Poradnik

SOCZEWKI PROGRESYWNE

 

Soczewki progresywne - rynkowa rewelacja

 

Soczewki progresywne to najnowsze rozwiązanie okularowej korekcji wad wzroku, umożliwiające jednoczesne widzenie z bliska i z daleka oraz na odległości pośrednie.

Są doskonałym rozwiązaniem dla osób , które noszą dwie pary okularów – jedne do czytania , drugie do dali oraz dla tych co używają soczewek dwuogniskowych.

Pierwsze sprawiają kłopot , ciągłe szukanie drugiej pary nie jest komfortowe .Okulary dwuogniskowe posiadają wtopkę z widoczna linią podziału , która zdradza wiek użytkownika i nie wygląda estetycznie . Gwałtowne przeskoki w korekcji  dali i bliży powodują dyskomfort .W okularach tych nie ma możliwości patrzenia na odległości pośrednie( np. monitor )

Soczewki progresywne zapewniają płynną zmianę mocy.Oko nie męczy się tak jak w soczewkach dwuogniskowych, wzrok przenoszony jest płynnie z dali do bliży co zapewnia komfort użytkowania i dobre samopoczucie. Zapewniają estetyczny wygląd ponieważ część soczewki przeznaczona do bliskich odległości jest zupełnie niewidoczna.

Soczewki progresywne zapewniają wyraźne widzenie na każdą odległość, estetykę okularów, wygodę noszenia dzięki posiadaniu jednej pary okularów.

Soczewki progresywne to widzenie bez granic

 

Nowa generacja soczewek progresywnych

o supernowoczesnej i maksymalnie zindywidualizowanej konstrukcji, gwarantującej maksymalny komfort widzenia

  • płynne przejście pomiędzy dalą, a bliżą; ruchy głowy ograniczone do minimum;
  • bardzo duże, wolne od zniekształceń pole widzenia;
  • wyeliminowany efekt pływania i kołysania obrazu;
  • perfekcyjna korekcja wzroku we wszystkich kierunkach;
  • konstrukcje do mniejszych i większych opraw

Polecamy

  • HOYA HOYALUX  ID
  • JZO – ANATEO MIO