Promocje

Druga para gratis

Regulamin promocji „Druga para okularów gratis”

zorganizowanej przez sieć salonów optycznych Okularium.

 

Niniejszy regulamin określa zasady organizacji i prowadzenia przez salon optyczny Okularium, akcji promocyjnej „Druga para okularów gratis”.

 

 1. Czas trwania

 

Akcja promocyjna zostanie przeprowadzona od 16 czerwca do 31 lipca 2018 lub do wcześniejszego wyczerpania zapasów.

 

II. Miejsce prowadzenia akcji promocyjnej

 

Akcja promocyjna zostanie przeprowadzona w salonach optycznych sieci Okularium.

Szczegółowy wykaz salonów znajduje się na stronie http://okularium.pl/salony.html

 

III. Warunki i zasady skorzystania z akcji promocyjnej

 

 1. Do skorzystania z promocji uprawniony jest każdy Klient, który dokona zakupu okularów korekcyjnych za minimum 400 zł z oprawą dowolnej marki ze szkłami okularowymi z co najmniej podstawową powłoką antyrefleksyjną (+ cena montażu 29 zł).

 2. W dniu zakupu Klient kupując pierwsze okulary korekcyjne, które spełniają warunki z punktu 1 niniejszego regulaminu, jest uprawniony do otrzymania drugiej pary okularów gratis (nazywanej dalej „promocyjną parą okularów”).

 3. Promocyjna para okularów to oprawy wszystkich dostępnych marek w cenie do 229 zł na metce i standardowe plastikowe szkła okularowe bez powłoki antyrefleksyjnej w mocach magazynowych sfera+/- 6,0 cyl.2,0 w przekroju głównym (Izoplast 150 Praktis UTR str. 221 i 222).

 4. Klient może wybrać do promocyjnej pary okularów droższe szkła okularowe i dopłacić różnicę cenową.

 5. Promocyjna para okularów musi być z mocami dla tego samego klienta, co pierwsza pełnopłatna para okularów (moce korekcyjne do dali lub do bliży).

 6. Klient może dokonać zakupu promocyjnej pary okularów dla innej osoby. Ponosi on wtedy pełny koszt zakupu wybranych szkieł okularowych i cenę montażu (29 zł), a gratis otrzymuje oprawę dowolnej marki w cenie do 229 zł.

 7. Oprawa okularowa w promocyjnej parze okularów nie może być droższa od oprawy z pierwszej pełnopłatnej pary okularów. Nie można dopłacić różnicy cenowej do droższej oprawy.

 

IV. Promocja nie łączy się:

 

 1. Z innymi zniżkami i promocjami obowiązującymi w salonach Okularium.

 2. Z kuponami specjalnymi.

 3. Z kartami i rabatami dla stałego klienta.

 4. Z Kartą Dużej Rodziny.