1 z 3 Informacja o Twoich danych

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz wyrażenie zgody poprzez zaznaczenie pola „zgadzam się”. Pamiętaj, że zawsze możesz wycofać zgodę.

Spełniamy obowiązek informacyjny

Szanowni Państwo,

W związku z RODO – Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, które zmienia zasady ochrony danych osobowych w całej Unii Europejskiej wysyłamy do Państwa niniejszą wiadomość, ponieważ posiadają Państwo swoje konto na naszym internetowym serwisie sprzedażowym.

1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Optyka Oxys Spółka Jawna

P.Gołębiowski, M.Kulas ul. Modrzejowska 80 42-500 Będzin.

2. Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych osobowych (dalej IODO).

Jest to osoba, z którą można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z tym przetwarzaniem.

Kontakt do IODO:

Adres korespondencyjny: Optyka Oxys Spółka Jawna P.Gołębiowski, M.Kulas ul.
Modrzejowska 80 42-500 Będzin
Email: iodo@oxys.pl

3. W naszym serwisie zbieramy następujące dane osobowe:

4. Podstawy prawne przetwarzania Państwa danych w poszczególnych celach oraz czas ich przetwarzania są następujące:

Państwa dane, w ramach naszych usług, przetwarzane będą wyłącznie w przypadku posiadania przez nas jednej z dopuszczonych przez RODO podstaw prawnych do ich przetwarzania i wyłącznie w celu dostosowanym do danej podstawy, zgodnie z opisem powyżej.

Państwa dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania:

5. Uzyskanych od Państwa danych osobowych nie udostępniamy osobom trzecim.

wyjątkiem podmiotów współpracujących z serwisem, np. operatorów systemów płatności oraz firm kurierskich i spedycyjnych, które realizują płatności za zakupione w serwisie towary oraz dostarczają zakupione towary do Kupujących, firm hostingowych. W takich przypadkach ilość danych przekazywanych współpracującym ze serwisem firmom ograniczona jest do wymaganego minimum.
Wszystkie firmy współpracujące z serwisem, które uzyskują dostęp do przekazanych przez Państwa danych zobowiązały się do ochrony danych osobowych w zakresie zgodnym z obowiązującymi przepisami prawa oraz do przeszkolenia swoich pracowników w zakresie przetwarzania i ochrony uzyskanych danych osobowych.

Ponadto, podane przez Państwa informacje mogą zostać udostępnione właściwym organom władzy publicznej, jeżeli wymagają tego obowiązujące przepisy prawa.
Nie przechowujemy danych poufnych, takich jak numery kart kredytowych czy dane dostępu do konta bankowego.

6. Dane osobowe, które uzyskaliśmy od Państwa nie są przekazywane poza strefę

Europejskiego Obszaru Gospodarczego i nie planujemy takich działań w przyszłości.

7. Przysługują Państwu następujące prawa w związku z przetwarzaniem przez nas Państwa danych osobowych:

Jeżeli dane są przetwarzane na podstawie zgody możecie Państwo dodatkowo skorzystać z prawa do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Jeżeli Państwa dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możecie Państwo dodatkowo skorzystać z prawa do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Swoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Mogą one zostać przesłane innemu administratorowi danych.

Jeżeli chcielibyście Państwo zapoznać się ze wszystkimi zagadnieniami dotyczącymi przetwarzania Państwa danych osobowych prosimy o przeczytanie naszej Polityki Prywatności.

Jednocześnie przypominamy, że możecie Państwo w każdej chwili cofnąć swoją zgodę, przez kliknięcie przycisku znajdującego się tutaj. Dane będziemy przetwarzali do czasu cofnięcia zgody.

Otrzymaliście Państwo niniejszą wiadomość, ponieważ założyliście Państwo swoje konto w serwisie internetowym Optyka Oxys Spółka Jawna P.Gołębiowski, M.Kulas , co wiąże się z przetwarzaniem przez nas Państwa danych osobowych.

Później

Okulary męskie Dolce & Gabbana

Męskie okulary Dolce & Gabbana sprawiają, że każdy mężczyzna będzie odczuwał piękno i luksus każdego dnia. Będziesz w nich wyglądać klasycznie i elegancko, poniewaz odpowiednio dobrane okulary podkreślą walory Twojej urody. W salonach Okularium pomożemy Ci wybrać oprawki, które spełniają indywidualne wymagania i stanowią odpowiedź na najnowsze trendy obowiązujące w świecie mody. Męskie okulary Dolce & Gabbana są zaprojektowane z myślą o mężczyźnie i jego potrzebach. Na pewno będziesz zadowolony! Różne rozmiary, kształty i odpowiednio dopasowane soczewki sprawią, że będziesz doskonale widział i miał zapewnioną odpowiednią ochronę przed promieniowaniem słonecznym.

Okulary damskie Dolce & Gabbana

Dolce & Gabbana dba, aby każda nowoczesna kobieta czuła się zmysłowo i dobrze każdego dnia i w każdej sytuacji. Dlatego nie może zabraknąć w Twojej codziennej stylizacji wyjątkowych okularów tej marki.. Różne wzory, kolory i kształty oprawek gwarantują idealne dostosowanie do indywidualnego kształtu twarzy. Oprawki prostokątne i kwadratowe podkreślają zalety twarzy o okrągłym kształcie. Ale Ty nie musisz znać zasad dopasowywania okularów. W salonach Okularium zrobimy to za Ciebie. Zaufaj naszemu doświadczeniu i niezwykłym wzorom damskich opraw Dolce & Gabbana. Kup ekskluzywny dodatek do Twojego stroju już dziś!

Okulary korekcyjne Dolce & Gabbana

Okulary korekcyjne Dolce & Gabbana są wykonane z najlepszych materiałów i charakteryzują się najmodniejszym wyglądem. Łączą w sobie wszystko to, co charakteryzuje i zapewnia niegasnącą popularność marce. To luksus i niepowtarzalny design zamknięty w jednej parze okularów korekcyjnych, które będą zdobić Twoją twarz każdego dnia. Wygodę w codziennym użytkowaniu zapewniają idealnie dopasowane oprawki. Natomiast szkła dostosowane do Twojej wady dobiorą fachowcy z salonów Okularium, którzy bezpłatnie zbadają Twój wzrok. W oprawach D&G istnieje możliwość zastosowania soczewek progresywnych, które umożliwiają doskonałe widzenie na odległość i z bliska, bez konieczności zmiany okularów!