Poradnik

SOCZEWKI BIUROWE

Soczewki do bliży i odległości pośrednich

Nie jesteś zadowolony ze swoich okularów do bliży? Masz jedne okulary do czytania a inne do pracy przy komputerze? Wypróbuj soczewki do bliży i odległości pośrednich, zapewniających ostrość widzenia, komfort i relaks dla twoich oczu.

Czy często całymi godzinami intensywnie czytasz ekscytującą książkę lub pracujesz przy biurku? Jeżeli tak, to znane jest ci uczucie dyskomfortu spowodowane podrażnieniem oczu, bólem głowy i zmęczeniem. Aby pozbyć się tych dolegliwości po prostu zmień okulary do czytania. Soczewki do pracy biurowej to soczewki w które oferują znacznie więcej niż tradycyjne soczewki do czytania. Zapewniają doskonałą panoramę i głębszy zasięg komfortowego widzenia.Możesz w nich czytać i patrzeć na monitor.Dają szerokie pole widzenia zapewniając wyjątkowy komfort. Jeżeli wygoda widzenia w bliskich odległościach jest dla Ciebie szczególnie istotna to te soczewki są znakomitym uzupełnieniem dla tradycyjnych soczewek progresywnych.

Soczewki do bliży i obszaru pośredniego

Są one przeznaczone dla osób noszących okulary do czytania, którzy poszukują łatwości widzenia bliży połączonej z widzeniem na odległości pośrednie. Zapewniają wyjątkowy komfort użytkowania podczas pracy przy komputerze i długotrwałym czytaniu, eliminując konieczność częstej zmiany pozycji głowy. Szczególnie polecane są do pracy biurowej lub innych zajęć wymagających większego zasięgu widzenia niż w tradycyjnych soczewkach do bliży( architekci, muzycy, rzemieślnicy itp.). Zastosowanie powłoki antyrefleksyjnej podwyższa jakość soczewek poprawiając przy tym samym komfort pracy.

Polecamy soczewki firm:

  • Hoya - Addpower , Tact, Lecture
  • JZO - Extenso 2