewką okularową. Znana i lubiana marka na całym świecie. Oprawy o ponadczasowym i uniwersalnym stylu.

Oprawy Tommy Hilfiger

Marka założona w 1969 roku. Nazwę są posiada od założyciela Tommego Hilfigera. Styl opraw charakteryzuje się praktycznością łączącą luz i elegancję.

Oprawy Tous

Hiszpańska marka założona 1920 roku przez Salvadora Tous i jego małżonkę Teresę Ponsa. Znakiem rozpoznawalnym jest motyw misia. Kolekcja opraw przywołująca radość i ciepłe uczucia

Oprawy Versace

Symbol luksusu i seksapilu. Włoska marka cechująca się bogato zdobionymi oprawami. Kolekcja kierowana do osób lubiących wyrazisty efekt z mocnymi zdobieniami.

Oprawy Vogue

Marka założona 1973 roku. Oprawy marki Vogue charakteryzują się bogatym asortymentem, kierowanym głównie do kobiet. Marka znana na całym świecie.