Poradnik

FOTOCHROMY

Szukasz niezawodnych okularów, które dadzą Ci pełną, 100 procentową ochronę przed silnym światłem słonecznym i promieniowaniem UV? Jednocześnie potrzebujesz okularów korekcyjnych, lub po prostu męczy Cię ciągłe zdejmowanie okularów przeciwsłonecznych w pomieszczeniach lub przy zmiennej pogodzie?

Jeśli tak, doskonałym rozwiązaniem  dla Ciebie będą soczewki fotochromowe. Są jasne w pomieszczeniu, ciemnieją pod wpływem światła, łącząc w ten sposób cechy okularów korekcyjnych jak i przeciwsłonecznych. Doskonale sprawdzą się u osób wrażliwych na światło, alergików oraz wszystkich, którzy nie lubią zmieniać okularów.

Nowoczesne soczewki TRANSITIONS,  dostosowują się do zmiennych warunków oświetleniowych. Soczewki te, w pomieszczeniach są idealnie przejrzyste, w słońcu, pod wpływem promieniowania UV ciemnieją w ciągu zaledwie 30 sekund. Po powrocie do pomieszczenia rozjaśniają się w ciągu zaledwie kilku minut.

 Dostępne są w modnym kolorze szarym i brązowym, wykonane z wysokiej klasy materiału organicznego zapewniają komfort, ochronę i elegancję.

Soczewki Transitions dostępne są w modnym kolorze szarym i brązowym, wykonane z wysokiej klasy materiału organicznego zapewniają komfort, ochronę i elegancję.

Obecnie mamy w ofercie soczewki Transitions XTRActive to najnowsze soczewki fotochromowe, które zaciemniają się także w samochodzie.
Soczewki Transitions XTRActive w pomieszczeniach są delikatnie zabarwione, natomiast na zewnątrz, w jasnym południowym słońcu, stają się tak ciemne, jak żadne inne dostępne na rynku soczewki fotochromowe.Idealnie sprawdzą się osobom potrzebującym korekcji podczas prowadzenia samochodu.