Kariera

Doradca Klienta

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU.
Firma Optyka Oxys jest właścicielem największej polskiej sieci salonów optycznych pod nazwą OKULARIUM. Firma istnieje od 1991 roku i zatrudnia ponad 80 pracowników. Posiadamy obecnie 26 salonów optycznych zlokalizowanych głównie we wschodniej Polsce.

Z uwagi na ciągły rozwój stale poszukujemy najlepszych osób do pracy w obsłudze klienta i handlu.

Stanowisko: DORADCA KLIENTA
Miejsce pracy: ŁUKÓW, woj. lubelskie
Rodzaj umowy: umowa o pracę

Opis stanowiska:

- kompleksowa obsługa klientów oraz aktywna sprzedaż produktów firmy w naszym salonie
- dbanie o ekspozycję i zamawianie towaru
- dbanie o czystość, estetykę i wizerunek salonu
- dbanie o dokumentacje handlową i magazynową salonu

Wymagania:

- doświadczenie w pracy w handlu
- Wykształcenie minimum średnie
- Kreatywność, zapał i zaangażowanie w pracę
- Znajomość zasad profesjonalnej obsługi klienta
- Duże zaangażowanie w proces poznawania branży optycznej
- Dyspozycyjność i gotowość do sporadycznej pracy na zastępstwach w innych salonach firmy

Oferujemy:

- Zatrudnienie na pełny etat na umowę o pracę
- Dobre warunki wynagrodzenia: pensja stała i premia uznaniowa zależna od wyników
- System szkoleń pozwalający na zdobycie dużej wiedzy branżowej - szkolenia w Polsce i zagranicą
- Możliwość rozwoju w prężnie działającej firmie
- Komfortowe warunki pracy w młodym zespole
- Bezpłatne okulary dla pracowników raz w roku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem) klikając w przycisk "napisz wiadomość".

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Optyka Oxys z siedzibą w Będzinie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Wyślij podanie na to stanowisko

* wszystkie pola są wymagane

DOŁĄCZ PLIK