1 z 3 Informacja o Twoich danych

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz wyrażenie zgody poprzez zaznaczenie pola „zgadzam się”. Pamiętaj, że zawsze możesz wycofać zgodę.

Spełniamy obowiązek informacyjny

Szanowni Państwo,

W związku z RODO – Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, które zmienia zasady ochrony danych osobowych w całej Unii Europejskiej wysyłamy do Państwa niniejszą wiadomość, ponieważ posiadają Państwo swoje konto na naszym internetowym serwisie sprzedażowym.

1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Optyka Oxys Spółka Jawna

P.Gołębiowski, M.Kulas ul. Modrzejowska 80 42-500 Będzin.

2. Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych osobowych (dalej IODO).

Jest to osoba, z którą można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z tym przetwarzaniem.

Kontakt do IODO:

Adres korespondencyjny: Optyka Oxys Spółka Jawna P.Gołębiowski, M.Kulas ul.
Modrzejowska 80 42-500 Będzin
Email: iodo@oxys.pl

3. W naszym serwisie zbieramy następujące dane osobowe:

4. Podstawy prawne przetwarzania Państwa danych w poszczególnych celach oraz czas ich przetwarzania są następujące:

Państwa dane, w ramach naszych usług, przetwarzane będą wyłącznie w przypadku posiadania przez nas jednej z dopuszczonych przez RODO podstaw prawnych do ich przetwarzania i wyłącznie w celu dostosowanym do danej podstawy, zgodnie z opisem powyżej.

Państwa dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania:

5. Uzyskanych od Państwa danych osobowych nie udostępniamy osobom trzecim.

wyjątkiem podmiotów współpracujących z serwisem, np. operatorów systemów płatności oraz firm kurierskich i spedycyjnych, które realizują płatności za zakupione w serwisie towary oraz dostarczają zakupione towary do Kupujących, firm hostingowych. W takich przypadkach ilość danych przekazywanych współpracującym ze serwisem firmom ograniczona jest do wymaganego minimum.
Wszystkie firmy współpracujące z serwisem, które uzyskują dostęp do przekazanych przez Państwa danych zobowiązały się do ochrony danych osobowych w zakresie zgodnym z obowiązującymi przepisami prawa oraz do przeszkolenia swoich pracowników w zakresie przetwarzania i ochrony uzyskanych danych osobowych.

Ponadto, podane przez Państwa informacje mogą zostać udostępnione właściwym organom władzy publicznej, jeżeli wymagają tego obowiązujące przepisy prawa.
Nie przechowujemy danych poufnych, takich jak numery kart kredytowych czy dane dostępu do konta bankowego.

6. Dane osobowe, które uzyskaliśmy od Państwa nie są przekazywane poza strefę

Europejskiego Obszaru Gospodarczego i nie planujemy takich działań w przyszłości.

7. Przysługują Państwu następujące prawa w związku z przetwarzaniem przez nas Państwa danych osobowych:

Jeżeli dane są przetwarzane na podstawie zgody możecie Państwo dodatkowo skorzystać z prawa do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Jeżeli Państwa dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możecie Państwo dodatkowo skorzystać z prawa do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Swoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Mogą one zostać przesłane innemu administratorowi danych.

Jeżeli chcielibyście Państwo zapoznać się ze wszystkimi zagadnieniami dotyczącymi przetwarzania Państwa danych osobowych prosimy o przeczytanie naszej Polityki Prywatności.

Jednocześnie przypominamy, że możecie Państwo w każdej chwili cofnąć swoją zgodę, przez kliknięcie przycisku znajdującego się tutaj. Dane będziemy przetwarzali do czasu cofnięcia zgody.

Otrzymaliście Państwo niniejszą wiadomość, ponieważ założyliście Państwo swoje konto w serwisie internetowym Optyka Oxys Spółka Jawna P.Gołębiowski, M.Kulas , co wiąże się z przetwarzaniem przez nas Państwa danych osobowych.

Później

Okulary męskie Guess

Lubisz wyglądać modnie i elegancko? Jeśli odpowiedź brzmi tak, to zapraszamy do jednego z salonów Okularium, gdzie wykwalifikowana kadra pomoże Ci wybrać nowe okulary męskie Guess. Bezpłatnie przebadamy Twój wzrok i dopasujemy oprawki, tak abyś nietuzinkowo wyglądał każdego dnia. Przylegające do twarzy, czarne, czerwone lub żółte okulary Guess, a może nieśmiertelne aviatory z lustrzanymi soczewkami i filtrami UV? Z kolei okulary w kształcie wayfarer podkreślają męską urodę, zapewniając jednocześnie wygodę noszenia. Wybór należy do Ciebie. Kolekcje Guess są zawsze na czasie, a wielość kolorów i kształtów ułatwia wyrażenie własnego stylu. W ofercie mamy modele sprzedawane w komplecie z etui, ściereczką z mikrofibry oraz certyfikatem.

Okulary damskie Guess

Niezwykle modne, okulary damskie Guess delikatnie podkreślają kobiece piękno i uwydatniają walory twarzy. Okulary nieodłącznie kojarzą się z mądrością i zmysłowością, a firma Guess wykorzystuje te stereotypy, by stworzyć kolekcje godne nowoczesnej kobiety. Okulary na spotkanie biznesowe czy na wieczorną kolację we dwoje – w zależności od potrzeb wybierz odpowiednie modele. W salonach Okularium znajdziesz bogatą ofertę kształtów i kolorów, które pobudzą Twoje zmysły. Modele o kształcie cat eye polecane są do twarzy owalnych, trapezoidalnych i kwadratowych. Z kolei oprawki kwadratowe i prostokątne są niezastąpione dla osób z okrągłym kształtem twarzy. Nie rezygnuj z modnego wyglądu, zadbaj o najdrobniejsze detale swoich codziennych stylizacji z bogatą ofertą damskich okularów Guess.

Okulary korekcyjne Guess

Na co zwrócić szczególną uwagę przy wyborze okularów korekcyjnych Guess? Przede wszystkim na ich walory estetyczne i zgodność z obowiązującymi trendami. Resztą zajmie się profesjonalista pracujący w salonie Okularium. Dobierze on szkła zgodne z Twoimi potrzebami, uwzględni rozstaw źrenic oraz określi niezbędne parametry. Ty możesz się skupić na dopasowaniu oprawek, tak aby idealnie pasowały do kształtu twarzy. Wybierz swój ulubiony kolor, zdecyduj o jego intensywności i ciesz się nowymi i wygodnymi okularami korekcyjnymi Guess. Pociągła twarz będzie dobrze wyglądać w zaokrąglonych oprawkach, natomiast twarz owalną ozdobią niemal każde okulary. Dobry optyk i Twój indywidualny gust to gwarancja satysfakcji z nowych okularów korekcyjnych Guess.